Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Aziz Yıldırım haberleri, Aziz Yıldırım son dakika, son dakika Aziz Yıldırım

Son Dakika Aziz Yıldırım Haberleri

Son dakika Aziz Yıldırım haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son aziz yıldırım haberleri anında burada.


 • 14:34 Aziz Yıldırım, Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü'yü ziyaret etti

  Aziz Yıldırım, Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü'yü ziyaret etti Düzcespor ve Fenerbahçe'nin eski başkanı Aziz Yıldırım, Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü'yü dost ziyareti için ziyaret etti. Özlü, Yıldırım'a Düzce için projelerini anlattı.

 • 01.12.2023 01 Ara 22:32 Trabzon Valisi: Okul ve yurttaki ihmal iddialarına ilişkin soruşturma devam ediyor

  Trabzon Valisi: Okul ve yurttaki ihmal iddialarına ilişkin soruşturma devam ediyor Trabzon Valisi Aziz Yıldırım, Beşikdüzü ilçesinde kaybolan lise öğrencisinin cesedine ulaşıldığını ve idari ve adli soruşturmaların sürdüğünü belirtti. Vali Yıldırım, olayın üzerindeki incelemelerin devam ettiğini ve gerekenlerin yapılacağını söyledi.

 • 01.12.2023 01 Ara 15:48 Denizde kaybolan 2 liseliden Uğurcan'ın cansız bedenine ulaşıldı

  Denizde kaybolan 2 liseliden Uğurcan'ın cansız bedenine ulaşıldı Trabzon Valisi Aziz Yıldırım, denizde kaybolan 2 liseliden Uğurcan Korkmaz'ın cansız bedenine ulaşıldığını açıkladı. Arama çalışmaları devam ediyor.

 • 01.12.2023 01 Ara 13:09 Trabzon Valisi Yıldırım: 'Soruşturma açıldı, 2 müfettiş geldi'

  Trabzon Valisi Yıldırım: 'Soruşturma açıldı, 2 müfettiş geldi' Denizde kaybolan 2 liseliden Uğurcan'ın cansız bedenine ulaşıldı. Trabzon Valisi Aziz Yıldırım, olayla ilgili açıklamalarda bulundu ve soruşturma başlatıldığını belirtti.

 • 28.11.2023 28 Kas 11:43 Vali Yıldırım, kaybolan öğrencilerin arama çalışmalarını inceledi

  Vali Yıldırım, kaybolan öğrencilerin arama çalışmalarını inceledi Trabzon Valisi Aziz Yıldırım, Beşikdüzü ilçesinde denizde kaybolan lise öğrencileri Uğurcan Korkmaz ve Emir Berke Aşık'ı arama çalışmalarının sürdürüldüğü bölgeye gelerek incelemelerde bulundu. Vali Yıldırım, ailelere destek verirken, dalgaların arama çalışmalarını güçleştirdiğini belirtti.

 • 28.11.2023 28 Kas 11:34 Trabzon Valisi, kaybolan öğrencilerin aileleriyle görüştü

  Trabzon Valisi, kaybolan öğrencilerin aileleriyle görüştü Trabzon Valisi Azil Yıldırım, Beşikdüzü ilçesinde kaybolan 2 lise öğrencisini arama çalışmalarını inceleyerek, öğrencilerin aileleriyle görüştü. Arama çalışmaları sürerken Vali Yıldırım, vatandaşlara meteoroloji uyarılarına uymaları konusunda tavsiyelerde bulundu.

 • 24.11.2023 24 Kas 17:44 Trabzon'da Öğretmenler Günü Töreni Düzenlendi

  Trabzon'da Öğretmenler Günü Töreni Düzenlendi Trabzon'da, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla tören düzenlendi. Vali Aziz Yıldırım, törende öğretmenlerin önemine vurgu yaparak, öğretmenliğin ağır sorumluluk gerektiren bir meslek olduğunu belirtti. İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Uygun ise meslektaşlarının Öğretmenler Günü'nü kutladı.

 • 23.11.2023 23 Kas 21:35 Trabzon'da süt işleme tesisi temeli atıldı

  Trabzon'da süt işleme tesisi temeli atıldı Trabzon'un Şalpazarı ilçesinde, Doğu Karadeniz Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı desteğiyle yapılacak olan süt işleme tesisi için temel atma töreni düzenlendi. Vali Aziz Yıldırım, törende yaptığı konuşmada, süt işleme tesisinin bir kültürün yaşatılması ve doğal ürün bulmanın zorluğuna çözüm olacağını belirtti. Tesisin temmuzda faaliyete geçmesi planlanıyor.

 • 23.11.2023 23 Kas 13:17 Trabzon Valisi Aziz Yıldırım'dan Öğretmenler Günü Mesajı

  Trabzon Valisi Aziz Yıldırım'dan Öğretmenler Günü Mesajı Trabzon Valisi Aziz Yıldırım, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Yıldırım, öğretmenlerin kalkınma, nitelikli insan kaynağı yetiştirme ve kültürel mirasın aktarılmasında büyük rol oynadığını vurguladı.

 • 22.11.2023 22 Kas 13:51 Trabzon'da Filistin'e Destek Amacıyla 'Hayır Çarşısı' Açıldı

  Trabzon'da Filistin'e Destek Amacıyla 'Hayır Çarşısı' Açıldı Trabzon'da kadınların öncülüğünde, Filistin'e destek amacıyla 'Hayır Çarşısı' açıldı. Vali Aziz Yıldırım, açılışta yaptığı konuşmada, Filistin meselesinde dil ile düzeltme mecburiyetinde olunduğunu belirtti. Çarşıda 24 Kasım akşamına kadar satış yapılacak ve gelirler Filistin halkının acil insani ihtiyaçlarına destek olmak için kullanılacak.

 • 14.11.2023 14 Kas 20:45 FETÖ'nün avukatlık yapılanmasında olduğu iddia edilen Cemalettin Mutlu'ya 15 yıla kadar hapis talebi

  FETÖ'nün avukatlık yapılanmasında olduğu iddia edilen Cemalettin Mutlu'ya 15 yıla kadar hapis talebi FETÖ'nün avukatlık yapılanmasında yer aldığı iddia edilen Cemalettin Mutlu'nun yargılandığı davada mütalaa açıklandı. Mütalaada, sanığın Aziz Yıldırım aleyhine ifade vermek için kişileri ikna etmeye çalıştığı ve örgütün avukat yapılanması içerisinde yer aldığı kaydedildi. Mütalaada sanık Mutlu'nun 'silahlı terör örgütüne üye olmak' suçundan 15 yıla kadar hapis cezasına çarptırılması talep edildi.

 • 14.11.2023 14 Kas 14:46 FETÖ'nün avukatlık yapılanmasında yer aldığı iddia edilen sanığa 15 yıl hapis talebi

  FETÖ'nün avukatlık yapılanmasında yer aldığı iddia edilen sanığa 15 yıl hapis talebi FETÖ'nün avukatlık yapılanmasında yer aldığı iddia edilen sanık Cemalettin Mutlu'nun yargılandığı davada mütalaa açıklandı. Mütalaada, sanığın Aziz Yıldırım aleyhine ifade vermek için kişileri ikna etmeye çalıştığı ve örgütün avukat yapılanması içerisinde yer aldığı kaydedildi. Mütalaada sanık Mutlu'nun 'silahlı terör örgütüne üye olmak' suçundan 15 yıla kadar hapis cezasına çarptırılması talep edildi.

 • 30.10.2023 30 Eki 10:30 Aziz Yıldırım, Salihli'de düğünde nikah şahidi oldu

  Aziz Yıldırım, Salihli'de düğünde nikah şahidi oldu Eski Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Salihli'deki eski Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Adnan Türkay'ın kızının düğününde nikah şahidi oldu. Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda'nın kıydığı nikahta, Yıldırım genç çiftlere ömür boyu mutluluklar diledi.

 • 27.10.2023 27 Eki 08:37 Trabzon İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi

  Trabzon İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi Trabzon İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu 2023 yılı 4. Dönem Olağan Toplantısı Vali Aziz Yıldırım başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıda, Trabzon Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Servet Kaba tarafından yapılan sunumda, özel sektör işyerlerine yerleştirilen kişi sayısı, bireysel danışmanlık hizmeti verilen kişi sayısı ve iş arama becerileri eğitimi alan kişi sayısı gibi istihdam ve mesleki eğitimle ilgili veriler paylaşıldı. Vali Aziz Yıldırım ise devletin sağladığı imkanlar ve özel sektör yatırımlarının Trabzon'da istihdamı artırdığını belirterek, çalışmaların devam edeceğini ifade etti.

 • 24.10.2023 24 Eki 22:59 Dearsan, Nijerya Deniz Kuvvetleri'ne 2 adet karakol gemisi ihraç etti

  Dearsan, Nijerya Deniz Kuvvetleri'ne 2 adet karakol gemisi ihraç etti Dearsan Shipyard şirketi, Nijerya Deniz Kuvvetleri için 2 adet karakol gemisi üretti. Aziz Yıldırım'ın ortaklığıyla gerçekleşen ihracat, üst düzey özelliklere sahip olan Dearsan Açık Deniz Karakol Botu OPV 76'nın Nijerya'ya teslim edilmesini sağladı.

 • 18.10.2023 18 Eki 12:20 Trabzon Valisi Aziz Yıldırım, Muhtarlar Günü'nü kutladı

  Trabzon Valisi Aziz Yıldırım, Muhtarlar Günü'nü kutladı Trabzon Valisi Aziz Yıldırım, yayımladığı mesajda muhtarlığın önemine vurgu yaparak, muhtarların insan odaklı hizmet anlayışının icrasında vazgeçilmez olduğunu belirtti. Yıldırım, muhtarların ülkenin en uzak yerlerine çağdaş kamu yönetim anlayışını taşıdığını ifade etti ve tüm muhtarları tebrik ederek sağlıklı ve başarılı bir ömür diledi.

 • 04.10.2023 04 Eki 19:21 Trabzon'da Turizm Çalıştayı Gerçekleştirildi

  Trabzon'da Turizm Çalıştayı Gerçekleştirildi Trabzon'da yapılan Turizm Çalıştayı'nda turizm istatistikleri ve geliştirme yöntemleri ele alındı. Vali Aziz Yıldırım, Trabzon'un turizmini daha da geliştirmek için sorunları ve çözümleri tartışacaklarını belirtti.

 • 02.10.2023 02 Eki 22:30 Diyanet İşleri Başkanı Trabzon Valiliğini Ziyaret Etti

  Diyanet İşleri Başkanı Trabzon Valiliğini Ziyaret Etti Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Trabzon'a gerçekleştirdiği ziyarette Vali Aziz Yıldırım tarafından karşılandı. Başkan Erbaş, Trabzon'un güzelliklerini ve gerçekleştirdikleri programları anlatarak memnuniyetini dile getirdi. Ziyarette Diyanet İşleri Başkanlığı yetkilileri de yer aldı.

 • 02.10.2023 02 Eki 02:19 Trabzon Valisi Sürmene'deki Su Baskınları İçin İncelemelerde Bulundu

  Trabzon Valisi Sürmene'deki Su Baskınları İçin İncelemelerde Bulundu Trabzon Valisi Aziz Yıldırım, şiddetli yağışın ardından su baskınları yaşanan Sürmene ilçesini ziyaret ederek, ilçedeki son durum hakkında bilgi aldı ve hasar tespit çalışmaları konusunda talimat verdi.

 • 01.10.2023 01 Eki 15:09 Trabzon Valisi Aziz Yıldırım Ankara'daki terör saldırısını kınadı

  Trabzon Valisi Aziz Yıldırım Ankara'daki terör saldırısını kınadı Trabzon Valisi Aziz Yıldırım, İçişleri Bakanlığının Emniyet Genel Müdürlüğü giriş kapısı önünde gerçekleşen terör saldırısını kınadı. Yıldırım, saldırıda bir teröristin kendini patlattığını ve diğerinin güvenlik güçleri tarafından etkisiz hale getirildiğini belirtti. Ayrıca, saldırı sırasında hafif yaralanan iki Emniyet mensubuna acil şifalar diledi ve teröristlerin etkisiz hale getirilene kadar mücadelenin amansızca devam edeceğini vurguladı.

 • 30.09.2023 30 Eyl 10:29 Aziz Yıldırım kendisine ''Cuma namazına gidiyordun'' diyen Cübbeli Ahmet Hoca'yı ters köşe yaptı

  Aziz Yıldırım kendisine ''Cuma namazına gidiyordun'' diyen Cübbeli Ahmet Hoca'yı ters köşe yaptı Cübbeli Ahmet, katıldığı bir programda eski Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile olan anısını anlattı. Aziz Yıldırım ile ilk olarak trafikte karşılaştığını ve başkanın cuma namazına gittiğini düşündüğünü söyleyen Cübbeli Ahmet, daha sonra bu konuyu Aziz Yıldırım'a anlattığında "Ne cuması? Balıkçıya gidiyordum." cevabını aldığını ifade etti.

 • 21.09.2023 21 Eyl 09:57 Trabzon Gazeteciler Cemiyeti Orhan Kaynar Futbol Turnuvası Başladı

  Trabzon Gazeteciler Cemiyeti Orhan Kaynar Futbol Turnuvası Başladı Trabzon Gazeteciler Cemiyeti'nin düzenlediği Orhan Kaynar Futbol Turnuvası, birçok önemli ismin katılımıyla başladı. Turnuvanın açılış maçında Tam Saha Press, Gabardibar'ı 10-0 gibi farklı bir skorla mağlup etti. Turnuvanın finali ise 11 Ekim'de yapılacak.

 • 19.09.2023 19 Eyl 17:41 Trabzonspor Kulübü Yöneticileri Trabzon Valisi'ni Ziyaret Etti

  Trabzonspor Kulübü Yöneticileri Trabzon Valisi'ni Ziyaret Etti Trabzonspor Kulübü yöneticileri, Kulüp Asbaşkanı Zeyyat Kafkas önderliğinde Trabzon Valisi Aziz Yıldırım'ı ziyaret etti. Vali Yıldırım, ziyaretten memnuniyetini dile getirerek başarılar diledi. Kafkas ise Vali Yıldırım'a Trabzonspor forması hediye etti.

 • 16.09.2023 16 Eyl 10:54 Dünyanın En Büyük Cep Telefonu Koleksiyonu Sergileniyor

  Dünyanın En Büyük Cep Telefonu Koleksiyonu Sergileniyor Koleksiyoner Ekrem Karagüdekoğlu'na ait 2 bin 779 telefondan oluşan dünyanın en büyük cep telefonu koleksiyonu, Guinness Rekorlar Kitabı'nda yer almıştı. Şimdi ise Karagüdekoğlu, 3 bin 414 telefon ile yeni bir rekora koşuyor ve koleksiyonunu MOBISAD-IMEX Fuarı'nda sergiliyor. Sergiye gelenler arasında Acun Ilıcalı ve Aziz Yıldırım'ın telefonları da bulunuyor. Karagüdekoğlu, koleksiyonunu bir müze olarak taçlandırmayı hedefliyor.

 • 15.09.2023 15 Eyl 14:52 Trabzon'da Atatürk Köşkü Restorasyonu Tamamlanıyor

  Trabzon'da Atatürk Köşkü Restorasyonu Tamamlanıyor Trabzon'da restorasyonu devam eden Atatürk Köşkü, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nda düzenlenecek resepsiyonla ziyaretle buluşacak. Vali Aziz Yıldırım ve Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Atatürk Köşkü'nde incelemelerde bulundu. Restorasyonun neredeyse tamamlandığı köşk, Cumhuriyetin 100. yıl resepsiyonuna ev sahipliği yapacak.

 • 15.09.2023 15 Eyl 14:30 Trabzon Valisi Atatürk Köşkü'nü İnceledi

  Trabzon Valisi Atatürk Köşkü'nü İnceledi Trabzon Valisi Aziz Yıldırım, Cumhuriyet'in 100. yılı dolayısıyla restorasyona alınan Atatürk Köşkü'nde incelemelerde bulundu. Vali Yıldırım, tarihi varlıklarımızı korumanın önemine vurgu yaparak, köşkün 29 Ekim Cumhuriyet Resepsiyonu'nda hizmete açılmasını beklediklerini belirtti. Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu ise restorasyon çalışmalarının önümüzdeki hafta tamamlanacağını ve köşkün Cumhuriyetimizin 100. yılında tam anlamıyla hizmete açılacağını söyledi.

 • 15.09.2023 15 Eyl 10:20 Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Trabzon'a gelişinin 99'uncu yıl dönümü

  Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Trabzon'a gelişinin 99'uncu yıl dönümü Trabzon Valisi Aziz Yıldırım, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Trabzon'a gelişinin 99'uncu yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayımladı.

 • 12.09.2023 12 Eyl 12:14 Trabzonspor-Beşiktaş Maçına Beşiktaş Taraftarları Alınmayacak

  Trabzonspor-Beşiktaş Maçına Beşiktaş Taraftarları Alınmayacak Trendyol Süper Lig'in 5. haftasında Trabzonspor ile Beşiktaş arasında oynanacak olan karşılaşmaya siyah-beyazlı taraftarlar alınmayacak. Trabzon Valiliği'nde gerçekleştirilen Spor İl Güvenlik Kurulu Toplantısı'nda, iki kulübün kararları ve talepleri üzerine bu karar alındı.

 • 10.09.2023 10 Eyl 11:36 Trabzon Valisi Yıldırım'dan yeni eğitim öğretim yılı mesajı

  Trabzon Valisi Yıldırım'dan yeni eğitim öğretim yılı mesajı Trabzon Valisi Sayın Aziz Yıldırım, 2023-2024 eğitim-öğretim yılının başlaması ve İlköğretim Haftası dolayısıyla mesaj yayımladı.

 • 09.09.2023 09 Eyl 11:34 Fenerbahçe'de tarihi gün! Salonda Aziz Yıldırım'a da koltuk ayrıldı

  Fenerbahçe'de tarihi gün! Salonda Aziz Yıldırım'a da koltuk ayrıldı Fenerbahçe'nin Olağanüstü Tüzük Tadili Genel Kurulu'nda, yasa gereği eski başkanlar Aziz Yıldırım, Ali Şen ve Tahsin Kaya'ya yer ayrıldı.

 • 06.09.2023 06 Eyl 12:33 Trabzon'da okul güvenliği toplantısı gerçekleştirildi

  Trabzon'da okul güvenliği toplantısı gerçekleştirildi Trabzon Valisi Aziz Yıldırım başkanlığında okul güvenliği toplantısı yapıldı.

 • 02.09.2023 02 Eyl 20:38 Trabzon Şehir Hastanesi 2025'te tamamlanacak

  Trabzon Şehir Hastanesi 2025'te tamamlanacak Trabzon Valisi Aziz Yıldırım, inşaatı devam eden Trabzon Şehir Hastanesi'nin 2025'te tamamlanarak taşınılabilir duruma geleceğini açıkladı. Hastanenin yaklaşık 900 yatak kapasitesiyle şehrin ihtiyacını karşılayacağı belirtildi.

 • 31.08.2023 31 Ağu 22:13 Balıkçılar Denize Açıldı

  Balıkçılar Denize Açıldı Denizlerde av yasağının sona ermesiyle balıkçılar, Trabzon'da düzenlenen törenle denize açıldı. Balıkçılar, yeni sezon için bol şans diledi.

 • 31.08.2023 31 Ağu 21:58 Trabzon'da Balık Avı Sezonu Başlıyor

  Trabzon'da Balık Avı Sezonu Başlıyor Trabzon Valisi Aziz Yıldırım, balık avı sezonunun başlaması dolayısıyla düzenlenen törende denizlerin balıkçıların geçim kaynağı olduğunu belirtti. Yıldırım, balıkların üreme zamanlarına dikkat edilmesi gerektiğini vurgulayarak ekolojik dengeye dikkat çekti. Törende konuşan diğer yetkililer de balıkçılığın önemini vurgulayarak sektörün sorunlarının çözülmesi için çalışmaların devam edeceğini belirtti.

 • 29.08.2023 29 Ağu 16:20 Trabzon Valisi Yıldırım'dan 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı

  Trabzon Valisi Yıldırım'dan 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı Trabzon Valisi Aziz Yıldırım, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

 • 28.08.2023 28 Ağu 00:35 Tonya Tereyağı Kültür ve Sanat Festivali Sona Erdi

  Tonya Tereyağı Kültür ve Sanat Festivali Sona Erdi Trabzon'un Tonya ilçesinde düzenlenen 20. Tonya Tereyağı Kültür ve Sanat Festivali, Trabzon Valisi Aziz Yıldırım'ın katılımıyla sona erdi. Festival, kültürel değerlerin gelecek kuşaklara aktarılmasını sağlayan önemli bir etkinlik olarak değerlendirildi.

 • 27.08.2023 27 Ağu 16:50 Şalpazarı Müftülüğü'nde Hafızlık İcazet Merasimi

  Şalpazarı Müftülüğü'nde Hafızlık İcazet Merasimi Şalpazarı Müftülüğüne bağlı Sütpınar Kur'an Kursu'nda hafızlık eğitimini tamamlayan 7 öğrenci mezun oldu. Öğrenciler için Sütpınar Mahallesi Yeni Cami'nde 'Hafızlık İcazet Merasimi' düzenlendi. Törene katılan Trabzon Valisi Aziz Yıldırım, insanların Kur'an-ı Kerim'i öğrenmek kadar hayatına da tatbik etmesinin çok önemli olduğunu söyledi.

 • 25.08.2023 25 Ağu 13:40 Vali Aziz Yıldırım, Trabzon'da basın mensuplarıyla tanıştı

  Vali Aziz Yıldırım, Trabzon'da basın mensuplarıyla tanıştı Vali Aziz Yıldırım, Trabzon'a atandıktan sonra yerel ve ulusal basın mensuplarıyla bir araya geldi. Yıldırım, basının önemine vurgu yaparak, gazetecilerin haberleri sayesinde şehirdeki gelişmeleri takip ettiklerini ve gereken işlemleri yaptıklarını belirtti. Ayrıca, Vali Yıldırım, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Öte yandan, Van Jandarma Komutanı Tuğgeneral Adem Şen de gazetecilerle vedalaştı.

 • 24.08.2023 24 Ağu 16:30 OSBÜK Başkanı Memiş Kütükcü, Vali Aziz Yıldırım'ı ziyaret etti

  OSBÜK Başkanı Memiş Kütükcü, Vali Aziz Yıldırım'ı ziyaret etti OSBÜK Başkanı Memiş Kütükcü ve OSBÜK Yönetim Kurulu üyeleri, Trabzon'a yapacakları toplantı öncesinde Vali Aziz Yıldırım'ı ziyaret ederek bilgi verdi. Kütükcü, OSB'lerin Türkiye'nin toplam sanayi üretiminin yüzde 45'ini gerçekleştirdiğini vurguladı. Vali Yıldırım ise sanayi üretiminin önemine dikkat çekti.

 • 20.08.2023 20 Ağu 18:54 Trabzon'da Sultanmurat Yayla Şenlikleri düzenlendi

  Trabzon'da Sultanmurat Yayla Şenlikleri düzenlendi Trabzon'un Çaykara ilçesinde, "Sümela Kültür Yolu Festivali" kapsamında Sultanmurat Yayla Şenlikleri düzenlendi.

 • 18.08.2023 18 Ağu 19:20 Trabzon Valisi Aziz Yıldırım görevine başladı Açıklaması

  Trabzon Valisi Aziz Yıldırım görevine başladı Açıklaması Valiler Kararnamesi ile Tekirdağ'dan Trabzon'a atanan Vali Aziz Yıldırım, göreve başladı.

 • 18.08.2023 18 Ağu 18:39 Vali Aziz Yıldırım, Trabzon'a atandı

  Vali Aziz Yıldırım, Trabzon'a atandı Vali Aziz Yıldırım, Tekirdağ'dan Trabzon'a atandı ve yeni görevine başladı. Trabzon'da yapılan törenle karşılanan Vali Yıldırım, görevine başlamasıyla ilgili konuşma yaptı. Aziz Yıldırım, Trabzon'un tarihi ve kültürel değerlerine vurgu yaparak, Trabzon'a hizmet etmekten büyük bir onur duyduğunu belirtti. Aziz Yıldırım, daha önceki görevlerinde de kamu yönetimi alanında deneyim kazanmış bir isimdir.

 • 18.08.2023 18 Ağu 13:21 Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım Trabzon'a atandı

  Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım Trabzon'a atandı Cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle Trabzon Valiliği'ne atanan Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, 5 yıllık görev süresinin ardından kente veda etti. Uğurlama töreninde konuşan Vali Yıldırım, kalbinin neredeyse tamamının Trabzon'da kaldığını belirterek, şehirdeki güzel insanlara teşekkür etti.

 • 18.08.2023 18 Ağu 12:03 Vali Aziz Yıldırım'ın Trabzon'a tayini gözyaşlarıyla vedalaştı

  Vali Aziz Yıldırım'ın Trabzon'a tayini gözyaşlarıyla vedalaştı Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım'ın Trabzon'a tayini çıkması nedeniyle düzenlenen vedalaşma töreninde duygusal anlar yaşandı. Vali Yıldırım, kalbinin büyük bir kısmının Tekirdağ'da kaldığını ifade ederek, teşekkürlerini iletti.

 • 18.08.2023 18 Ağu 11:34 Vali Aziz Yıldırım Trabzon'a atandı

  Vali Aziz Yıldırım Trabzon'a atandı Valiler kararnamesiyle Trabzon'a atanan Aziz Yıldırım, mesai arkadaşları ve vatandaşlarla vedalaşarak Tekirdağ'dan ayrıldı. Yıldırım, kentte 5 yıl görev yaptığını ve güzel anılar biriktirdiğini dile getirdi. Vali Yıldırım ve eşi Güllühan Yıldırım programa katılanlarca kentten uğurlandı.

 • 10.08.2023 10 Ağu 13:36 Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu Balıkesir'e atandı

  Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu Balıkesir'e atandı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlanan Valiler Kararnamesi ile Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, Balıkesir'e atandı. Ustaoğlu, Trabzon Valiliği görevini Aziz Yıldırım'a devredeceğini duyurdu.

 • 23.06.2023 23 Haz 14:25 Aziz Yıldırım Basın Toplantısı Düzenleyecek

  Aziz Yıldırım Basın Toplantısı Düzenleyecek Fenerbahçe'nin eski başkanı Aziz Yıldırım, Ali Koç'un açıklamalarına yanıt vermek için basın toplantısı düzenleyecek. Toplantı 23 Haziran Cuma günü saat 14.00'te Beylerbeyi'ndeki Bosphorus Palace Hotel'de yapılacak. Yıldırım'ın, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un sarı lacivertli kulübün olağan mali genel kurulunda yaptığı açıklamalara yanıt vermesi bekleniyor.

 • 23.06.2023 23 Haz 11:26 Aziz Yıldırım Basın Toplantısı Hangi Kanalda? Canlı İzle!

  Aziz Yıldırım Basın Toplantısı Hangi Kanalda? Canlı İzle! Fenerbahçe eski başkanı Aziz Yıldırım'ın basın toplantısı için yer ve saat açıklandı. Toplantı 23 Haziran Cuma günü saat 14.00'te Beylerbeyi'ndeki Bosphorus Palace Hotel'de yapılacak. Yıldırım'ın, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un açıklamalarına yanıt vermesi bekleniyor. Basın toplantısı canlı olarak TRT Spor'dan izlenebilecek.

 • 10.06.2023 10 Haz 15:11 Aziz Yıldırım Fenerbahçe başkanlığına aday olacak mı?

  Aziz Yıldırım Fenerbahçe başkanlığına aday olacak mı? Ali Koç'un aday çıkması halinde seçim kararı alacağı iddiaları sonrası Aziz Yıldırım'ın başkanlığa aday olup olmayacağı merak konusu oldu. Ancak Yıldırım, iddiaları yalanladı ve asılsız olduğunu belirtti.

 • 10.06.2023 10 Haz 12:31 Aziz Yıldırım Fenerbahçe'nin Başına Mı Geçecek?

  Aziz Yıldırım Fenerbahçe'nin Başına Mı Geçecek? Fenerbahçe'de eski başkan Aziz Yıldırım'ın, taraftarın istifaya çağırdığı başkan Ali Koç için gündeme oturacak bir hamle hazırlığında olduğu iddia edildi. Kulislere göre, Yıldırım'ın önderliğindeki muhalifler, 17 Haziran'da yapılacak Olağan Mali Genel Kurul'da Ali Koç'u ibra etmeyecek ve mevcut yönetim geçersiz kılınacak. Yapılacak seçimlerde ise Yıldırım, Fenerbahçe Başkanlığı için bir kez daha aday olacak. Yıldırım'ın yeniden başkanlığı düşünmeye başladığı artık daha yüksek sesli konuşulmaya başlandı.

Advertisement