Artvin Belediye Başkanı Elçin, İbb Başkanı İmamoğlu'nu Ziyaret Etti - Son Dakika

Artvin Belediye Başkanı Elçin, İbb Başkanı İmamoğlu'nu Ziyaret Etti

23.05.2022 15:23
Artvin Belediye Başkanı Elçin, İbb Başkanı İmamoğlu'nu Ziyaret Etti

Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu ziyaret etti.

Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu ziyaret etti.

Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin, ziyaretinde Başkan İmamoğlu'nu bu yıl 30 Haziran-1-2-3 Temmuz tarihlerinde Kafkasör Yaylasında 41'incisni düzenlenecek olan Kafkasör Kültür, Turizm ve Sanat Festivaline davet etti.

Ziyaret, Başkan Elçin'in, Ekrem İmamoğlu'na gösterdiği ilgi için teşekkür etmesinin ardından çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

YORUMLAR
500
Vatandaş, Kılıçdaroğlu'na tavlada meydan okudu: Benimle tavla oynarsan, oyumu sana vereceğim Vatandaş, Kılıçdaroğlu'na tavlada meydan okudu: Benimle tavla oynarsan, oyumu sana vereceğim Ekrem İmamoğlu: 23 Haziran Demokrasi Zaferi, 16 Milyonun Bu Ülkenin Yöneticilerine Verdiği Bir Demokrasi Muhtırasıdır Ekrem İmamoğlu: 23 Haziran Demokrasi Zaferi, 16 Milyonun Bu Ülkenin Yöneticilerine Verdiği Bir Demokrasi Muhtırasıdır İstanbul'da geçen 3 yılını değerlendiren İmamoğlu, Erdoğan'ın 28 yıl önceki sözleriyle sitem etti! İstanbul'da geçen 3 yılını değerlendiren İmamoğlu, Erdoğan'ın 28 yıl önceki sözleriyle sitem etti!
Kaynak: ANKA

Son Dakika Yerel Artvin Belediye Başkanı Elçin, İbb Başkanı İmamoğlu'nu Ziyaret Etti - Son Dakika

Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.

Advertisement