Sarı-kırmızılı takım Muslera'nın yerine İrfan Can'ı aldı! Forma giyeceği tarih bile belli - Son Dakika

Sarı-kırmızılı takım Muslera'nın yerine İrfan Can'ı aldı! Forma giyeceği tarih bile belli

09.11.2021 20:33
Sarı-kırmızılı takım Muslera'nın yerine İrfan Can'ı aldı! Forma giyeceği tarih bile belli

Galatasaray, İrfan Can Eğribayat transferini büyük oranda bitirdi. 23 yaşındaki kalecinin, bir aksilik olmazsa ocak ayında Galatasaray formasını giyeceği açıklandı.

Yaşı ilerleyen Muslera'nın sezon başındaki performansı kuşku yarattı. Uruguaylı kaptanın alternatifinin olmaması da başka bir sıkıntı. Galatasaray, Göztepe'nin 1998 doğumlu kalecisi İrfan Can Eğribayat'la prensipte anlaştı.

Galatasaray Muslera'nın yerine İrfan Can'ı aldı! Formayı giyeceği tarih belli

"OCAK AYINDA ASLAN"

Galatasaray'a çok yakın olan duayen gazeteci Süleyman Rodop, bu transferin bittiğini ifade etti. Rodop, "İrfan Can ocak ayında Galatasaray'da diyebiliriz" diye konuştu.

Galatasaray Muslera'nın yerine İrfan Can'ı aldı! Formayı giyeceği tarih belli
YORUMLAR (1)
  • Onur Türk: Galatasaray maçında yediği sözde hatalı golde söylemiştik kesin galatasaray'a transfer olacak diye. O golü hiç kalecilikten anlamayan biri bile yemezdi biz bilmiyor muyuz. Seni transfer edeceğiz irfan aman bizi yakma dediler golü yedi görevi bitti ocakta galatasaray kalesine geçer. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
500
Çin'in Yazılım Sektörünün Geliri Ocak-Mayıs Döneminde Yüzde 10,6 Arttı Çin'in Yazılım Sektörünün Geliri Ocak-Mayıs Döneminde Yüzde 10,6 Arttı Çin'in Tekstil ve Hazır Giyim İhracatı İlk 5 Ayda Büyümeye Devam Etti Çin'in Tekstil ve Hazır Giyim İhracatı İlk 5 Ayda Büyümeye Devam Etti Çin'in İnternet Sektörü İlk 5 Ayda İstikrarlı Gelir Artışı Bildirdi Çin'in İnternet Sektörü İlk 5 Ayda İstikrarlı Gelir Artışı Bildirdi

Son Dakika Spor Sarı-kırmızılı takım Muslera'nın yerine İrfan Can'ı aldı! Forma giyeceği tarih bile belli - Son Dakika


Advertisement