Besni İlçe Kaymakamı Gencer'den Okullara Ziyaret - Son Dakika

Besni İlçe Kaymakamı Gencer'den Okullara Ziyaret

Besni İlçe Kaymakamı Gencer\'den Okullara Ziyaret
Son Güncelleme: 06.03.2017 18:32

Adıyaman’ın Besni İlçe Kaymakamı Ahmet Gencer okul ziyaretleri kapsamında Servi Erdemoğlu Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi ile Osman İsot Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Adıyaman'ın Besni İlçe Kaymakamı Ahmet Gencer okul ziyaretleri kapsamında Servi Erdemoğlu Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi ile Osman İsot Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Besni İlçe Milli Eğitim Müdürü Neşet Yazar, Besni İlçe Emniyet Müdürü Cemal Avan ve Besni İlçe Özel İdare Müdür Vekili Hüseyin Yüksel ile birlikte Servi Erdemoğlu Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesini ziyaret eden Besni Kaymakamı Ahmet Gencer, okulda bir dizi incelemelerde bulunarak bina ve derslikleri gezdi ve Okul Müdürü Ferda Uncu'dan bilgi aldı. Akşam yemeği için yemekhanede bulunan öğrencileri de ziyaret eden Kaymakam Gencer, yemekhane ve yemek dağıtımını inceleyerek öğrenciler ile bir süre sohbet etti. Kaymakam Ahmet Gencer ve beraberindekiler daha sonra Osman İsot Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret ederek bir dizi incelemelerde bulundu. İsotlar Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hakan İsot'un destekleriyle Doğuş Otomotiv tarafından 2016 yılında oluşturulan otomotiv bölümü atölyesi başta olmak üzere Tesisat ve iklimlendirme, elektrik, metal, makine ve bilgisayar atölyelerini gezen Kaymakam Gencer, Okul Müdürü Nevzat Avşar'dan kısa brifing aldı. Açıklama yapan Besni ilçe Kaymakamı Ahmet Gencer, "Geçtiğimiz haftalarda Kalite Yönetim Sistemleri (TS EN ISO 9001) Belgesini alarak ilçemizde bu belgeye sahip ilk ve tek okul olan, yine bununla birlikte Beslenme Dostu Okul sertifikası ve 29 Haziran 2016 tarihinde Adıyaman Valimiz Sayın Abdullah Erin tarafından İsotlar Grup ile imzalanan protokol ile Otomotiv bölümünde öğrenim gören öğrencilerimiz Doğuş Oto tarafından stajyer olarak kabul edilecek ve aynı zamanda yüzde 100 iş garantisine sahip olmaları bizleri ziyadesiyle memnun etmektedir. Okulumuza çalışmalarında başarılar diliyorum" dedi. - ADIYAMAN

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Besni İlçe Kaymakamı Gencer'den Okullara Ziyaret - Son Dakika


Advertisement