Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Karabük'te Ev Hanımı, Çarşı Pazar Peşinden Ayrılmayan Kuzusunu Besliyor - Son Dakika

Karabük'te Ev Hanımı, Çarşı Pazar Peşinden Ayrılmayan Kuzusunu Besliyor

Karabük'te yaşayan ev hanımı Hatice Yanar, engelli çocuğunun isteği üzerine satın aldığı kuzusu 'Meyrem' ile her yere birlikte gidiyor. Yanar, kuzunun kendisine alıştığını ve sürekli peşinden ayrılmadığını belirtiyor.

Karabük\'te Ev Hanımı, Çarşı Pazar Peşinden Ayrılmayan Kuzusunu Besliyor
21.09.2023 - 16:06,

Karabük'te ev hanımı Hatice Yanar'ın çarşı pazar peşinden ayrılmayan 2 aylık 'Meyrem' isimli kuzusu görenleri şaşırtıyor.

Hatice Yanar isimli kadın, engeli çocuğunun görüp çok istediği bir kuzuyu satın alarak eve getirdi. 'Meyrem' ismini verdiği kuzu, kendisini biberonla besleyen ve özel olarak bakımını yapan Yanar'a alıştı.

Yanar da, bebek gibi baktığı ve ailenin bir ferdi olarak gördüğü kuzuyu her yere beraberinde götürmeye başlarken, sahibinin peşinden ayrılmayan kuzuyu görenler büyük şaşkınlık yaşıyor.

Engelli çocuğunun isteği üzerine kuzuyu satın aldıklarını belirten Hatice Yanar, "1 hafta boyunca ağladı. Biz de gittik aldık. Alıştı bize, bizden ayrılmıyor. Çarşıya, pazara, markete, bakkala her yere gidiyoruz" dedi.

Vatandaşların kuzuyla birlikte kendisini gördüklerinde güldüklerini ifade eden Yanar, "Gülüyorlar. Gülüyorlar ama ne yapalım hayvan alışmış. Evde bağlıyorum sürekli cama doğru bağırıyor. Durmuyor ki bağladığın yerde" diye konuştu. - KARABÜK

Kaynak: İHA
YORUMLAR

Son Dakika Yaşam Karabük'te Ev Hanımı, Çarşı Pazar Peşinden Ayrılmayan Kuzusunu Besliyor - Son Dakika


Advertisement