Sinan Engin canlı yayında Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörünü açıkladı - Son Dakika

Sinan Engin canlı yayında Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörünü açıkladı

19.12.2021 14:20

Ünlü yorumcu Engin, canlı yayında Hırvat teknik adam Slaven Bilic'in, Fenerbahçe ile anlaştığını açıkladı. Sinan Engin, "Kuşlarımdan aldım bilgiyi, yalansa yalanlasınlar" ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe'de geleceği pamuk ipliğine bağlı olan Vitor Pereira hakkında pek çok iddia ortaya atılıyor. Son olarak Beyaz TV'nin ünlü yorumcusu Sinan Engin çok konuşulacak bir bilgi paylaştı.

İşte Sinan Engin'in açıklamaları:

"BEŞİKTAŞ'I REDDETMİŞ"

"Beşiktaş Slaven Bilic'e teklif yapmış. Bilic ise, 'Fenerbahçe ile anlaştım' demiş. Doğrudur, yalandır bilemiyorum. Ancak benim aldığım bilgi bu yönde kuşlarımdan. Yalansa, yalanlayabilirler.

"PEREİRA İLE KONUŞMUŞLAR"

Pereira ile oturulmuş ve konuşulmuş. Derbiyi kaybederse erken de gidebilir.

"HOCA ARAMAYIN"

Beşiktaş'ın teknik direktör aramasına gerek yok. Ocak ayında Şenol Güneş ile imzalasınlar. Şenol Güneş'in de diretmesine gerek yok. Hocam gel ve işleri düzelt.

YORUMLAR
500
Galatasaray'ın transferleri ezeli rakip taraftarlarını sinirlendirdi! Sosyal medya etiketleri gündem oldu Galatasaray'ın transferleri ezeli rakip taraftarlarını sinirlendirdi! Sosyal medya etiketleri gündem oldu Süper Lig takımlarının yeni sezon gelirleri ortaya çıktı! Kazançlar 4 büyükleri tatmin etmeyecek Süper Lig takımlarının yeni sezon gelirleri ortaya çıktı! Kazançlar 4 büyükleri tatmin etmeyecek

Son Dakika Spor Sinan Engin canlı yayında Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörünü açıkladı - Son Dakika


Advertisement