AK Parti Uşak Milletvekili Adayları Dikilitaş'ta 3 Bin Kişiyle Buluştu - Son Dakika
Yerel

AK Parti Uşak Milletvekili Adayları Dikilitaş'ta 3 Bin Kişiyle Buluştu

AK Parti Uşak Milletvekili Adayları Dikilitaş\'ta 3 Bin Kişiyle Buluştu

AK Parti Uşak Milletvekili adayları, Dikilitaş Mahallesi’nde yapılan mitingde yaklaşık 3 bin kişiye hitap etti.

01.06.2015 19:03

AK Parti Uşak Milletvekili adayları, Dikilitaş Mahallesi'nde yapılan mitingde yaklaşık 3 bin kişiye hitap etti.

AK Parti Uşak İl Başkanı Basri Yıldırım ve Belediye Başkanı Nurullah Cahan'ın katıldığı mitingde Dikilitaş Mahallesi'ne yapılacak çalışmalar hakkında vatandaşa bilgi verildi. AK Parti Uşak İl Başkanı Basri Yıldırım, Dikilitaş Mahallesi'nin her dönem AK Parti'ye en büyük desteği verdiğini belirterek, "Yeni Türkiye'yi isteyen Dikilitaş Mahallemizin sakinlerinin destekleriyle, 7 Haziran günü birinci parti olacağız" dedi. Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan da, Dikilitaş Mahallesi'nin cazibe merkezi haline geleceğini söyledi.

DİKİLİTAŞ'TA 3 BİN KİŞİLİK SEÇMENE HİTAP ETTİLER

AK Parti Uşak Milletvekili adayları Mehmet Altay, Eyüp Gökhan Özekin ve Hüseyin Keskin, 7 Haziran 2015 genel seçimleri öncesi, Dikilitaş Mahallesi'nde yaklaşık 3 bin kişiye hitap ettiler. Miting öncesinde mahalle halkına hitap eden AK Parti Uşak İl Başkanı Basri Yıldırım, teşkilat olarak kenetlenerek seçimlere girdiklerini söyledi. MHP ve CHP'nin seçmenin beklentilerine yanıt veremediğini ifade eden Basri Yıldırım, "Uşak'ta, CHP ve MHP'ye oy veren seçmenin haklarını en çok savunan parti AK Parti'dir. Muhalefet partileri kendi seçmenine dahi yanıt verememekteler. Kuru muhalefetten öteye geçemeyen CHP ve MHP, kendi seçmen kitlesinin benimsemediği adaylarla yola çıktılar. Buradan muhalefet partilerine oy veren seçmene sesleniyorum, gelin sizin haklarını savunan AK Parti'ye oy verin" dedi.

DİKİLİTAŞ MAHALLESİ CAZİBE MERKEZİ OLACAK

Dikilitaş Mahallesi'nin cazibe merkezi olacağını söyleyen Uşak Belediye Başkanı AK Partili Nurullah Cahan, Dikilitaş kavşağının bulunduğu noktaya araçların 40 metrelik yola geçmelerini sağlayacak bir üst geçit yapılacağını belirterek, "Projeyle yakından ilgileniyoruz ve ihale süreci önümüzdeki günlerde tamamlanacak. Araç trafiğinin akışını sağlayacak üst geçit tamamlandığında, halkımız hiçbir sıkıntı çekmeden Dikilitaş'tan Kemalöz Mahallesi'ne geçecek. Bu sayede Dikilitaş Mahallemiz zamanla önemli değişimler yaşayacak. Ayrıca mahallemize yeni bir düğün salonu, mahalle konağı ve yeni bir park yapacağız" diye konuştu.

Öte yandan milletvekili adayları Mehmet Altay, Eyüp Gökhan Özekin ve Hüseyin Keskin de vatandaşa hitaben birer konuşma yaptı. - UŞAK

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel AK Parti Uşak Milletvekili Adayları Dikilitaş'ta 3 Bin Kişiyle Buluştu - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement