Başkan Dündar'dan Tuğgeneral Yalçınkaya'ya ziyaret - Son Dakika

Başkan Dündar'dan Tuğgeneral Yalçınkaya'ya ziyaret

12.11.2021 13:04
Başkan Dündar'dan Tuğgeneral Yalçınkaya'ya ziyaret

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Bursa İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Recep Yalçınkaya'yı makamında ziyaret etti.

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Bursa İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Recep Yalçınkaya'yı makamında ziyaret etti.

Başkan Mustafa Dündar'a ziyaretinden dolayı teşekkür eden, Bursa İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Recep Yalçınkaya, daha önce görev yaptığı Bursa'ya bu kez İl Jandarma Komutanı olarak atanmış olmaktan mutluluk duyduğunu söyledi. Tuğgeneral Yalçınkaya, Osmangazi Belediyesi'nin bugüne kadar Garnizon Komutanlığı'na verdikleri destek için de teşekkür etti.

Osmangazi Belediyesi olarak, ilçede kurum farkı gözetmeksizin hizmet ettiklerini ifade eden Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar da, kentteki tüm kurumlarla iletişim halinde olduklarını söyledi. Başkan Dündar, "Bizler, klasik belediyecilik hizmetlerinin dışında, şehrimizin geleceği adına eğitimden, sağlığa, asayişten, spora kadar her alanda hizmet üretiyoruz. Çünkü biliyoruz ki, devlette devamlılık esastır. Yapılan hizmetlerin kazanımı kurumlar gibi görünse de, asıl kazanan vatandaşlarımız, Bursa'mız ve ülkemiz oluyor. Jandarma Komutanlığımızın da ihtiyaç duyduğu konularda, imkanlarımız çerçevesinde her türlü desteği veriyoruz, vermeye de devam edeceğiz" diye konuştu. - BURSA

YORUMLAR
500
Otomobil fareleri yakayı ele verdi Otomobil fareleri yakayı ele verdi Osmangazili atletlerden büyük başarı Osmangazili atletlerden büyük başarı Son Dakika | Jandarmaya güvenli sürüş eğitimi Bursa'da veriliyor Son Dakika | Jandarmaya güvenli sürüş eğitimi Bursa'da veriliyor
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Başkan Dündar'dan Tuğgeneral Yalçınkaya'ya ziyaret - Son Dakika


Advertisement