Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Süreyya Öneş Derici haberleri, Süreyya Öneş Derici son dakika, son dakika Süreyya Öneş Derici

Son Dakika Süreyya Öneş Derici Haberleri

Son dakika Süreyya Öneş Derici haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son süreyya öneş derici haberleri anında burada.


 • 16.11.2023 16 Kas 20:09 TBMM Dışişleri Komisyonunda İsveç'in NATO'ya katılım protokolüne ilişkin teklif üzerindeki görüşmeler

  TBMM Dışişleri Komisyonunda İsveç'in NATO'ya katılım protokolüne ilişkin teklif üzerindeki görüşmeler AK Parti Gaziantep Milletvekili Ali Şahin, İsveç'in NATO'ya katılım protokolü konusunda, "İsveç'in bugüne kadar attığı adımları değerli buluyoruz ama yeterli bulmuyoruz.

 • 26.10.2023 26 Eki 19:09 HEDEP'in İsrail hükümeti ile yapılan askeri anlaşmaların araştırılması önerisi reddedildi

  HEDEP'in İsrail hükümeti ile yapılan askeri anlaşmaların araştırılması önerisi reddedildi HEDEP'in İsrail hükümeti ile yapılan askeri anlaşmaların araştırılması amacıyla verdiği Meclis araştırma önergesinin TBMM'nin bugünkü birleşiminde görüşülmesi için getirdiği grup önerisi, AKP ve MHP'li milletvekillerinin oylarıyla reddedildi.

 • 19.10.2023 19 Eki 12:12 CHP'li Gürer, zabıta, itfaiye ve infaz koruma memurlarının özlük hakları için 3 yasa teklifi verdi

  CHP'li Gürer, zabıta, itfaiye ve infaz koruma memurlarının özlük hakları için 3 yasa teklifi verdi CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, zabıta, itfaiye ve infaz koruma memurlarının özlük haklarının iyileştirilmesine yönelik üç ayrı kanun teklifini TBMM Başkanlığına sunduğunu bildirdi.

 • 06.10.2023 06 Eki 22:03 Muğla'da Menteşe Kültür ve Sanat Şenliği Başladı

  Muğla'da Menteşe Kültür ve Sanat Şenliği Başladı Muğla'da, Menteşe Belediyesince düzenlenen Menteşe Kültür ve Sanat Şenliği, ocak yakma ve baca tüttürme merasimiyle başladı. Şenlik kapsamında konserler, sergiler, yarışmalar ve etkinlikler düzenlenecek.

 • 03.10.2023 03 Eki 12:57 TBMM Milli Savunma Komisyonu, "AB ortak dış güvenlik ve savunma" konferansına katıldı

  TBMM Milli Savunma Komisyonu, 'AB ortak dış güvenlik ve savunma' konferansına katıldı TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Hulusi Akar, Türkiye'nin terör örgütlerine karşı mücadelesinin sürdüğünü ve en son terörist etkisiz hale getirilinceye kadar da devam edeceğini söyledi.

 • 03.10.2023 03 Eki 09:54 Bodrum'da Siyaset Atölyesi Kadınların Katılımıyla Gerçekleştirildi

  Bodrum'da Siyaset Atölyesi Kadınların Katılımıyla Gerçekleştirildi Bodrum Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü, Ka.Der-Ankara Şubesi, Bodrum Kent Konseyi Kadın Meclisi iş birliğinde düzenlenen 'Siyaset Atölyesi'ne 100'ün üzerinde kadın katıldı. Atölyede, siyasette kadınların katılımının önemi vurgulandı ve kadın muhtarların ve belediye meclis üyelerinin yerel yönetimdeki rolü ve önemi konuşuldu. Kadınlar, birlikte güçlü olduklarını vurgulayarak toplantıyı tamamladı.

 • 15.09.2023 15 Eyl 19:40 Özgür Özel: "Parti İçi İktidarı Kazanmak İçin Değil, CHP'yi, Atatürk'ün Partisini İktidar Yapabilmek İçin CHP Genel Başkanlığına Adaylığımı İlan...

  Özgür Özel: 'Parti İçi İktidarı Kazanmak İçin Değil, CHP'yi, Atatürk'ün Partisini İktidar Yapabilmek İçin CHP Genel Başkanlığına Adaylığımı İlan... CHP Grup Başkanı Özgür Özel, kurultayda CHP Genel Başkanlığına aday olacağını, CHP genel merkezinde düzenlediği basın toplantısı ile duyurdu. Özel, “Ülkemizin ve çocuklarımızın hak ettiği bir gelecek için; kurum ve kurallarıyla çalışan demokrasiyi partimizde ve ülkemizde egemen kılmak için; gençleri partimizin merkezine almak, partiyi gençliğin çekim merkezi yapmak için; kadınların etkin olacağı parti yapısı ve siyaset tarzını güvence altına almak için; emeğin sömürülmesini engellemek için; tüm öğrencilerin laik ve bilimsel eğitime erişim hakkını tesis edebilmek, cemaat, tarikat yurtlarında başka Enes Karaların canlarına kıymaması için; sağlık hizmetlerinden herkesin eşit, ayrımsız ve ücretsiz yararlanabileceği bir Türkiye için; başka Soma’lar, başka Ermenekler, başka Amasra’lar, başka Hendek’ler, başka Çorlu’lar, başka Afyon’lar yaşanmaması için; parti içi iktidarı kazanmak için değil, CHP’yi, Atatürk’ün partisini iktidar yapabilmek için Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanlığına adaylığımı ilan ediyorum" dedi.

 • 31.08.2023 31 Ağu 01:16 Muğla ve ilçelerinde Büyük Zafer'in 101. yılı kutlandı

  Muğla ve ilçelerinde Büyük Zafer'in 101. yılı kutlandı Muğla'da 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla resepsiyon verildi.

 • 24.08.2023 24 Ağu 14:43 TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Fuat Oktay, ABD Temsilciler Meclisi üyelerine öğle yemeği verdi

  TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Fuat Oktay, ABD Temsilciler Meclisi üyelerine öğle yemeği verdi TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Fuat Oktay, ABD Temsilciler Meclisi üyelerine öğle yemeği verdi. Yemekte, Türkiye ile ABD arasındaki ilişkiler, parlamentolar arası temasların önemi ile terör örgütleri PKK/YPG ve FETÖ'nün yanı sıra ticari ilişkiler, NATO, güvenlik, savunma sanayi gibi konular ve bölgesel sorunlar görüşüldü. Yemek basına kapalı gerçekleşti.

 • 22.08.2023 22 Ağu 00:03 Muğla'nın Dalaman ilçesinde Kitap Günleri etkinliği başladı

  Muğla'nın Dalaman ilçesinde Kitap Günleri etkinliği başladı Muğla'nın Dalaman ilçesinde bu yıl ilk defa düzenlenen Kitap Günleri etkinliği başladı. Etkinliğe 60 yazar ve 30 yayınevi katılıyor. Etkinlik, 27 Ağustos'ta sona erecek.

 • 19.08.2023 19 Ağu 23:04 CHP Grup Başkanı Özgür Özel, Bodrum'da içini döktü

  CHP Grup Başkanı Özgür Özel, Bodrum'da içini döktü CHP Grup Başkanı Özgür Özel, Bodrum'da içini döktü Bodrum'da bir programa katılan Özel, kendisine sorulan sorulara net cevaplar "Kaybettik gereğini yapmak lazım" "Sıkışınca Atatürk'ten bahsedip alkış alarak ilerlenmez" Muğla'nın Bodrum ilçesinde bir programa katılan Cumhuriyet Halk Partisi...

 • 19.08.2023 19 Ağu 13:54 CHP Grup Başkanı Özgür Özel, Bodrum'da içini döktü

  CHP Grup Başkanı Özgür Özel, Bodrum'da içini döktü Muğla'nın Bodrum ilçesinde bir programa katılan Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkanı Özgür Özel, seçimin kaybedildiğini ve gereğinin yapılması gerektiğini dile getirdi.

 • 08.08.2023 08 Ağu 20:10 CHP Milletvekili Süreyya Öneş Derici, ağaç kıyımıyla ilgili TBMM Genel Kurulu'nda konuştu

  CHP Milletvekili Süreyya Öneş Derici, ağaç kıyımıyla ilgili TBMM Genel Kurulu'nda konuştu CHP Muğla Milletvekili Süreyya Öneş Derici, CHP'nin çağrısı üzerine Akbelen'deki ağaç kıyımı ile ilgili olağanüstü toplanan TBMM Genel Kurulu'nda, doğanın ve vatanın korunması gerektiğini vurgulayarak, gelecek nesillere hesap vermek zorunda olduklarını belirtti. Derici, ağaç kesimi konusunun sadece muhalefet ve iktidar sorunu olmadığını, herkesin birlikte çözmesi gerektiğini ifade etti.

 • 08.08.2023 08 Ağu 18:17 CHP Milletvekili Semra Dinçer, Akbelen Ormanı'ndaki maden faaliyetlerine tepki gösterdi

  CHP Milletvekili Semra Dinçer, Akbelen Ormanı'ndaki maden faaliyetlerine tepki gösterdi CHP Ankara Milletvekili Semra Dinçer, Muğla'nın Milas İlçesi'nde bulunan Akbelen Ormanı'ndaki maden faaliyetlerine karşı çıkarak, maden sahalarının rehabilite edilmediğini ve ormanların katledilmesine izin vermenin vatana ihanet olduğunu belirtti. Dinçer, halkın sesine kulak verilmesi ve yıkımın durdurulması çağrısında bulundu. Ayrıca, CHP Muğla Milletvekili Süreyya Öneş Derici de termik santrallerin radyoaktif partiküller yaydığını ve Akbelen'den yayılacak partiküllerin her yere salınacağını savundu. Yeşil Sol Parti Adana Milletvekili Tulay Hatımoğulları Oruç ise ağaç kesiminin ve orman yangınlarının durdurulmasını talep ederek, Türkiye'nin enerji ihtiyacının sadece yüzde 1,5'inin bu çalışma ile karşılandığını belirtti ve hukuksuzluklara karşı ortak mücadele çağrısı yaptı.

 • 28.07.2023 28 Tem 14:22 Kılıçdaroğlu çevrecilerin direndiği Akbelen'e gitti! Yanındaki isim ziyaretin önüne geçti

  Kılıçdaroğlu çevrecilerin direndiği Akbelen'e gitti! Yanındaki isim ziyaretin önüne geçti CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu bugün Muğla'da, maden sahasının genişletilmesi gerekçesi ile ağaçların kesildiği Akbelen Ormanı'na gitti. Buradaki köylülere ve çevrecilere seslenen Kılıçdaroğlu, "Ben boşuna mı, 'bu beşli çeteler bu milletin kanını emiyor' diyordum. Bunun için söylüyordum." ifadelerini kullandı. Kılıçdaroğlu'nun yanında, genel başkanlığı bırakması için değişim hareketine katılan CHP Grup Başkanı Özgür Özel'in olması da dikkat çekti.

 • 27.07.2023 27 Tem 20:05 Muhalefet Milletvekillerinden Akbelen'de Ağaç Kesimine Direnen Köylülere Destek... Süreyya Öneş Derici: "Aslında İnsanlarımızın Sesi Kesilmeye...

  Muhalefet Milletvekillerinden Akbelen'de Ağaç Kesimine Direnen Köylülere Destek... Süreyya Öneş Derici: 'Aslında İnsanlarımızın Sesi Kesilmeye... Muğla’nın Milas ilçesinde maden sahası için Akbelen Ormanı’nda ağaçların kesilmesine direnen köylüler ve çevrecilere, muhalefet milletvekilleri de destek veriyor. Bölgede bulunan CHP Muğla Milletvekili Süreyya Öneş Derici, "İktidara çağrıda bulunduk ama anlaşılamadık, duyuramadık sesimizi. Jandarma birçok kez köylüyle ve sivil toplum örgütleriyle karşı karşıya kaldı. Kesim devam ediyor. Aslında insanlarımızın sesi kesilmeye çalışılıyor. Çok uzun zamandır yaşadığımız ülkede adaletsizlikten başka bir şey yok. Sadece diyorlar ki 'Ağaçlarınızı da kesiyoruz, kadınlarınızın da sesini durdururuz, gazetecilerinizin de durdururuz, her şeyin sesini keseriz'. Ama biz sesimizi kestirmemek üzere direniyoruz” dedi.

