Aa Samsun Bölge Müdürü Çelik Kitap Kafe'yi Ziyaret Etti - Son Dakika

Aa Samsun Bölge Müdürü Çelik Kitap Kafe'yi Ziyaret Etti

03.01.2012 11:28
Aa Samsun Bölge Müdürü Çelik Kitap Kafe'yi Ziyaret Etti

Anadolu Ajansı (AA) Samsun Bölge Müdürü Harun Çelik, Taşova ilçesindeki Kitap Kafe'yi ziyaret etti."Taşova'da böyle güzel bir ortamın ve insana yatırım yapılan bir yerin olması beni fazlasıyla mutlu etti" dedi."Görüş, düşünce ayrımı yapılmadan, kafeye her kesimin kitapları konulmuş ve zengin bir mozaik oluşturulmuş.

Anadolu Ajansı (AA) Samsun Bölge Müdürü Harun Çelik, Taşova ilçesindeki Kitap Kafe'yi ziyaret etti.

Kafenin sorumlusu Mustafa Uyku'dan, yerle ilgili bilgi alan Çelik,

"Taşova'da böyle güzel bir ortamın ve insana yatırım yapılan bir yerin olması beni fazlasıyla mutlu etti" dedi.

Kitap Kafe'de, insanlara geniş bir seçenek ağı sunulduğunu belirten Çelik,

"Görüş, düşünce ayrımı yapılmadan, kafeye her kesimin kitapları konulmuş ve zengin bir mozaik oluşturulmuş. Ayrıca, kafenin iç dizaynı da çok hoş olmuş, insana huzur veriyor. Bu mekanın oluşturulmasında emeği geçen herkesi kutluyorum" diye konuştu.

Kafede, Taşova Belediye Başkanı Özgür Özdemir ile bir süre sohbet de eden Çelik, ziyaretçiler için oluşturulan deftere duygularını yazdı. Yazar kimliğiyle de tanınan Çelik, ziyaretin sonunda, Özdemir'e kitaplarını hediye etti.

- AMASYA

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
Lüks otelin jakuzisinde kuşku uyandıran ölüm! Oğlu ve arkadaşı tarafından cesedine ulaşıldı Lüks otelin jakuzisinde kuşku uyandıran ölüm! Oğlu ve arkadaşı tarafından cesedine ulaşıldı Lüks otelin jakuzisinde şüpheli ölüm! Oğlu ve arkadaşı tarafından cansız bedeni bulundu Lüks otelin jakuzisinde şüpheli ölüm! Oğlu ve arkadaşı tarafından cansız bedeni bulundu Köyündeki yarım asırlık su değirmenini 20 yıldır çalıştırıyor Köyündeki yarım asırlık su değirmenini 20 yıldır çalıştırıyor

Son Dakika Yerel Aa Samsun Bölge Müdürü Çelik Kitap Kafe'yi Ziyaret Etti - Son Dakika


Advertisement