Son dakika Standard Liege haberleri, Standard Liege son dakika, son dakika Standard Liege

Son Dakika Standard Liege Haberleri

Son dakika Standard Liege haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son standard liege haberleri anında burada.

  • 10.01.2020 11:58 Ali Yaşar tekrar Altınordu'da Ali Yaşar tekrar Altınordu'da

    Belçika U15, U17, U18 ve U9 milli takımlarında 18 kez forma giyen Ali Yaşar, Belçika'da Standard Liege, Hollanda'da Roda JC U21, Türkiye'de ise 1922 Konyaspor ve Konyaspor'da görev almıştı

  • 10.01.2020 11:37 Altınordu'da Ali imzaladı Altınordu'da Ali imzaladı

    Belçika U15, U17, U18 ve U9 milli takımlarında 18 kez forma giyen Ali Yaşar, Belçika'da Standard Liege, Hollanda'da Roda JC U21, ülkemizde ise 1922 Konyaspor ve İttifak Holding Konyaspor'da görev almıştı

  • 02.01.2020 08:34 Galatasaray'da stat karanlıkta kalacaktı! Galatasaray'da stat karanlıkta kalacaktı!

    Standard Liege Kulübü'nün 'FIFA'ya gideriz' tehdidi üzerine yöneticiler parayı kendi ceplerinden karşıladı

  • 29.12.2019 10:57 Fenerbahçe, Göztepeli Alpaslan Öztürk için görüşmelere başlıyor Fenerbahçe, Göztepeli Alpaslan Öztürk için görüşmelere başlıyor

    Belçika altyapısı olan, Beerschoot ve Standard Liege gibi takımların formasını giyen Alpaslan, Süper Lig'de Kasımpaşa ve Eskişehir formaları da giydi

  • 29.12.2019 10:30 Fenerbahçe'de son dakika Alpaslan Öztürk gelişmesi Fenerbahçe'de son dakika Alpaslan Öztürk gelişmesi

    Belçika altyapısı olan, Beerschoot ve Standard Liege gibi takımların formasını giyen Alpaslan, Süper Lig'de Kasımpaşa ve Eskişehir formaları da giydi

  • 13.12.2019 02:23 İşte UEFA Avrupa Ligi'nde sonuçlar ve tur atlayanlar... İşte UEFA Avrupa Ligi'nde sonuçlar ve tur atlayanlar...

    A GrubuAPOEL (Kıbrıs Rum Kesimi) - Sevilla (İspanya): 1-0Karabağ (Azerbaycan) - Dudelange (Lüksemburg): 1-1B GrubuKopenhag (Danimarka) - Malmö (İsveç): 0-1Dinamo Kiev (Ukrayna) - Lugano (İsviçre): 1-1C GrubuBasel (İsviçre) - Trabzonspor: 2-0Getafe (İspanya) - Krasnodar (Rusya): 3-0D GrubuLASK (Avusturya) - Sporting Lizbon (Portekiz): 3-0PSV (Hollanda) - Rosenborg (Norveç): 1-1E GrubuCluj (Romanya) - Celtic (İskoçya): 2-0Rennes (Fransa) - Lazio (İtalya): 2-0F GrubuStandard Liege (Belçika) - Arsenal (İngiltere): 2-2Eintracht Frankfurt (Almanya) - Vitoria (Portekiz): 2-3G GrubuGlasgow Rangers (İskoçya) - Young Boys (İsviçre): 1-1Porto (Portekiz) - Feyenoord (Hollanda): 3-2H GrubuEspanyol (İspanya) - CSKA Moskova (Rusya): 0-1Ludogorets (Bulgaristan) - Ferencvaros (Macaristan): 1-1I GrubuWolfsburg (Almanya) - Saint-Etienne (Fransa): 1-0Gent (Belçika) - Olexandriya (Ukrayna): 2-1J GrubuBorussia Mönchengladbach (Almanya) - Medipol Başakşehir: 1-2Roma (İtalya) - Wolfsberger (Avusturya): 2-2K GrubuWolverhampton (İngiltere) - Beşiktaş: 4-0Slovan Bratislava (Slovakya) - Braga (Portekiz): 2-4L GrubuManchester United (İngiltere) - AZ Alkmaar (Hollanda): 4-0Partizan (Sırbistan) - Astana (Kazakistan): 4-1

  • 12.12.2019 23:08 Futbol: UEFA Avrupa Ligi Futbol: UEFA Avrupa Ligi

    55'te başlayan maçların sonuçları şöyle: A GrubuAPOEL (Kıbrıs Rum Kesimi) - Sevilla (İspanya): 1-0Karabağ (Azerbaycan) - Dudelange (Lüksemburg): 1-1B GrubuKopenhag (Danimarka) - Malmö (İsveç): 0-1Dinamo Kiev (Ukrayna) - Lugano (İsviçre): 1-1C GrubuBasel (İsviçre) - Trabzonspor: 2-0Getafe (İspanya) - Krasnodar (Rusya): 3-0TakımlarO G B M A YAvP Basel6411124813Getafe640284412Krasnodar6303711-49Trabzonspor6015311-81D GrubuLASK (Avusturya) - Sporting Lizbon (Portekiz): 3-0PSV (Hollanda) - Rosenborg (Norveç): 1-1E GrubuCluj (Romanya) - Celtic (İskoçya): 2-0Rennes (Fransa) - Lazio (İtalya): 2-0F GrubuStandard Liege (Belçika) - Arsenal (İngiltere): 2-2Eintracht Frankfurt (Almanya) - Vitoria (Portekiz): 2-3

  • 12.12.2019 09:31 12 Aralık Perşembe DHA Spor Gündemi 12 Aralık Perşembe DHA Spor Gündemi

    55 Standard Liege (Belçika) - Arsenal (İngiltere)20

  • 11.12.2019 11:42 UEFA Avrupa Ligi'nde grup maçları tamamlanıyor UEFA Avrupa Ligi'nde grup maçları tamamlanıyor

    55 Standard Liege (Belçika) - Arsenal (İngiltere)20

  • 11.12.2019 11:12 UEFA Avrupa Ligi'nde grup maçları sona eriyor UEFA Avrupa Ligi'nde grup maçları sona eriyor

    55 Standard Liege (Belçika) - Arsenal (İngiltere)20

  • 29.11.2019 09:06 Avrupa Ligi'nde bir sevinç, iki hüzün Avrupa Ligi'nde bir sevinç, iki hüzün

    Gruplarda oynanan maçlarda alınan sonuçlar şöyle: A GRUBUDudelange: 0 - APOEL: 2Sevilla: 2 - Karabağ: 0B GRUBULugano: 0 - Kopenhag: 1Malmö: 4 - Dinamo Kiev: 3C GRUBUKrasnodar: 1 - Basel: 0Trabzonspor: 0 - Getafe: 1D GRUBURosenborg: 1 - LASK: 2Sporting Lizbon: 4 - PSV: 0E GRUBULazio: 1 - Cluj: 0Celtic: 3 - Rennes: 1F GRUBUVitoria: 1 - Standard Liege: 1Arsenal: 1 - Eintracht Frankfurt: 2G GRUBUFeyenoord: 2 - Rangers: 2Young Boys: 1 - Porto: 2H GRUBUFerencvaros: 2 - Espanyol: 2CSKA Moskova: 1 - Ludogorets: 1I GRUBUOlexandriya: 0 - Wolfsburg: 1Saint-Etienne: 0 - Gent: 0J GRUBUWolfsberger: 0 - Borussia Mönchengladbach: 1Medipol Başakşehir: 0 - Roma: 3K GRUBUBraga: 3 - Wolverhampton: 3Beşiktaş: 2 - Slovan Bratislava: 1L GRUBUAstana: 2 - Manchester United: 1AZ Alkmaar: 2 - Partizan: 2(İHA)

  • 29.11.2019 01:48 Avrupa Ligi'nde bir sevinç, iki hüzün Avrupa Ligi'nde bir sevinç, iki hüzün

    Gruplarda oynanan maçlarda alınan sonuçlar şöyle: A GrubuDudelange: 0 - APOEL: 2Sevilla: 2 - Karabağ: 0B GrubuLugano: 0 - Kopenhag: 1Malmö: 4 - Dinamo Kiev: 3C GrubuKrasnodar: 1 - Basel: 0Trabzonspor: 0 - Getafe: 1D GrubuRosenborg: 1 - LASK: 2Sporting Lizbon: 4 - PSV: 0E GrubuLazio: 1 - Cluj: 0Celtic: 3 - Rennes: 1F GrubuVitoria: 1 - Standard Liege: 1Arsenal: 1 - Eintracht Frankfurt: 2G GrubuFeyenoord: 2 - Rangers: 2Young Boys: 1 - Porto: 2H GrubuFerencvaros: 2 - Espanyol: 2CSKA Moskova: 1 - Ludogorets: 1I GrubuOlexandriya: 0 - Wolfsburg: 1Saint-Etienne: 0 - Gent: 0J GrubuWolfsberger: 0 - Borussia Mönchengladbach: 1Medipol Başakşehir: 0 - Roma: 3K GrubuBraga: 3 - Wolverhampton: 3Beşiktaş: 2 - Slovan Bratislava: 1L GrubuAstana: 2 - Manchester United: 1AZ Alkmaar: 2 - Partizan: 2 - İSTANBUL

  • 29.11.2019 01:18 Futbol: UEFA Avrupa Ligi Futbol: UEFA Avrupa Ligi

    00'te başlayan maçların sonuçları şöyle: A Grubu: Dudelange (Lüksemburg) - APOEL (Kıbrıs Rum Kesimi): 0-2Sevilla (İspanya) - Karabağ (Azerbaycan): 2-0B Grubu: Lugano (İsviçre) - Kopenhag (Danimarka): 0-1Malmö (İsveç) - Dinamo Kiev (Ukrayna): 4-3D Grubu: Rosenborg (Norveç) - LASK (Avusturya): 1-2Sporting Lizbon (Portekiz) - PSV (Hollanda): 4-0E Grubu: Lazio (İtalya) - Cluj (Romanya): 1-0Celtic (İskoçya) - Rennes (Fransa): 3-1F Grubu: Vitoria (Portekiz) - Standard Liege (Belçika): 1-1Arsenal (İngiltere) - Eintracht Frankfurt (Almanya): 1-2

  • 28.11.2019 09:39 28 Kasım Perşembe DHA Spor Gündemi 28 Kasım Perşembe DHA Spor Gündemi

    00 Vitoria (Portekiz) - Standard Liege (Belçika)23

  • 27.11.2019 11:04 UEFA Avrupa Ligi'nde beşinci hafta heyecanı UEFA Avrupa Ligi'nde beşinci hafta heyecanı

    00 Vitoria (Portekiz) - Standard Liege (Belçika)23

  • 27.11.2019 09:48 UEFA Avrupa Ligi'nde beşinci hafta heyecanı UEFA Avrupa Ligi'nde beşinci hafta heyecanı

    00 Vitoria (Portekiz) - Standard Liege (Belçika)23

  • 27.11.2019 00:17 Fatih Terim: Umudumuzu kaybedecek bir noktada değiliz Fatih Terim: Umudumuzu kaybedecek bir noktada değiliz

    Sadece Brugge değil, Anderlecht, Standard Liege

  • 23.11.2019 08:45 Luyindama depremi! Luyindama depremi!

    Devre arası planları alt üst olduGeçen sezonun devre arasında Belçika'nın Standard Liege takımın kiralanan, yaz transfer döneminde bonservisi alınan Luyindama'nın satışından gelecek parayla devre arasında takviye yapmayı planlayan sarı kırmızılı kulüp olası bir gelirden olduğu gibi savunmaya takviye için harcama yapmak durumunda kalacak

  • 22.11.2019 13:06 Galatasaray'da Luyindama şoku Galatasaray'da Luyindama şoku

    Geçtiğimiz sezonun devre arasında Belçika'nın Standard Liege takımın kiralanan Luyindama'nın yaz transfer döneminde bonservisi alınmıştı

  • 22.11.2019 13:02 Galatasaray'da Luyindama şoku Galatasaray'da Luyindama şoku

    Geçtiğimiz sezonun devre arasında Belçika'nın Standard Liege takımın kiralanan Luyindama'nın yaz transfer döneminde bonservisi alınmıştı

  • 08.11.2019 18:41 Vedat Muric, Kosova Milli Takımı'na çağrı aldı! Vedat Muric, Kosova Milli Takımı'na çağrı aldı!

    Aday kadroda yer alan futbolcular şunlar: Kaleci: Samir Ujkani (Torino), Arijanet Muric (Nottingham Forest), Visar Bekaj (Priştine)Defans: Amir Rrahmani (Hellas Verona), Fidan Aliti (Kalmar), Mergim Vojvoda (Standard Liege), Florent Hadergjonaj (Huddersfield Town), Leart Paqarada (SV Sandhausen), Ibrahim Dresevic (Heerenveen), Benjamin Kololli (Zürih), Arbenit Xhemajli (Neuchatel Xamax)Orta saha: Idriz Voca (Luzern), Anel Rashkaj (AFC Eskilstuna), Besar Halimi (SV Sandhausen), Valon Berisha (Lazio), Herolind Shala (Valerenga), Bersant Celina (Swansea City), Florent Hasani (Diosgyori), Edon Zhegrova (Basel), Florent Muslija (Hannover 96), Elbasan Rashani (Odds BK), Milot Rashica (Werder Bremen)Forvet: Vedat Muric (Fenerbahçe), Atdhe Nuhiu (Sheffield Wednesday)

  • 08.11.2019 17:38 Vedat Muriç'e milli davet Vedat Muriç'e milli davet

    Aday kadroda yer alan futbolcular şunlar: Kaleci: Samir Ujkani (Torino), Arijanet Muric (Nottingham Forest), Visar Bekaj (Priştine)Defans: Amir Rrahmani (Hellas Verona), Fidan Aliti (Kalmar), Mergim Vojvoda (Standard Liege), Florent Hadergjonaj (Huddersfield Town), Leart Paqarada (SV Sandhausen), Ibrahim Dresevic (Heerenveen), Benjamin Kololli (Zürih), Arbenit Xhemajli (Neuchatel Xamax)Orta saha: Idriz Voca (Luzern), Anel Rashkaj (AFC Eskilstuna), Besar Halimi (SV Sandhausen), Valon Berisha (Lazio), Herolind Shala (Valerenga), Bersant Celina (Swansea City), Florent Hasani (Diosgyori), Edon Zhegrova (Basel), Florent Muslija (Hannover 96), Elbasan Rashani (Odds BK), Milot Rashica (Werder Bremen)Forvet: Vedat Muric (Fenerbahçe), Atdhe Nuhiu (Sheffield Wednesday)

  • 08.11.2019 08:56 Başakşehir coştu, Trabzon ve Beşiktaş veda etti Başakşehir coştu, Trabzon ve Beşiktaş veda etti

    UEFA Avrupa Ligi'nde oynanan maçlarda alınan sonuçlar şöyle: A GrubuAPOEL: 2 - Karabağ: 1Dudelange: 2 - Sevilla: 5B GrubuKopenhag: 1 - Dinamo Kiev: 1Lugano: 0 - Malmö: 0C GrubuBasel: 2 - Getafe: 1Krasnodar: 3 - Trabzonspor: 1D GrubuRosenborg: 0 - Sporting: 2LASK Linz: 4 - PSV: 1E GrubuLazio: 1 - Celtic: 2CFR Cluj: 1 - Rennes: 0F GrubuStandard Liege: 2 - E

  • 08.11.2019 01:48 Başakşehir coştu, Trabzon ve Beşiktaş veda etti Başakşehir coştu, Trabzon ve Beşiktaş veda etti

    UEFA Avrupa Ligi'nde oynanan maçlarda alınan sonuçlar şöyle: A GrubuAPOEL: 2 - Karabağ: 1Dudelange: 2 - Sevilla: 5B GrubuKopenhag: 1 - Dinamo Kiev: 1Lugano: 0 - Malmö: 0C GrubuBasel: 2 - Getafe: 1Krasnodar: 3 - Trabzonspor: 1D GrubuRosenborg: 0 - Sporting: 2LASK Linz: 4 - PSV: 1E GrubuLazio: 1 - Celtic: 2CFR Cluj: 1 - Rennes: 0F GrubuStandard Liege: 2 - E

  • 08.11.2019 00:21 Sevilla, Basel ve Celtic, son 32 turuna yükselmeyi garantiledi Sevilla, Basel ve Celtic, son 32 turuna yükselmeyi garantiledi

    55'te başlayan maçların sonuçları şöyle: A Grubu: APOEL (Kıbrıs Rum Kesimi) - Karabağ (Azerbaycan): 2-1Dudelange (Lüksemburg) - Sevilla (İspanya): 2-5B Grubu: Kopenhag (Danimarka) - Dinamo Kiev (Ukrayna): 1-1Lugano (İsviçre) - Malmö (İsveç): 0-0C Grubu: Basel (İsviçre) - Getafe (İspanya): 2-1Krasnodar (Rusya) - Trabzonspor: 3-1D Grubu: LASK (Avusturya) - PSV (Hollanda): 4-1Rosenborg (Norveç) - Sporting Lizbon (Portekiz): 0-2E Grubu: Cluj (Romanya) - Rennes (Fransa): 1-0Lazio (İtalya) - Celtic (İskoçya): 1-2F Grubu: Standard Liege (Belçika) - Eintracht Frankfurt (Almanya): 2-1L Grubu: Astana (Kazakistan) - AZ Alkmaar (Hollanda): 0-5

  • 07.11.2019 23:16 Futbol: UEFA Avrupa Ligi Futbol: UEFA Avrupa Ligi

    55'te başlayan maçların sonuçları şöyle: A Grubu: APOEL (Kıbrıs Rum Kesimi) - Karabağ (Azerbaycan): 2-1Dudelange (Lüksemburg) - Sevilla (İspanya): 2-5B Grubu: Kopenhag (Danimarka) - Dinamo Kiev (Ukrayna): 1-1Lugano (İsviçre) - Malmö (İsveç): 0-0C Grubu: Basel (İsviçre) - Getafe (İspanya): 2-1Krasnodar (Rusya) - Trabzonspor: 3-1TakımlarO G B M A YAvP Basel4310103710Krasnodar420268-26Getafe42024406Trabzonspor401338-51D Grubu: LASK (Avusturya) - PSV (Hollanda): 4-1Rosenborg (Norveç) - Sporting Lizbon (Portekiz): 0-2E Grubu: Cluj (Romanya) - Rennes (Fransa): 1-0Lazio (İtalya) - Celtic (İskoçya): 1-2F Grubu: Standard Liege (Belçika) - Eintracht Frankfurt (Almanya): 2-1L Grubu: Astana (Kazakistan) - AZ Alkmaar (Hollanda): 0-5

  • 07.11.2019 09:33 7 Kasım Perşembe DHA Spor Gündemi 7 Kasım Perşembe DHA Spor Gündemi

    55 Standard Liege - Eintracht FrankfurtG Grubu23

  • 06.11.2019 11:21 UEFA Avrupa Ligi'nin 4. hafta heyecanı UEFA Avrupa Ligi'nin 4. hafta heyecanı

    55 Standard Liege - Eintracht FrankfurtG Grubu23

  • 06.11.2019 11:14 UEFA Avrupa Ligi'nin 4. hafta heyecanı UEFA Avrupa Ligi'nin 4. hafta heyecanı

    55 Standard Liege - Eintracht FrankfurtG Grubu23

  • 06.11.2019 10:45 UEFA Avrupa Ligi'nde dördüncü hafta heyecanı UEFA Avrupa Ligi'nde dördüncü hafta heyecanı

    55 Standard Liege (Belçika) - Eintracht Frankfurt (Almanya)23

  • 06.11.2019 09:52 UEFA Avrupa Ligi'nde dördüncü hafta heyecanı UEFA Avrupa Ligi'nde dördüncü hafta heyecanı

    55 Standard Liege (Belçika) - Eintracht Frankfurt (Almanya)23

  • 31.10.2019 16:48 Süper Lig'den 3 isim Bosna Milli Takımı kadrosunda Süper Lig'den 3 isim Bosna Milli Takımı kadrosunda

    Kasımpaşa forması giyen Hajradinovic ile Slovenya'nın Olimpija takımında oynayan Luka Menalo'nun ilk kez çağrıldığı aday kadrodaki isimler şöyle: Kaleci: İbrahim Sehic (Büyükşehir Belediye Erzurumspor), Kenan Piric (Maribor), Jasmin Buric (Hapoel Haifa)Defans: Sead Kolasinac (Arsenal), Toni Sunjic (Dinamo Moskova), Ermin Bicakcic (Hoffenheim), Eldar Civic (Ferencvarosi), Marko Mihojevic (Erzgebirge Aue), Adnan Kovacevic (Korona Kielce), Zoran Kvrzic (Rijeka)Orta saha: Mato Jajalo (Udinese), Muhamed Besic (Sheffield United), Gojko Cimirot (Standard Liege), Miralem Pjanic (Juventus), Elvis Saric (El Ahli), Rade Krunic (Milan), Amer Gojak (Dinamo Zagreb), Haris Duljevic (Nimes Olympique), Haris Hajradinovic (Kasımpaşa)Forvet: Edin Dzeko (Roma), Luka Menalo (Olimpija), Armin Hodzic (MOL Fehervar), Edin Visca (Medipol Başakşehir), Izet Hajrovic (Dinamo Zagreb), Dino Hotic (Maribor)

  • 31.10.2019 15:36 Sehic, Visca ve Hajradinovic'e milli davet Sehic, Visca ve Hajradinovic'e milli davet

    Kasımpaşa forması giyen Hajradinovic ile Slovenya'nın Olimpija takımında oynayan Luka Menalo'nun ilk kez çağrıldığı aday kadrodaki isimler şöyle: Kaleci: İbrahim Sehic (Büyükşehir Belediye Erzurumspor), Kenan Piric (Maribor), Jasmin Buric (Hapoel Haifa)Defans: Sead Kolasinac (Arsenal), Toni Sunjic (Dinamo Moskova), Ermin Bicakcic (Hoffenheim), Eldar Civic (Ferencvarosi), Marko Mihojevic (Erzgebirge Aue), Adnan Kovacevic (Korona Kielce), Zoran Kvrzic (Rijeka)Orta saha: Mato Jajalo (Udinese), Muhamed Besic (Sheffield United), Gojko Cimirot (Standard Liege), Miralem Pjanic (Juventus), Elvis Saric (El Ahli), Rade Krunic (Milan), Amer Gojak (Dinamo Zagreb), Haris Duljevic (Nimes Olympique), Haris Hajradinovic (Kasımpaşa)Forvet: Edin Dzeko (Roma), Luka Menalo (Olimpija), Armin Hodzic (MOL Fehervar), Edin Visca (Medipol Başakşehir), Izet Hajrovic (Dinamo Zagreb), Dino Hotic (Maribor)

  • 25.10.2019 00:08 Futbol: UEFA Avrupa Ligi Futbol: UEFA Avrupa Ligi

    SonuçlarUEFA Avrupa Ligi gruplarının üçüncü haftasında alınan sonuçlar şöyle: A Grubu: Sevilla (İspanya) - Dudelange (Lüksemburg): 3-0B Grubu: Dinamo Kiev (Ukrayna) - Kopenhag (Danimarka): 1-1Malmö (İsveç) - Lugano (İsviçre): 2-1C Grubu: Getafe (İspanya) - Basel (İsviçre): 0-1Trabzonspor (Türkiye) - Krasnodar (Rusya): 0-2D Grubu: PSV (Hollanda) - LASK (Avusturya): 0-0Sporting Lizbon (Portekiz) - Rosenborg (Norveç): 1-0E Grubu: Rennes (Fransa) - Cluj (Romanya): 0-1Celtic (İskoçya) - Lazio (İtalya): 2-1F Grubu: Eintracht Frankfurt (Almanya) - Standard Liege (Belçika): 2-1Arsenal (İngiltere) - Vitoria (Portekiz): 3-2

  • 23.10.2019 15:10 UEFA Avrupa Ligi'nde üçüncü hafta heyecanı başlıyor! UEFA Avrupa Ligi'nde üçüncü hafta heyecanı başlıyor!

    00 Eintracht Frankfurt (Almanya) - Standard Liege (Belçika)22

  • 23.10.2019 14:18 UEFA Avrupa Ligi'nde üçüncü hafta heyecanı UEFA Avrupa Ligi'nde üçüncü hafta heyecanı

    00 Eintracht Frankfurt (Almanya) - Standard Liege (Belçika)22

  • 07.10.2019 15:28 Victor Valdes Barcelona'dan kovuldu Victor Valdes Barcelona'dan kovuldu

    Valdes daha sonra Manchester United, Standard Liege ve Middlesbrough formaları da giydi ve 2017'de 35 yaşında futbolu bıraktı

  • 04.10.2019 11:34 Mesut Özil için şok sözler: Formayı hak etmiyor Mesut Özil için şok sözler: Formayı hak etmiyor

    Arsenal Teknik Direktörü Unai Emery, UEFA Avrupa Ligi'nde Standard Liege'i 4-0 yendikleri maçı sonrası adı Fenerbahçe ile anılan Mesut Özil hakkında açıklamalarda bulundu. Emery, Mesut'u kadroya almadım çünkü diğer oyuncular, ondan daha fazla hak ediyor" ifadelerini kullandı.

  • 04.10.2019 01:21 UEFA Avrupa Ligi'nde Türk takımları yine kazanamadı UEFA Avrupa Ligi'nde Türk takımları yine kazanamadı

    UEFA Avrupa Ligi'nde gruplarda oynanan maçlarda alınan sonuçlar şöyle: A Grubu: Sevilla: 1 - APOEL: 0Dudelange: 1 - Karabağ: 4B Grubu: Malmö: 1 - Kopenhag: 1Lugano: 0 - Dinamo Kiev: 0C Grubu: Trabzonspor: 2 - Basel: 2Krasnodar: 1 - Getafe: 2D Grubu: Sporting Lizbon: 2 - LASK: 1Rosenborg: 1 - PSV: 4E Grubu: Celtic: 2 - Cluj: 0Lazio: 2 - Rennes: 1F Grubu: Arsenal: 4 - Standard Liege: 0Vitoria: 0 - Eintracht Frankfurt: 1G Grubu: Young Boys: 2 - Rangers: 1Feyenoord: 2 - Porto: 0H Grubu: CSKA Moskova: 0 - Espanyol: 2Ferencvaros: 0 - Ludogorets: 3I Grubu: Saint-Etienne: 1 - Wolfsburg: 1Olexandriya: 1 - Gent: 1J Grubu: Medipol Başakşehir: 1 - B

  • 04.10.2019 00:27 Futbol: UEFA Avrupa Ligi Futbol: UEFA Avrupa Ligi

    SonuçlarUEFA Avrupa Ligi'nde grup aşamasının ikinci haftasında alınan sonuçlar şöyle: A Grubu: Sevilla (İspanya) - APOEL (Kıbrıs Rum Kesimi): 1-0Dudelange (Lüksemburg) - Karabağ (Azerbaycan): 1-4B Grubu: Malmö (İsveç) - Kopenhag (Danimarka): 1-1Lugano (İsviçre) - Dinamo Kiev (Ukrayna): 0-0-C Grubu: Trabzonspor (Türkiye) - Basel (İsviçre): 2-2Krasnodar (Rusya) - Getafe (İspanya): 1-2D Grubu: Sporting Lizbon (Portekiz) - LASK (Avusturya): 2-1Rosenborg (Norveç) - PSV (Hollanda): 1-4E Grubu: Celtic (İskoçya) - Cluj (Romanya): 2-0Lazio (İtalya) - Rennes (Fransa): 2-1F Grubu: Arsenal (İngiltere) - Standard Liege (Belçika): 4-0Vitoria (Portekiz) - Eintracht Frankfurt (Almanya): 0-1

  • 03.10.2019 09:20 3 ekim perşembe dha spor gündemi 3 ekim perşembe dha spor gündemi

    00 Arsenal (İngiltere) - Standard Liege (Belçika)22

  • 02.10.2019 10:19 UEFA Avrupa Ligi'nde ikinci hafta heyecanı UEFA Avrupa Ligi'nde ikinci hafta heyecanı

    00 Arsenal (İngiltere) - Standard Liege (Belçika)22

  • 23.09.2019 14:55 Visca, Bajic ve Sehic'e milli davet Visca, Bajic ve Sehic'e milli davet

    Izet Hajrovic, Mato Jajalo ve Armin Hodzic'in uzun bir aradan sonra yeniden milli takıma çağrıldığı 25 kişilik aday kadro şöyle: Kaleci: İbrahim Sehic (Büyükşehir Belediye Erzurumspor), Kenan Piric (Maribor), Jasmin Buric (Hapoel Haifa)Defans: Sead Kolasinac (Arsenal), Toni Sunjic (Dinamo Moskova), Ermin Bicakcic (Hoffenheim), Ervin Zukanovic (El Ahli), Eldar Civic (Ferencvarosi), Marko Mihojevic (Erzgebirge Aue), Adnan Kovacevic (Korona Kielce), Zoran Kvrzic (Rijeka)Orta saha: Stjepan Loncar (Rijeka), Muhamed Besic (Sheffield United), Gojko Cimirot (Standard Liege), Miralem Pjanic (Juventus), Elvis Saric (El Ahli), Rade Krunic (Milan), Amer Gojak (Dinamo Zagreb), Haris Duljevic (Nimes Olympique), Mato Jajalo (Udinese)Forvet: Edin Dzeko (Roma), Riad Bajic (Konyaspor), Armin Hodzic (MOL Fehervar), Izet Hajrovic (Dinamo Zagreb), Edin Visca (Medipol Başakşehir)EURO 2020 Elemeleri J Grubu'nda lider İtalya'nın 18, Finlandiya'nın 12, Ermenistan'ın 9, Bosna Hersek'in 7, Yunanistan'ın 5 ve Lihtenştayn'ın 1 puanı bulunuyor

  • 23.09.2019 13:45 Visca, Bajic ve Sehic'e milli davet Visca, Bajic ve Sehic'e milli davet

    Izet Hajrovic, Mato Jajalo ve Armin Hodzic'in uzun bir aradan sonra yeniden milli takıma çağrıldığı 25 kişilik aday kadro şöyle: Kaleci: İbrahim Sehic (Büyükşehir Belediye Erzurumspor), Kenan Piric (Maribor), Jasmin Buric (Hapoel Haifa)Defans: Sead Kolasinac (Arsenal), Toni Sunjic (Dinamo Moskova), Ermin Bicakcic (Hoffenheim), Ervin Zukanovic (El Ahli), Eldar Civic (Ferencvarosi), Marko Mihojevic (Erzgebirge Aue), Adnan Kovacevic (Korona Kielce), Zoran Kvrzic (Rijeka)Orta saha: Stjepan Loncar (Rijeka), Muhamed Besic (Sheffield United), Gojko Cimirot (Standard Liege), Miralem Pjanic (Juventus), Elvis Saric (El Ahli), Rade Krunic (Milan), Amer Gojak (Dinamo Zagreb), Haris Duljevic (Nimes Olympique), Mato Jajalo (Udinese)Forvet: Edin Dzeko (Roma), Riad Bajic (Konyaspor), Armin Hodzic (MOL Fehervar), Izet Hajrovic (Dinamo Zagreb), Edin Visca (Medipol Başakşehir)EURO 2020 Elemeleri J Grubu'nda lider İtalya'nın 18, Finlandiya'nın 12, Ermenistan'ın 9, Bosna Hersek'in 7, Yunanistan'ın 5 ve Lihtenştayn'ın 1 puanı bulunuyor

  • 19.09.2019 22:03 Futbol: UEFA Avrupa Ligi Futbol: UEFA Avrupa Ligi

    UEFA Avrupa Ligi'nde grup aşamasının ilk haftasında sona eren karşılaşmalar şöyle: A Grubu: APOEL (Kıbrıs Rum Kesimi) - Dudelange (Lüksemburg): 3-4Karabağ (Azerbaycan) - Sevilla (İspanya): 0-3B Grubu: Kopenhag (Danimarka) - Lugano (İsviçre): 1-0Dinamo Kiev (Ukrayna) - Malmö (İsveç): 1-0C Grubu: Basel (İsviçre) - Krasnodar (Rusya): 5-0Getafe (İspanya) - Trabzonspor (Türkiye): 1-0D Grubu: LASK (Avusturya) - Rosenborg (Norveç): 1-0PSV (Hollanda) - Sporting Lizbon (Portekiz): 3-2E Grubu: Cluj (Romanya) - Lazio (İtalya): 2-1Rennes (Fransa) - Celtic (İskoçya): 1-1F Grubu: Standard Liege (Belçika) - Vitoria (Portekiz): 2-0Eintracht Frankfurt (Almanya) - Arsenal (İngiltere): 0-3

  • 18.09.2019 10:33 UEFA Avrupa Ligi'nde heyecan başlıyor UEFA Avrupa Ligi'nde heyecan başlıyor

    55 Standard Liege (Belçika) - Vitoria (Portekiz)19

  • 18.09.2019 10:21 UEFA Avrupa Ligi'nde heyecan başlıyor UEFA Avrupa Ligi'nde heyecan başlıyor

    55 (Belçika) Standard Liege - Vitoria Guimaraes (Portekiz)G Grubu22

  • 18.09.2019 10:15 UEFA Avrupa Ligi'nde heyecan başlıyor UEFA Avrupa Ligi'nde heyecan başlıyor

    55 (Belçika) Standard Liege - Vitoria Guimaraes (Portekiz)G Grubu22

  • 30.08.2019 16:03 UEFA Avrupa Ligi'nde Türk takımlarının grupları belli oldu UEFA Avrupa Ligi'nde Türk takımlarının grupları belli oldu

    Kura çekimi sonucunda UEFA Avrupa Ligi'nde oluşan gruplar ise şöyle: A Grubu: Sevilla, Apoel, Karabağ, F91 Dudelange B Grubu: Dinamo Kiev, Kopenhag, Malmö, Lugano C Grubu: Basel, Krasnodar, Getafe, Trabzonspor D Grubu: Sporting Lizbon, PSV Eindhoven, Rosenborg, LASK Linz E Grubu: Lazio, Celtic, Rennes, CFR Cluj F Grubu: Arsenal, Eintracht Frankfurt, Standard Liege, Vitoria Guimaraes G Grubu: Porto, Young Boys, Feyenoord, Glasgow Rangers H Grubu: CSKA Moskova, Ludogorets Razgrad, Espanyol, Ferencvaros I Grubu: Wolfsburg, Gent, Saint-Etienne, FC Oleksandriya J Grubu: Roma, Borussia Mönchengladbach, Medipol Başakşehir, Wolfsberger AC K Grubu: Beşiktaş, Braga, Wolverhampton, Slovan Bratislava L Grubu: Manchester United, Astana, Partizan, AZ Alkmaar

  • 30.08.2019 15:24 Uefa avrupa ligi'nde grup kuraları çekildi Uefa avrupa ligi'nde grup kuraları çekildi

    KUPADA GRUPLARDA YER ALAN TAKIMLAR ŞÖYLE: A GRUBU: Sevilla (İspanya), APOEL (Kıbrıs Rum Kesimi), Karabağ (Azerbaycan), Dudelange (Lüksemburg)B GRUBU: Dinamo Kiev (Ukrayna), Kopenhag (Danimarka), Malmö (İsveç), Lugano (İsviçre)C GRUBU: Basel (İsviçre), Krasnodar (Rusya), Getafe (İspanya), Trabzonspor (Türkiye)D GRUBU: Sporting Lizbon (Portekiz), PSV Eindhoven (Hollanda), Rosenborg (Norveç), LASK (Avusturya)E GRUBU: Lazio (İtalya), Celtic (İskoçya), Rennes (Fransa), CFR Cluj (Romanya)F GRUBU: Arsenal (İngiltere), Eintracht Frankfurt (Almanya), Standard Liege (Belçika), Vitoria (Portekiz)G GRUBU: Porto (Portekiz), Young Boys (İsviçre), Feyenoord (Hollanda), Rangers (İskoçya)H GRUBU: CSKA Moskova (Rusya), Ludogorets (Bulgaristan), Espanyol (İspanya), Ferencvaros (Macaristan)I GRUBU: Wolfsburg (Almanya), Gent (Belçika), Saint-Etienne (Fransa), Olexandriya (Ukrayna)J GRUBU: Roma (İtalya), Borussia Mönchengladbach (Almanya), Medipol Başakşehir (Türkiye), Wolfsberger (Avusturya)K GRUBU: Beşiktaş (Türkiye), Braga (Portekiz), Wolverhampton Wanderers (İngiltere), Slovan Bratislava (Slovakya)L GRUBU: Manchester United (İngiltere), Astana (Kazakistan), Partizan (Sırbistan), AZ Alkmaar (Hollanda)