Ahlat'ta "Özel Eğitim ve Rehberlik Uygulamaları" Semineri - Son Dakika
Yerel

Ahlat'ta "Özel Eğitim ve Rehberlik Uygulamaları" Semineri

Ahlat\'ta "Özel Eğitim ve Rehberlik Uygulamaları" Semineri

Bitlis’in Ahlat ilçesinde özel eğitime ihtiyacı olan bireylerin kaliteli eğitim alabilmeleri amacıyla rehber öğretmenler ve müdür yardımcılarına “Özel Eğitim ve Rehberlik Uygulamaları” semineri verildi.

26.10.2016 10:42
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Bitlis'in Ahlat ilçesinde özel eğitime ihtiyacı olan bireylerin kaliteli eğitim alabilmeleri amacıyla rehber öğretmenler ve müdür yardımcılarına "Özel Eğitim ve Rehberlik Uygulamaları" semineri verildi.

Ahlat Halk Eğitimi Merkezi Abdurrahman Gazi Konferans Salonunda Tatvan Rehberlik ve Araştırma Merkezi tarafından düzenlenen seminere Ahlat İlçe Milli Eğitim Müdürü Mutluk Özden, şube müdürleri Bülent Bildirici ve Taner Dalga, Tatvan Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürü Taner Ekin, okulların müdür yardımcıları ve rehber öğretmenleri katıldı. Düzenlenen seminerde Tatvan Rehberlik ve Araştırma Merkezinde görevli Özel Eğitim Öğretmeni Uğur Durak ve Rehberlik Öğretmeni Cevat Yürek tarafından okul müdür yardımcılarına ve rehberlik öğretmenlerine "Özel Eğitim ve Rehberlik Uygulamaları" semineri verildi. - BİTLİS

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Ahlat'ta 'Özel Eğitim ve Rehberlik Uygulamaları' Semineri - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement