AK Parti Gelibolu İlçe Teşkilatının Ziyaretleri - Son Dakika

AK Parti Gelibolu İlçe Teşkilatının Ziyaretleri

09.01.2012 15:07
AK Parti Gelibolu İlçe Teşkilatının Ziyaretleri

Yeni göreve gelen AK Parti Gelibolu ilçe teşkilatı üyeleri, CHP ve MHP'yi ziyaret etti.

Yeni göreve gelen AK Parti Gelibolu ilçe teşkilatı üyeleri, CHP ve MHP'yi ziyaret etti.

AK Parti İlçe Başkanı İsmail Ege ile yönetim kurulu üyelerinin ilk durağı CHP Gelibolu İlçe Başkanlığı oldu.

Ege, ziyarette, yeni yönetim kadrosuyla tanıtım ziyaretlerine başladıklarını belirterek, "Aslında bu tür ziyaretlerin çok önceden olması gerekiyordu. Ziyaretlerin yararı elbette Gelibolu'ya olacaktır. Biz bunu geç de olsa başlattık. İnşallah devamı da gelir. Liman projesine ve üniversite projelerine destek veriyoruz" dedi.

CHP İlçe Başkanı Nihat Öner ise ziyaretten dolayı memnun olduklarını ifade ederek, "Genç ilçe başkanının bu davranışı bizi sevindirdi. Yeniden başkanlığa seçilmesini daha önce tebrik etmiştik. Burada bir kez daha tebrik ediyorum. Bu iyi bir başlangıç olur ve Gelibolu'nun menfaatleri söz konusu olduğunda birlikte hareket etmek ilçemize büyük yararlar sağlayacaktır" diye konuştu.

AK Partili yöneticiler daha sonra MHP İlçe Başkanı Kemal Ersöz ve yönetim kurulu üyeleriyle görüştü.

- ÇANAKKALE

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
HÜDA PAR 'özerklik' ve 'federasyon' mu istiyor? Parti Sözcüsü Ramanlı canlı yayında iddialara yanıt verdi HÜDA PAR 'özerklik' ve 'federasyon' mu istiyor? Parti Sözcüsü Ramanlı canlı yayında iddialara yanıt verdi HATAY'DA KİMSESİZLER MEZARLIĞINA DEFNEDİLEN AİLE, TESPİT SONRASI KOCAELİ'DE TOPRAĞA VERİLDİ HATAY'DA KİMSESİZLER MEZARLIĞINA DEFNEDİLEN AİLE, TESPİT SONRASI KOCAELİ'DE TOPRAĞA VERİLDİ Ege Denizi için 'fırtına' uyarısı Ege Denizi için 'fırtına' uyarısı

Son Dakika Yerel AK Parti Gelibolu İlçe Teşkilatının Ziyaretleri - Son Dakika


Advertisement