 • 27.06.2023 27 Haz 16:00 Muğla'da Kurban Bayramı dolayısıyla bayramlaşma töreni düzenlendi

  Muğla'da Kurban Bayramı dolayısıyla bayramlaşma töreni düzenlendi Muğla Menteşe Öğretmenevi'nde düzenlenen bayramlaşma törenine, protokol üyeleri, siyasi parti il başkanları, daire müdürleri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve vatandaşlar katıldı. Vali Orhan Tavlı, katılımcılarla tek tek bayramlaştıktan sonra şehitlikleri ziyaret etti ve İl Emniyet Müdürlüğü Özel Harekat Müdürlüğü, İl Jandarma Komutanlığı, Muğla Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'ni ziyaret ederek bayramlaştı.

 • 23.06.2023 23 Haz 17:20 Muğla'da Hasan Özcan Huzurevi'nin Temeli Atıldı

  Muğla'da Hasan Özcan Huzurevi'nin Temeli Atıldı Muğla Büyükşehir Belediyesi ve İZAN Otelcilik Turizm Ticaret ve İnşaat Anonim Şirketi tarafından yapılacak olan Hasan Özcan Huzurevi'nin temel atma töreni gerçekleştirildi. Huzurevi, 115 milyon TL'ye mal olacak ve 100 yatak kapasitesine sahip olacak. Projenin 55 milyon TL'lik kısmı Muğla Büyükşehir Belediyesi, 60 milyon TL'lik kısmı ise İZAN tarafından karşılanacak. Huzurevinin işletmesi de Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılacak. Törene, CHP Parti Meclis Üyesi Gökhan Zeybek, CHP Muğla Milletvekilleri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, sağlık ve sosyal alanda birçok projeyi hayata geçirdiklerini ve toplumun her kesimine yönelik çalışmalar yaptıklarını belirtti.

 • 14.06.2023 14 Haz 18:44 TBMM'de Komisyonların Yeni Üyeleri Belli Oldu

  TBMM'de Komisyonların Yeni Üyeleri Belli Oldu TBMM Genel Kurulu’nda bu dönem çalışacak ihtisas komisyonu üyeleri belirlendi. Eski bakanlar da komisyon üyeleri arasında yer aldı. Komisyonlarda çoğunluk AKP milletvekillerinde bulunuyor.

 • 14.06.2023 14 Haz 18:02 TBMM Komisyon üyeleri belirlendi

  TBMM Komisyon üyeleri belirlendi TBMM Genel Kurulu'nda Başkanlık Divanı ve Komisyon üyeleri okundu.

 • 23.05.2023 23 May 15:54 CHP'Lİ ÖZEL DAVULLA ZURNA İLE TÜM SURİYELİLERİ MEMLEKETİNE GÖNDERECEĞİZ

  CHP'Lİ ÖZEL DAVULLA ZURNA İLE TÜM SURİYELİLERİ MEMLEKETİNE GÖNDERECEĞİZ CHP Manisa Milletvekili ve Grup Başkanvekili Özgür Özel, "Geleceğiz, Esad ile görüşeceğiz, davulla zurna ile tüm Suriyelileri memleketine göndereceğiz.

 • 23.05.2023 23 May 00:04 CHP'Lİ ÖZEL HER KİM Kİ ABDULLAH ÖCALAN'I SERBEST BIRAKMAYI AKLINDAN GEÇİRMEKTEDİR, ALLAH ONUN BİN KERE BELASINI VERSİN

  CHP'Lİ ÖZEL HER KİM Kİ ABDULLAH ÖCALAN'I SERBEST BIRAKMAYI AKLINDAN GEÇİRMEKTEDİR, ALLAH ONUN BİN KERE BELASINI VERSİN CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) Manisa Milletvekili ve Grup Başkanvekili Özgür Özel, Türkiye'nin dört bir tarafında söylediğimiz şeyi söyleyeyim. Her kim ki Abdullah Öcalan'ı serbest bırakmayı aklından geçirmektedir, Allah onun bin kere belasını versin.

 • 22.05.2023 22 May 23:58 CHP'li Özel: Her kim ki Abdullah Öcalan'ı serbest bırakmayı aklından geçirmektedir, Allah onun bin kere belasını versin

  CHP'li Özel: Her kim ki Abdullah Öcalan'ı serbest bırakmayı aklından geçirmektedir, Allah onun bin kere belasını versin CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) Manisa Milletvekili ve Grup Başkanvekili Özgür Özel, "Türkiye'nin dört bir tarafında söylediğimiz şeyi söyleyeyim. Her kim ki Abdullah Öcalan'ı serbest bırakmayı aklından geçirmektedir, Allah onun bin kere belasını versin.

 • 20.05.2023 20 May 15:35 Bodrum'da 19 Mayıs kutlamaları yapıldı

  Bodrum'da 19 Mayıs kutlamaları yapıldı Bodrum Kaymakamlığı ve Bodrum Belediye Başkanlığı iş birliğinde gerçekleştirilen bir dizi etkinlik ile 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlandı. Çelenk sunma töreni, dans gösterileri, ödül törenleri, oratoryo ve Fener Alayı gibi etkinlikler düzenlendi.

 • 19.05.2023 19 May 23:11 Bodrum'da 19 Mayıs coşkusu: Sefo konseriyle gençler unutulmaz anlar yaşadı

  Bodrum'da 19 Mayıs coşkusu: Sefo konseriyle gençler unutulmaz anlar yaşadı Muğla'nın Bodrum ilçesinde 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen konserde, Sefo gençlere unutulmaz anlar yaşattı. Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras ve Bodrum Kaymakamı Bilgehan Bayar da konuşmalar yaptı.

 • 15.05.2023 15 May 16:26 Muğla'da CHP 4, AK Parti 2, İYİ Parti 1 vekil çıkardı; sayılar korundu

  Muğla'da CHP 4, AK Parti 2, İYİ Parti 1 vekil çıkardı; sayılar korundu MUĞLA'da 28'inci Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nde resmi olmayan kesin sonuçlara göre CHP 4, AK Parti 2 ve İYİ Parti 1 milletvekilliği kazandı.

 • 15.05.2023 15 May 16:21 14 Mayıs Seçimlerinde 121 Kadın Milletvekili Seçildi. TBMM'de Kadınların Oranı Yüzde 20 Oldu

  14 Mayıs Seçimlerinde 121 Kadın Milletvekili Seçildi. TBMM'de Kadınların Oranı Yüzde 20 Oldu 14 Mayıs milletvekili seçimlerinin kesin olmayan sonuçlara göre, TBMM’ye bu yasama döneminde AKP’den 50, CHP’den 35, Yeşil Sol Parti’den 26, İYİ Parti’den 6, MHP’den 3 ve TİP’ten 1 olmak üzere toplam 121 kadın milletvekili seçildi. Böylece geçen yasama döneminde yüzde 17 olan kadın milletvekili oranı bu dönem yüzde 20’ye çıkmış oldu.

 • 15.05.2023 15 May 02:26 Muğla'da Milletvekili Seçim Sonuçları: CHP 4, AK Parti 2, İYİ Parti 1

  Muğla'da Milletvekili Seçim Sonuçları: CHP 4, AK Parti 2, İYİ Parti 1 Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği seçimi resmi olmayan sonuçlarına göre Muğla'da CHP 4, AK Parti 2 ve İYİ Parti 1 milletvekili çıkardı. Toplam 805 bin 526 seçmenin oy kullandığı seçimlerde, CHP yüzde 37.49 oy oranıyla 4 milletvekilliği elde etti. AK Parti yüzde 23.84 oy oranıyla 2 milletvekili kazanırken, İYİ Parti yüzde 17.24 oy oranıyla 1 milletvekili çıkardı.

 • 08.05.2023 08 May 11:31 Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras Gençlerle Buluştu

  Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras Gençlerle Buluştu Başkan Ahmet Aras, gençlerin sorularını yanıtladı ve Bodrumspor'un galibiyetiyle coşku dolu anlar yaşandı. Toplantıda CHP Milletvekili Süreyya Öneş Derici de gençlere söz verdi.

 • 08.05.2023 08 May 10:46 Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras Gençlerle Buluştu

  Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras Gençlerle Buluştu Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, gençlerle buluşarak sorularını yanıtladı. Bodrumspor'un maçından galibiyetle dönen gençler, tezahürat ve marşlarla alana girerken coşku dolu anlar yaşandı.

 • 27.04.2023 27 Nis 16:30 Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Gürün: "Bodrum'un Yüzde 92'sinin Kanalizasyon ve Arıtma Sorununu Ortadan Kaldırdık"

  Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Gürün: 'Bodrum'un Yüzde 92'sinin Kanalizasyon ve Arıtma Sorununu Ortadan Kaldırdık' Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından araç filosuna kazandırılan 60 yeni otobüs düzenlenen törenle tanıtıldı. Yeni Bodrum otogarında yapılan tanıtım töreninde konuşan Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, "Bodrum’da sadece otobüs, sadece terminal değil yılların birikimi olan altyapı ve arıtma sorunlarını da ortadan kaldırıyoruz. Şu an yaptığımız yatırımlarla Bodrum’un yüzde 92’sinin kanalizasyon ve arıtma sorununu ortadan kaldırdık" dedi.

 • 22.04.2023 22 Nis 11:48 Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras Gençlerle Bayram Ziyaretleri Gerçekleştirdi

  Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras Gençlerle Bayram Ziyaretleri Gerçekleştirdi Başkan Ahmet Aras, Ortakent Merkez Camiinde bayram namazını kıldıktan sonra CHP Bodrum İlçe Örgütünce gerçekleşen bayramlaşma törenine katıldı. Ardından gençlerle birlikte esnaflara bayram ziyaretinde bulundu ve ilçe protokolünün vatandaşlarla bir araya geldiği bayramlaşma törenine katıldı.

 • 14.04.2023 14 Nis 16:48 Bodrum Belediyesi'nden 4 Mahallede Eş Zamanlı İftar Programı

  Bodrum Belediyesi'nden 4 Mahallede Eş Zamanlı İftar Programı Bodrum Belediyesi tarafından ramazan ayı boyunca düzenlenen iftar programları Pınarlıbelen, Çamlık, Gökpınar ve Mazı-Armutçuk mahallelerinde eş zamanlı olarak kurulan sofralar ile devam etti.

 • 09.04.2023 09 Nis 18:12 CHP Muğla milletvekili aday listesi belli oldu

  CHP Muğla milletvekili aday listesi belli oldu Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) 14 Mayıs'ta yapılacak olan 28. Dönem Milletvekili seçimleri Muğla aday listesi açıklandı.

 • 09.04.2023 09 Nis 15:38 Son Dakika! CHP merakla beklenen isimleri açıkladı! İşte il il milletvekili adayı tam listesi

  Son Dakika! CHP merakla beklenen isimleri açıkladı! İşte il il milletvekili adayı tam listesi Son dakika: CHP, merakla beklenen milletvekili aday listesini YSK'ya teslim etti. Listede Saadet Partili, DEVA Partili, Demokrat Partili ve Gelecek Partili adaylar da bulunurken; Oğuz Kaan Salıcı İstanbul 1. Bölge, Sadullah Ergin Ankara 1. sıradan aday gösterildi. İşte CHP'nin YSK'ya teslim ettiği il il tam liste...

Advertisement