Artvin'de "Motofest 2012" Başladı - Son Dakika

Artvin'de "Motofest 2012" Başladı

23.06.2012 19:00
Artvin'de "Motofest 2012" Başladı

Artvin'de "Motofest 2012" başladı.

Artvin'de "Motofest 2012" başladı.

Merkeze bağlı Kafkasör Yaylası'nda bu yıl dördüncüsü düzenlenen ve yarın sona erecek etkinliğe, 26 ilden yaklaşık 250 motosiklet tutkunu katıldı.

Etkinlik organizatörü Ufuk Çelik, yaptığı açıklamada, amaçlarının ülke genelinde motosiklete gönül verenleri bir araya getirmek ve Artvin'in eşsiz güzeliklerini katılımcılarımızla paylaşmak olduğunu söyledi.

Etkinliğe İzmir'den katılan Naci Kabakal ise yaklaşık bin 600 kilometre yol katedip Artvin'e geldiğini ifade ederek, "Motosiklet ayrı bir tutku. Ama benim rahatsız olduğum bir konu var. Özellikle karayollarında araç sürücüleri bizleri görmezden geliyor, bu anlamda ciddi sıkıntılar yaşıyoruz" dedi.

Etkinlik kapsamında Kafkasör Yaylası'nda kamp kuran motosikletçiler, denge gösterisi, enduro turları gibi faaliyetler yapacak.

Muhabir: Yener Dedeoğlu

Yayıncı: Asena Akçay - ARTVİN

YORUMLAR
500
Geçen hafta açılışı yapılmıştı! Rize-Artvin Havalimanı 1 haftada 8 bin 750 yolcuyu ağırladı Geçen hafta açılışı yapılmıştı! Rize-Artvin Havalimanı 1 haftada 8 bin 750 yolcuyu ağırladı Kulüp başkanı destek çağrısı yaptı minik taraftarlar kumbaralarını bozdu Kulüp başkanı destek çağrısı yaptı minik taraftarlar kumbaralarını bozdu Artvin'de Mayıs ayında kar yağdı, sürü sahipleri kışlanın yolunu tuttu Artvin'de Mayıs ayında kar yağdı, sürü sahipleri kışlanın yolunu tuttu
Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Artvin'de 'Motofest 2012' Başladı - Son Dakika


Advertisement