CHP Çanakkale Eski Milletvekili Özay Gelibolu'yu Ziyaret Etti - Son Dakika

CHP Çanakkale Eski Milletvekili Özay Gelibolu'yu Ziyaret Etti

07.06.2011 15:45
CHP Çanakkale Eski Milletvekili Özay Gelibolu'yu Ziyaret Etti

CHP Çanakkale eski Milletvekili İsmail Özay, Gelibolu'yu ziyaret etti.

CHP Çanakkale eski Milletvekili İsmail Özay, Gelibolu'yu ziyaret etti.

CHP Gelibolu İlçe Başkanlığı'na gelen Özay, bir süre partililerle görüştükten sonra, Belediye Başkanı Mustafa Özacar'ı ziyaret edip, köylere gitti.

Bayramiç ve Kalealtı köyleri ile Bolayır ve Kavakköy beldelerini gezip, kendisine gösterilen güven için teşekkür eden Özay, "Şimdi birlik ve kenetlenme zamanıdır. CHP'de görev alacak olan arkadaşlarımız en iyisini yapmak için çalışacaktır. CHP, en güvenilir parti olarak sizlerden görev beklemektedir" dedi.

- ÇANAKKALE

YORUMLAR
500
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Mavi Marmara şehidi Çetin Topçuoğlu'nun ailesini ziyaret etti CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Mavi Marmara şehidi Çetin Topçuoğlu'nun ailesini ziyaret etti Kocaelispor'un Eski Futbolcuları Kaplan Hürriyet'i Ziyaret Etti Kocaelispor'un Eski Futbolcuları Kaplan Hürriyet'i Ziyaret Etti
Kaynak: AA

Son Dakika Yerel CHP Çanakkale Eski Milletvekili Özay Gelibolu'yu Ziyaret Etti - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement