Haftanın Filmlerinden Sizin İçin Seçtiklerimiz ! - Son Dakika
Teknoloji

Haftanın Filmlerinden Sizin İçin Seçtiklerimiz !

Haftanın Filmlerinden Sizin İçin Seçtiklerimiz !

Sinema dünyasında bu hafta neler oluyor ?1.Maymunlar Cehennemi : Şafak Vaktiİlk filmi ile sinema severlerin takdirini kazanan Maymunlar Cehennemi filmi bir seri olma yolundaki adımını atıyor.

11.07.2014 13:31

Sinema dünyasında bu hafta neler oluyor ?

1.Maymunlar Cehennemi : Şafak Vakti

İlk filmi ile sinema severlerin takdirini kazanan Maymunlar Cehennemi filmi bir seri olma yolundaki adımını atıyor. 10 sene önce yayılan ölümcül bir virüsün Dünya'nın tüm dengelerini değiştirmesini anlatan bu film için haftanın en çok beklenen filmi diyebilliriz. Ceasar'ın önderliğinde, evrim geçirmiş oldukça zeki maymunlar ve Dünya'da sağ kalan bir grup insan arasındaki savaşın anlatıldığı serinin ikinci filminden beklenti gerçekten çok büyük.

Yönetmen: Matt Reeves

Oyuncular: Andy Serkis, Jason Clarke, Gary Oldman, Kirk Avecedo

2.Bela

Filmimiz Camiel Borgman'ın hayatındaki muhteşem değişimi anlatmakta. Sokaklardaki gereksiz hayatı, elit bir aile ile tanışmasıyla tamamen değişen Camiel bu ailenin tamamen içine girer ve bu andan sonra ailenin evinde büyük değişimler başlar. Alex van Warmerdam'ın yazıp yönettiği film 2013 Cannes Film Festivali'nde Altın Palmiye için yarışmıştı.

Yönetmen: Alex van Warmerdam

Oyuncular: Jan Bijvoet, Hadewych Minis, Jeroen Perceval, Alex van Warmerdam

3.Pıtırcık Tatilde

Ünlü çocuk çizgi roman dizisinden uyarlanan devam filminin yönetmenliğini, 2009 tarihli Pıtırcık filminde de imzası olan Laurent Tirard üstleniyor. Bir okul döneminin daha sonuna gelinmesiyle başlayan hikaye, üst üste yaşanan olaylarla unutulmaz bir hal alır. Çocuk filmi kategorisinde haftanın filmi olan Pıtırcık Tatilde, çocuklarınızla vakit geçirmeniz için keyifli bir fırsat sunuyor.

Yönetmen: Laurent Tirard

Oyuncular: Valerie Lemercier, Kad Merad, Dominique Lavanant, François Xavier Demaison

4.Ayin

"Şeytanın Evi" ve "Ruhlar Oteli" filmleri ile ünlenen yönetmen Ti West ile korku filmlerinin akıldan çıkmayan yapımcısı Eli Roth ortaklığında çekilen film haftanın merak edilenleri listesi arasında kendine yer buluyor. İki muhabirin, arkadaşlarının kayıp kız kardeşini arama sürecini belgesel yapmaya karar vermesiyle başlayan hikaye kızı bulmak için yaptıkları yolculuk sırasında son derece ilginç bir tarikat ile karşılaşmalarıyla devam eder.

Yönetmen: Ti West

Oyuncular: Joe Swanberg, Aj Bowen, Kentucker Audley, Amy Seimetz, Gene Jones

5.İlk Görüşte Aşk

15 yıldır evli, karısını çok seven ve iki çocuk babası olan bir avukatın şans eseri tanıştığı bir bayanla arasında oluşan çekimi ve bununla birlikte başlayan hikayeyi anlatan filmimizi Liza Azuelos yönetiyor.

Yönetmen: Lisa Azuelos

Oyuncular: Sophie Marceau, François Cluzet, Lisa Azuelos, Alexandre Astier

6.Motel

Efsanevi mafya patronu tarafından kiralanan Jack'in görevi çok basittir. İçinde ne olduğunu bilmediği bir çantayı, ıssız bir yerde bulunan bir motele götürmek ve burada çantayı patronuna teslim etmek. Ancak işler hiç de göründüğü gibi basit bir şekilde devam etmez. Filmin her dakikasında çantanın sırrı merak edilecek ancak cevabı filmin sonunda öğrenebileceğiz.

Yönetmen: David Grovic

Oyuncular: John Cusack, Rebecca da Costa, Robert de Niro

7.Yetenek Avcısı

Bir sporcu menajeri olarak kariyerini kurtarmak için son bir şansı bulunan bir adamın hikayesinin anlatıldığı film, menajerimizin beyzboldaki en iyi atıcıyı bulma serüvenine dönüşüyor. Bu serüven içinde inanılmaz yollar deneyen menajerimiz sonunda iki genci keşfeder ancak bu gençler beyzbol hakkında hiçbir şey bilmemektedir.

Yönetmen: Craig Gillespie

Oyuncular: Jon Hamm, Aasif Mandvi, Bill Paxton, Suraj Sharma, Lake Bell, Madhur Mittal ve Alan Arkin

Her hafta sinemaseverlerle buluşak filmlerden sizin için derlediklerimizi görmek için bizi takipte kalın !

Kaynak: SilikonVadisi.tv

Son Dakika Teknoloji Haftanın Filmlerinden Sizin İçin Seçtiklerimiz ! - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement