Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Anneler Günü'nü Huzurevini Ziyaret Ederek Kutladı - Son Dakika
Yerel

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Anneler Günü'nü Huzurevini Ziyaret Ederek Kutladı

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Anneler Günü\'nü Huzurevini Ziyaret Ederek Kutladı

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Anneler Günü nedeniyle huzurevini ziyaret ederek, annelerin Anneler Günü'nü kutladı. Eşi Nuray Karalar'la birlikte gerçekleştirdiği ziyarette annelerin elini öpen, çiçek veren ve çeşitli hediyeler sunan Başkan Zeydan Karalar, 'Ne yapsak annelerimizin hakkını ödeyemeyiz. Bu dünyadaki en eşsiz insanların, annelerimizin Anneler Günü'nü kutluyorum. Anne sevgisi ve şefkatinin dünya üzerinde çoğalmasını diliyorum' dedi. Başkan Zeydan Karalar ve eşi Nuray Karalar, Seyhan Belediyesi Huzurevi sakinleriyle zaman geçirdi, sohbet etti.

12.05.2024 10:41  Güncelleme: 10:45

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Anneler Günü nedeniyle huzurevini ziyaret ederek, annelerin Anneler Günü'nü kutladı.

Eşi Nuray Karalar'la birlikte gerçekleştirdiği ziyarette annelerin elini öpen, çiçek veren ve çeşitli hediyeler sunan Başkan Zeydan Karalar, "Ne yapsak annelerimizin hakkını ödeyemeyiz. Bu dünyadaki en eşsiz insanların, annelerimizin Anneler Günü'nü kutluyorum. Anne sevgisi ve şefkatinin dünya üzerinde çoğalmasını diliyorum" dedi.

Başkan Zeydan Karalar ve eşi Nuray Karalar, Seyhan Belediyesi Huzurevi sakinleriyle zaman geçirdi, sohbet etti. - ADANA

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Anneler Günü'nü Huzurevini Ziyaret Ederek Kutladı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement