Salim Kayıcı Yeniden Başkan Seçildi - Son Dakika
Spor

Salim Kayıcı Yeniden Başkan Seçildi

Salim Kayıcı Yeniden Başkan Seçildi

Federasyonun 4. olağan ve 6. mali genel kurulu, Crowne Palaza Otel'de 200 delegeden 149'unun katılımıyla gerçekleştirildi.

21.10.2016 15:33

Türkiye Kick Boks Federasyonu Basın Kurulu Üyesi Orhan Kılıç; Kick Boks Federasyonunun olağan seçimli genel kuruluna tek aday olarak giren Salim Kayıcı,nın kullanılan oyların tamamını alarak yeniden başkanlığa getirildiğini belirtti.

Hatip Çopur'un divan başkanlığına getirildiği genel kurulda, yönetim, denetleme ve disiplin kurullarının son 3 yıldaki faaliyet dönemleri delegeler tarafından ibra edildi.

Tek aday olarak seçime giren mevcut başkan Salim Kayıcı, kullanılan 149 oyun tamamını alarak bir kez daha başkanlık koltuğuna oturdu.

Kayıcı, seçim öncesi yaptığı konuşmada, federasyon olarak önemli yol kat ettiklerini ve çıtayı belli bir noktaya çıkardıklarını belirterek, buradaki başarının tüm camiaya ait olduğunu söyledi.

Hakemler, antrenörler, milli sporcular ve kulüp sayılarıyla ilgili delegelere bilgi veren Kayıcı, branşlarının olimpik spor olması için çalışmalara hız vereceklerini dile getirdi.

Salim Kayıcı başkanlığındaki yönetim kurulunda, Ahmet Ataşçı, Orhan Ayhan, Halil Dürüst, Alaaddin Varol, Barış Kurt, Yücel Bulut, Ersunay Tekçe, Hüseyin Keklik, Faruk Sönmez, Ümit Karataş, Eyüp Gökhan Özekin, Abdurrahman Tarık Şebik, Emre Akgül ve Ragıp Bingöl yer aldı.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Spor Salim Kayıcı Yeniden Başkan Seçildi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement