Başkan Dişli'ye Ziyaretler Devam Ediyor - Son Dakika
Yerel

Başkan Dişli'ye Ziyaretler Devam Ediyor

Başkan Dişli\'ye Ziyaretler Devam Ediyor

30 Mart yerel seçimlerinde Adapazarı’nda yüzde 52.7 oy alarak 3’üncü dönem belediye başkanlığına yeniden seçilen Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli’ye ziyaretler sürüyor.

02.04.2014 16:46

30 Mart yerel seçimlerinde Adapazarı'nda yüzde 52.7 oy alarak 3'üncü dönem belediye başkanlığına yeniden seçilen Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli'ye ziyaretler sürüyor.

Adapazarı ilçesinde kullanılan 157 bin 782 oydan, 83 bin 160 oy alan Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, makamında vatandaşlar tarafından ziyaretçi akınına uğradı. Seçim öncesinde olduğu gibi her zaman Başkan Dişli'nin yanında olan halk, seçim sonrasında Başkan Dişli'nin yanında olarak yeni döneminde başarı diledi. Adapazarı'nda kullanılan oyların yüzde 52,7'sini alarak büyük bir başarıya imza atan Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, Adapazarı halkının kendisine verdiği destek ve takdirinden dolayı teşekkür etti.

Başkan Dişli, seçimden sonraki üçüncü ziyaretçi gününde de halk ve sivil toplum örgütlerinin tebriklerini kabul etti. Ziyaretine gelen vatandaşlarla tek tek ilgilenen Başkan Dişli, "Güzel bir seçim geçirdik. Bu seçimlerde yine kazanan hizmet, kazanan Adapazarı oldu. Adapazarı için çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam edeceğiz. Her zaman Adapazarı halkının hizmetkarı olmaktan gurur duydum. Belediyemize tebrik için ziyarete gelen, telefon ve mesajlarla bize ulaşan halkımıza ve sevenlerimize teşekkür ediyorum. Adapazarı ilçemiz hizmetin en iyisine layık. Bizde bu bilinçle üçüncü dönemimizde halkımıza en iyi hizmeti sunmak için daha fazla mesai yapacağız" dedi. Başkan Dişli, ziyarete gelen vatandaşlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli'yi, Sakarya Müstakil ve Sanayiciler Odası Başkanı Halit İnci ve yönetim Kurulu Üyeleri, Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Ziya Cevherli ve okul müdürleri, Arifiye İlçe Milli Eğitim Müdürü İlyas Gümüş, Adapazarı Ticaret Borsası Başkanı Cevdet Mete, Berberler Odası Başkanı Veysel Yıldız, Müteahhitler Birliği Başkanı Kadir Savaş, Eğitim Bir-Sen Sakarya Şubesi Başkanı Oğuzhan Özkan, mahalle muhtarları ve çok sayıda sivil toplum örgütü ile vatandaş ziyaret etti. - SAKARYA

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Başkan Dişli'ye Ziyaretler Devam Ediyor - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement