Son dakika! 19. Akdeniz Oyunları'nda Ferdi Hardal atın madalya kazandı - Son Dakika

Son dakika! 19. Akdeniz Oyunları'nda Ferdi Hardal atın madalya kazandı

01.07.2022 21:08
Son dakika! 19. Akdeniz Oyunları'nda Ferdi Hardal atın madalya kazandı

Son dakika haber: 19. Akdeniz Oyunları'nda halter erkekler 61 kiloda Türkiye'yi temsil eden Ferdi Hardal, silkmede 153 kiloluk kaldırışıyla altın madalya kazandı ve oyunları iki altın madalya ile tamamladı.

19. Akdeniz Oyunları'nda halter erkekler 61 kiloda Türkiye'yi temsil eden Ferdi Hardal, silkmede 153 kiloluk kaldırışıyla altın madalya kazandı ve oyunları iki altın madalya ile tamamladı.

(İHA)

YORUMLAR
500
Davutoğlu: Seferberlik İlan Ediyoruz. Ülkeyi Yasaklardan, Yolsuzluktan, Liyakatsiz İktidardan Kurtaracağız Davutoğlu: Seferberlik İlan Ediyoruz. Ülkeyi Yasaklardan, Yolsuzluktan, Liyakatsiz İktidardan Kurtaracağız Şanlıurfa'da 28 göçmen yakalandı Şanlıurfa'da 28 göçmen yakalandı Türkiye ve Ukrayna arasında Altyapı İyileştirmeye İlişkin Mutabakat Zaptı imzalandı Türkiye ve Ukrayna arasında Altyapı İyileştirmeye İlişkin Mutabakat Zaptı imzalandı
Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Son dakika! 19. Akdeniz Oyunları'nda Ferdi Hardal atın madalya kazandı - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement