Tokat'ta düzenlenen Okullar Arası Grup Karate Müsabakalarında Sivaslı sporcular başarılı oldu - Son Dakika
Spor

Tokat'ta düzenlenen Okullar Arası Grup Karate Müsabakalarında Sivaslı sporcular başarılı oldu

Tokat\'ta düzenlenen Okullar Arası Grup Karate Müsabakalarında Sivaslı sporcular başarılı oldu

Tokat'ta düzenlenen Okullar Arası Grup Karate Müsabakalarında mücadele eden Sivaslı sporcular 1 ikincilik ve 1 üçüncülük elde etti. Sivas Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü sporcularından Ahmet Talha Çoban yıldız kumite 42 kiloda gümüş madalya, Berat Karakaya ise yıldız kumite 46 kiloda bronz madalya kazandı. Karate İl Temsilcisi Oğuz Ökten ise sporcuları tebrik etti.

05.03.2024 10:45
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Tokat'ta düzenlenen Okullar Arası Grup Karate Müsabakalarında mücadele eden Sivaslı sporcular 1 ikincilik ve 1 üçüncülük elde etti.

Türkiye Karate Federasyonu'nun 2024 yılı faaliyet programında yer alan "Okullar Arası Grup Karate Müsabakaları" Tokat'ta düzenlendi.

Yıldızlar ve küçükler kategorilerinde gerçekleştirilen karate grup müsabakaları, okul sporları alanında yetenekli gençlerin kıyasıya mücadelesine sahne oldu.

Sivas Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü sporcuları da bu önemli organizasyonda adlarından söz ettirdi. Sivaslı sporculardan Ahmet Talha Çoban; yıldız kumite 42 kiloda gümüş madalya, Berat Karakaya ise yıldız kumite 46 kiloda bronz madalya elde etti.

Karate İl Temsilcisi Oğuz Ökten ise, kente 2 madalya ile dönen sporcuları tebrik etti. - SİVAS

Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Tokat'ta düzenlenen Okullar Arası Grup Karate Müsabakalarında Sivaslı sporcular başarılı oldu - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement