Şırnak'ta 28. Ahilik Haftası Kutlamaları Başladı - Son Dakika
Yerel

Şırnak'ta 28. Ahilik Haftası Kutlamaları Başladı

Şırnak\'ta 28. Ahilik Haftası Kutlamaları Başladı

Şırnak'ta bu yıl 11-17 Mayıs tarihleri arasında kutlanacak olan 28. Ahilik Haftası etkinlikleri başladı.

11.05.2015 14:24  Güncelleme: 14:26

Şırnak'ta Bu yıl 11-17 Mayıs tarihleri arasında kutlanacak olan 28. Ahilik Haftası etkinlikleri başladı.

Bu yıl 11-17 Mayıs tarihlerinde kutlanacak olan 28. Ahilik Haftası nedeniyle Şırnak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Osman Geliş, Şırnak Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Heşar Haşimoğlu Vali Ali İhsan Su'yu makamında ziyaret etti.

Vali Ali İhsan Su'ya çiçek takdim eden heyet, 28. Ahilik Haftası nedeniyle yapılacak etkinlikler hakkında da bilgi sunarak Vali Su ile bir süre sohbet etti. Ardından 28. Ahilik Haftası valilik bahçesinde bulunan Atatürk Anıtı'na çelenk sunumu ile başladı. Şırnak Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Heşar Haşimoğlu, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Osman Geliş ve Ticaret İl Müdür Vekili Mehmet Emin Yıldırım valilik bahçesindeki Atatürk anıtına çelenk koydu.

Çelenk koyma törenine, Şırnak Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Heşar Haşimoğlu, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Osman Geliş, Ticaret İl Müdür Vekili Mehmet Emin Yıldırım, oda başkanları ve kurum müdürleri katıldı. Daha sonra heyet, Şırnak'ın ahisi Salih Kalkan, genç ahisi Sait Küden, kadın ahisi Emel Erkan ve yaşlı ahisi seçilen Abdurahman Turan'ı iş yerlerinde ziyaret ederek çeşitli hediyeler verdi. - ŞIRNAK

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Şırnak'ta 28. Ahilik Haftası Kutlamaları Başladı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement