Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Bayramiç haberleri, Bayramiç son dakika, son dakika Bayramiç

Son Dakika Bayramiç Haberleri

Son dakika Bayramiç haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son bayramiç haberleri anında burada.


 • 07.12.2023 07 Ara 16:21 Ezine peynirinin AB'den coğrafi işaret tescili alması üreticileri sevindirdi

  Ezine peynirinin AB'den coğrafi işaret tescili alması üreticileri sevindirdi Ezine peynirinin Avrupa Birliği'nden (AB) coğrafi işaret tescili alması, üretim merkezi olan Çanakkale'nin Ezine ilçesinde sevinçle karşılandı.

 • 07.12.2023 07 Ara 09:52 Ezine Peyniri AB'den Coğrafi İşaret Tescili Aldı

  Ezine Peyniri AB'den Coğrafi İşaret Tescili Aldı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Ezine peynirinin Avrupa Birliği'nden (AB) coğrafi işaret tescili aldığını duyurdu. Ezine peyniri, Türkiye'nin AB'den coğrafi işaret tescili alan 18. ürünü oldu. Hisarcıklıoğlu, diğer ürünlerin de yakında tescil alacağını belirtti.

 • 04.12.2023 04 Ara 11:10 Kahramanmaraş tarhanası ve Edremit Körfezi yeşil çizik zeytinine AB coğrafi işaret tescili

  Kahramanmaraş tarhanası ve Edremit Körfezi yeşil çizik zeytinine AB coğrafi işaret tescili TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Kahramanmaraş tarhanası ve Edremit Körfezi yeşil çizik zeytininin Avrupa Birliği'nden coğrafi işaret tescili aldığını duyurdu. Hisarcıklıoğlu, bu ürünlerin AB'den tescil alan 16. ve 17. ürün olduğunu belirtti ve diğer coğrafi işaret çalışmalarının devam ettiğini söyledi.

 • 01.12.2023 01 Ara 22:44 Çanakkale'de zincirleme kaza: 2 yaralı

  Çanakkale'de zincirleme kaza: 2 yaralı Çanakkale'nin Bayramiç ilçesinde meydana gelen zincirleme trafik kazasında bir aracın kamyonete arkadan çarpması sonucu 2 kişi yaralandı. İtfaiye ekipleri tarafından sıkışan bir kişi kurtarıldı. Kazayla ilgili polis ekipleri inceleme başlattı.

 • 01.12.2023 01 Ara 11:39 Çanakkale'de zincirleme trafik kazası: 2 yaralı

  Çanakkale'de zincirleme trafik kazası: 2 yaralı Çanakkale'nin Bayramiç ilçesinde bir aracın kamyonete arkadan çarpması sonucu meydana gelen zincirleme trafik kazasında 2 kişi yaralandı. Kazada sıkışan bir kişi itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı. Yaralılar hastaneye kaldırıldı, polis inceleme başlattı.

 • 30.11.2023 30 Kas 09:33 Ayaş Domatesi AB Tescili Aldı

  Ayaş Domatesi AB Tescili Aldı Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, Ayaş domatesinin Avrupa Birliği (AB) tescili almasıyla ilgili olarak, 'Ayaş domatesi gibi tescillerimiz, Türk tarımının ve yerel değerlerimizin korunması ve tanıtılması konusundaki kararlılığımızın bir göstergesidir' dedi. Ayaş domatesi, Türkiye'nin 15. AB coğrafi işaretli ürünü oldu.

 • 29.11.2023 29 Kas 17:04 Ayaş Domatesi AB'den Coğrafi İşaret Tescili Aldı

  Ayaş Domatesi AB'den Coğrafi İşaret Tescili Aldı Tarım ve Orman Bakanlığı, Ayaş domatesinin Avrupa Birliği'nden (AB) coğrafi işaret tescili aldığını açıkladı. Ayaş domatesi, Türkiye'nin 15. AB coğrafi işareti olan ürünüdür. Ayaş domatesi, Ankara'nın ise ilk coğrafi işareti almış ürünüdür.

 • 28.11.2023 28 Kas 11:56 Doğalgaz açılışını keman çalarak kutladı

  Doğalgaz açılışını keman çalarak kutladı Çanakkale'nin Bayramiç ilçesinde müzisyen Hüseyin Uygun, evine bağlanan doğalgazın açılışını keman çalarak kutladı. Evine doğalgazın 3 gün önce bağlandığını belirten Uygun, yetkililere teşekkür etmek adına mini bir konser verdi.

 • 28.11.2023 28 Kas 10:40 Müzisyen Hüseyin Uygun, Doğal Gazın Açılışını Keman Çalarak Kutladı

  Müzisyen Hüseyin Uygun, Doğal Gazın Açılışını Keman Çalarak Kutladı Çanakkale'nin Bayramiç ilçesinde müzisyen Hüseyin Uygun, evine bağlanan doğal gazın açılışını keman çalarak kutladı. Evine doğalgazın 3 gün önce bağlandığını belirten Uygun, yetkililere teşekkür etmek adına mini bir konser verdi.

 • 25.11.2023 25 Kas 23:16 Çanakkale'de Otomobil Kazası: 1 Ölü

  Çanakkale'de Otomobil Kazası: 1 Ölü Çanakkale'nin Bayramiç ilçesinde meydana gelen trafik kazasında otomobilin çarptığı Hamit K. hayatını kaybetti. Kazada sürücü ise jandarma karakoluna götürüldü.

 • 25.11.2023 25 Kas 22:37 Çanakkale'de otomobilin çarptığı yaya hayatını kaybetti

  Çanakkale'de otomobilin çarptığı yaya hayatını kaybetti Çanakkale'nin Bayramiç ilçesinde meydana gelen trafik kazasında otomobilin çarptığı yaya hayatını kaybetti. Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.

 • 25.11.2023 25 Kas 09:15 Enerji projeleri için taşınmazlar kamulaştırılacak

  Enerji projeleri için taşınmazlar kamulaştırılacak Türkiye'nin çeşitli illerinde yapılacak enerji projeleri için bazı taşınmazlar acele kamulaştırılacak. Cumhurbaşkanı kararlarına göre, enerji nakil hatlarının yapımı amacıyla belirtilen taşınmazlar Türkiye Elektrik İletim AŞ Genel Müdürlüğü tarafından kamulaştırılacak. Ayrıca, doğal gaz dağıtım tesisleri ve maden üretim faaliyetleri için de bazı taşınmazlar acele kamulaştırılacak.

 • 23.11.2023 23 Kas 10:13 Çanakkale'deki barajlarda su seviyeleri yükseldi

  Çanakkale'deki barajlarda su seviyeleri yükseldi Çanakkale'de son yağışlarla birlikte Atikhisar Barajı'ndaki su seviyesi yüzde 34'e, Bayramiç Barajı'ndaki su seviyesi ise yüzde 17'ye ulaştı. Yağışlar çiftçileri ve üreticileri sevindirdi.

 • 22.11.2023 22 Kas 15:55 Çanakkale'de tarlaya devrilen araçta yangın çıktı, bir kişi yaralandı

  Çanakkale'de tarlaya devrilen araçta yangın çıktı, bir kişi yaralandı Çanakkale'nin Bayramiç ilçesinde tarlaya devrilerek yangın çıkan araçtaki bir kişi yaralandı. Kaza sonrası araçtan çıkarılan yaralı kişi hastaneye kaldırıldı ve yangın itfaiye ekiplerince söndürüldü.

 • 18.11.2023 18 Kas 21:42 Çanakkale'nin Bayramiç ilçesinde mevsimin ilk karı yağdı

  Çanakkale'nin Bayramiç ilçesinde mevsimin ilk karı yağdı Çanakkale'nin Bayramiç ilçesinin yüksek kesimlerine mevsimin ilk karı yağdı. Beyaza bürünen ormanda kartpostallık görüntüler oluşturdu.

 • 14.11.2023 14 Kas 20:46 Domuz yiyen boz ayı fotokapana takıldı

  Domuz yiyen boz ayı fotokapana takıldı Çanakkale'nin Bayramiç ilçesindeki Kazdağları'nın kuzey yamaçlarında bir boz ayının domuz yerken çekilen görüntüleri fotokapana takıldı. Milli Parklar Fahri Av Müfettişi Mehmet Şevik, ayıların davranışlarını gözlemlemek için ormanlık alana fotokapanlar yerleştirdi. Bir hafta sonra kontrol edilen fotokapanda, ayının domuz yediği anlar kaydedildi.

 • 13.11.2023 13 Kas 12:31 Araban Sarımsağı AB'de Tescil İçin Son Aşamada

  Araban Sarımsağı AB'de Tescil İçin Son Aşamada Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, Araban sarımsağının Avrupa Birliği'nde (AB) tescili için son aşamaya gelindiğini bildirdi. Türkiye'nin AB nezdinde mevcut durumda 14 tescilli coğrafi işaretli ürünü bulunurken, tescil sayısının 2023 bitmeden 20'ye yükseleceği duyuruldu. Araban sarımsağının AB'de tescillenmesi, Gaziantep'in önemli tarım ürünlerinden biri olan sarımsağın yerel üreticilerinin dünyaya açılmasına imkan sağlayacak.

 • 10.11.2023 10 Kas 14:19 Atatürk'ün ölüm yıl dönümü törenlerle anıldı

  Atatürk'ün ölüm yıl dönümü törenlerle anıldı Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk, ölümünün 85. yılında Çanakkale'nin Lapseki, Gelibolu, Yenice, Çan ve Bayramiç ilçelerinde düzenlenen törenlerle anıldı. Törenlerde çelenk sunumu, saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunmasının ardından öğrencilerin hazırladığı programlar sahnelendi. Anma törenlerine kaymakamlar, belediye başkanları, askeri yetkililer ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

 • 07.11.2023 07 Kas 09:46 Bayramiç S.S. Pıtıreli Tarımsal Kalkınma Kooperatifine bağlı Zeytinyağı Fabrikası sezonun ilk zeytinlerini işlemeye başladı

  Bayramiç S.S. Pıtıreli Tarımsal Kalkınma Kooperatifine bağlı Zeytinyağı Fabrikası sezonun ilk zeytinlerini işlemeye başladı Çanakkale İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından yürütülen, Bitkisel Üretim Genel Müdürlüğü (BÜGEM) tarafından desteklenen 'İyi Tarım Uygulamalarının Yaygınlaştırılması ve Kontrolü Projesi' çerçevesinde Bayramiç S.S. Pıtıreli Tarımsal Kalkınma Kooperatifine bağlı Zeytinyağı Fabrikası sezonun ilk zeytinlerini işlemeye başladı. Törene, Bayramiç Kaymakamı Alper Taş, Çanakkale İl Tarım ve Orman Müdürü Nazan Türkarslan, Kurum Amirleri, STK Başkanları, S.S. Pıtıreli Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Başkanı Ramazan Algül, teknik personeller ve kooperatif üyeleri katıldı.

 • 06.11.2023 06 Kas 09:15 Kapaklı Sitespor, deplasmanda Yeşil Bayramiç Spor'u 3-0 yendi

  Kapaklı Sitespor, deplasmanda Yeşil Bayramiç Spor'u 3-0 yendi Türkiye Voleybol Federasyonu Kadınlar 2. Ligi 4. hafta mücadelesinde Kapaklı Sitespor, deplasmanda Yeşil Bayramiç Spor'u 3-0 mağlup etti. Sitespor, üstün bir performans sergileyerek rakibini setlerde 25-11, 25-15 ve 25-8'lik skorlarla mağlup etti.

 • 04.11.2023 04 Kas 15:47 AK Parti Bursa İl Gençlik Kolları Filistin'e Destek Yürüyüşü Gerçekleştirdi

  AK Parti Bursa İl Gençlik Kolları Filistin'e Destek Yürüyüşü Gerçekleştirdi AK Parti Bursa İl Gençlik Kolları, İl ve ilçe yönetim kurulları ile birlikte Filistin'e destek yürüyüşü düzenledi. Yürüyüşe vatandaşlar da alkışlarla destek verdi. AK Parti Bursa Milletvekilleri, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı ve diğer parti yöneticileri de yürüyüşe katıldı.

 • 04.11.2023 04 Kas 14:32 Osmangazi Meydanı Bursalıların Hizmetine Açılıyor

  Osmangazi Meydanı Bursalıların Hizmetine Açılıyor TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkanı ve AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Varank, Osmangazi Belediyesi tarafından inşa edilen Osmangazi Meydanı'nda incelemelerde bulundu. Varank, Bursa'nın merkezindeki çöküntü bölgenin ihya edilerek kısa bir süre sonra cazibe merkezi olarak Bursalıların hizmetine açılacağını müjdeledi. Osmangazi Meydanı Kentsel Tasarım Projesi, 2 bin araçlık otoparkı, meydan, cami ve sosyal yaşamı destekleyecek üniteleriyle Bursa'ya vizyon kazandıracak. Proje sayesinde şehir içi trafik yükü azalacak ve Tarihi Çarşı ve Hanlar Bölgesi ile şehir merkezine yüklenen araç trafiği hafifleyecek.

 • 31.10.2023 31 Eki 13:10 Bayramiç Belediyesi Halı Saha Açılış Turnuvası Cumhuriyet Kupası Sonuçlandı

  Bayramiç Belediyesi Halı Saha Açılış Turnuvası Cumhuriyet Kupası Sonuçlandı Bayramiç Belediyesi'nin düzenlediği Halı Saha Açılış Turnuvası Cumhuriyet Kupası, dün akşam oynanan maçlarla sona erdi. Turnuvayı 'Bayramiç Orman' takımı kazandı. Bayramiç Belediyesi, ilçeye yeni bir spor kompleksi kazandırarak halı saha kısmını hizmete açtı. 20 takımın katıldığı turnuva, 3'üncülük ve final maçlarıyla tamamlandı. Ödüller, Bayramiç Belediye Başkanı ve diğer yetkililer tarafından takdim edildi. Başkan Uygun, turnuvanın başarılı geçtiğini belirterek, bu tür etkinliklerin devam edeceğini söyledi.

 • 26.10.2023 26 Eki 18:21 Çınar ağacının kırılan dalı vatandaşları tehlikeye soktu

  Çınar ağacının kırılan dalı vatandaşları tehlikeye soktu Çanakkale'nin Bayramiç ilçesinde 200 yıllık çınar ağacının yaklaşık 500 kiloluk kurumuş dalı lodos nedeniyle kırıldı. Çınar ağacının altındaki kahvehanede oturan vatandaşlar aydınlatma direğine takılmasıyla dalın altında kalmaktan son anda kurtuldu.

 • 25.10.2023 25 Eki 15:39 Bayramiç Belediyesi, Cumhuriyet Bayramı için fener alayı yürüyüşü ve Betül Demir konseri düzenleyecek

  Bayramiç Belediyesi, Cumhuriyet Bayramı için fener alayı yürüyüşü ve Betül Demir konseri düzenleyecek Bayramiç Belediyesi, 29 Ekim Pazar günü Cumhuriyet Bayramı'nı kutlamak için fener alayı yürüyüşü ve Betül Demir konseri düzenleyeceğini duyurdu. Saat 20.00'de belediye önünde toplanılarak Kıbrıs Caddesi boyunca yürünecek olan fener alayının ardından Betül Demir, Yıldırım Akbulut Meydanı'nda konser verecek. Bayramiç Belediye Başkanı Mert Uygun, tüm hemşerileri Betül Demir konserine davet etti ve Cumhuriyet Bayramı'nın 100. yıl dönümünü kutladı.

 • 23.10.2023 23 Eki 14:35 Çanakkale'de Orman İşletme Müdürlüğü'ne ait ağaçları çalan 4 şüpheliden 3'ü tutuklandı

  Çanakkale'de Orman İşletme Müdürlüğü'ne ait ağaçları çalan 4 şüpheliden 3'ü tutuklandı Çanakkale'nin Bayramiç ilçesinde bulunan Orman İşletme Müdürlüğü'ne ait meşe ağaçlarını çalan 4 şüpheli, jandarma tarafından yakalandı. Şüphelilerden 3'ü tutuklanarak cezaevine gönderilirken, bir şüpheli adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

 • 23.10.2023 23 Eki 12:39 Bayramiç'te Odun Hırsızlığı Yapan 3 Kişi Tutuklandı

  Bayramiç'te Odun Hırsızlığı Yapan 3 Kişi Tutuklandı Çanakkale'nin Bayramiç ilçesinde, Orman İşletme Müdürlüğünce köylülere yakacak olarak verilmek üzere kesilen odunları çaldıkları iddiasıyla gözaltına alınan 3 kişi tutuklandı. İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, çalınan odunların izini sürerek 4 şüpheliyi yakaladı. Tutuklanan şüphelilerden 3'ü jandarmadaki ifadelerinin ardından cezaevine gönderildi.

 • 22.10.2023 22 Eki 19:33 Çanakkale'de Otomobil Sulama Kanaletlerine Çarptı

  Çanakkale'de Otomobil Sulama Kanaletlerine Çarptı Çanakkale'nin Bayramiç ilçesinde seyir halinde olan bir otomobil, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu yoldan çıkarak sulama kanaletlerine çarptı. Olay yerine polis ve jandarma ekipleri sevk edildi ve kazada otomobilde sürücü veya yolcu olmadığı belirlendi. Kazada sulama kanaletlerinde hasar meydana geldi.

 • 20.10.2023 20 Eki 19:44 Bayramiç'te tek katlı boş ev yanarak kullanılamaz hale geldi

  Bayramiç'te tek katlı boş ev yanarak kullanılamaz hale geldi Çanakkale'nin Bayramiç ilçesinde tek katlı boş evde çıkan yangın çıktı. İtfaiye ekiplerinin müdahalesiyle söndürülen yangında ev kullanılamaz hale geldi.

 • 20.10.2023 20 Eki 19:07 Tarlada ölü bulunan çocuğun babası gözaltına alındı

  Tarlada ölü bulunan çocuğun babası gözaltına alındı Çanakkale'nin Bayramiç ilçesinde tarlada ölü bulunan 10 yaşındaki Mehmet Sıddık G'nin babası H.G'nin kullandığı aracın üzerinden geçmesi sonucu hayatını kaybettiği iddia edildi. Baba jandarma tarafından gözaltına alındı.

 • 20.10.2023 20 Eki 18:51 Çanakkale'de Metruk Evde Çıkan Yangın Söndürüldü

  Çanakkale'de Metruk Evde Çıkan Yangın Söndürüldü Çanakkale'nin Bayramiç ilçesinde bulunan metruk evde çıkan yangın, itfaiye ekipleri tarafından kısa sürede söndürüldü. Yangın çevredeki evlere sıçramadan kontrol altına alındı.

 • 20.10.2023 20 Eki 18:09 Çanakkale'de Boş Evde Yangın Çıktı

  Çanakkale'de Boş Evde Yangın Çıktı Çanakkale'nin Bayramiç ilçesinde tek katlı boş evde çıkan yangın itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle söndürüldü. Yangında ev kullanılamaz hale geldi.

 • 18.10.2023 18 Eki 21:09 Balıkesir Gönen'de Midibüs Devrildi: 10 Yaralı

  Balıkesir Gönen'de Midibüs Devrildi: 10 Yaralı Balıkesir'in Gönen ilçesinde sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği midibüsün devrilmesi sonucu 7'si polis 10 kişi yaralandı. Yaralılar hastaneye kaldırıldı.

 • 17.10.2023 17 Eki 17:13 Çanakkale'de İskele Devrildi: Bir Kişi Hayatını Kaybetti

  Çanakkale'de İskele Devrildi: Bir Kişi Hayatını Kaybetti Çanakkale'nin Bayramiç ilçesinde bir boya ustası, üzerinde çalıştığı iskelenin devrilmesi sonucu hayatını kaybetti. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

 • 17.10.2023 17 Eki 16:20 Çanakkale'de İnşaat İskelesinden İşçi Hayatını Kaybetti

  Çanakkale'de İnşaat İskelesinden İşçi Hayatını Kaybetti Çanakkale'nin Bayramiç ilçesinde bir inşaat iskelesinin devrilmesi sonucu bir işçi hayatını kaybetti. İsmail Tanışman adlı işçi, iskelenin üzerinde çalışırken düşerek ağır yaralandı. Hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen Tanışman kurtarılamadı.

 • 16.10.2023 16 Eki 20:16 Çanakkale'de tarlada ölü bulunan çocuk son yolculuğuna uğurlandı

  Çanakkale'de tarlada ölü bulunan çocuk son yolculuğuna uğurlandı Çanakkale'nin Bayramiç ilçesinde tarlada ölü bulunan Mehmet Sıtkı Gültekin (10), son yolculuğuna uğurlandı. Gültekin'in cenazesi ilçe mezarlığında defnedildi.

 • 16.10.2023 16 Eki 18:46 Çanakkale'de tarlada ölü bulunan çocuğun cenazesi defnedildi

  Çanakkale'de tarlada ölü bulunan çocuğun cenazesi defnedildi Çanakkale'nin Bayramiç ilçesinde tarlada ölü bulunan Mehmet Sıtkı Gültekin'in cenazesi düzenlenen törenle defnedildi. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

 • 16.10.2023 16 Eki 13:33 Çanakkale'de 10 yaşındaki çocuk tarlada ölü bulundu

  Çanakkale'de 10 yaşındaki çocuk tarlada ölü bulundu Çanakkale'nin Bayramiç ilçesinde, Bayramiç Barajı yakınlarında bulunan bir tarlada çalışan ailenin 10 yaşındaki oğlu Mehmet Sıddık Gültekin'in hareketsiz bir şekilde yattığı fark edildi. Çocuk, hastaneye kaldırıldı ancak kurtarılamadı. Cenaze Adli Tıp Kurumu'na gönderildi ve başından aldığı darbe sonucu hayatını kaybettiği değerlendiriliyor. Savcılık soruşturma başlattı.

 • 16.10.2023 16 Eki 12:30 Çanakkale'de Tarlada Ölü Bulunan Çocuğun Cenazesi Adli Tıp Kurumu'na Gönderildi

  Çanakkale'de Tarlada Ölü Bulunan Çocuğun Cenazesi Adli Tıp Kurumu'na Gönderildi Çanakkale'nin Bayramiç ilçesinde, tarlada oynarken kaybolan 10 yaşındaki Mehmet Sıtkı Gültekin, hareketsiz bir şekilde bulundu. Hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen Gültekin hayatını kaybetti. Cenaze, ölüm nedeninin belirlenmesi için Adli Tıp Kurumu morguna gönderildi. Jandarma ekipleri olayla ilgili soruşturma başlattı.

 • 16.10.2023 16 Eki 09:40 Bayramiç Barajı'nda Su Seviyesi Kritik Seviyede

  Bayramiç Barajı'nda Su Seviyesi Kritik Seviyede Çanakkale'de bulunan Bayramiç Barajı, Kaz Dağları'ndan beslendiği için su kaynaklarının azalmasıyla doluluk oranı yüzde 8,5'e kadar düştü. Barajın sulama alanının geniş olması ve yaşanan kuraklık nedeniyle önümüzdeki hafta içerisinde tarımsal sulamaya kapatılması gerekiyor. Su seviyesinin düşmesiyle içme suyunda balçık ve balık kokusu oluştuğu belirtiliyor. Bayramiç Ziraat Odası Başkanı, barajın doluluk oranına göre ekim planlaması yapılması ve kaçak ekimlere izin verilmemesi gerektiğini vurguladı.

 • 15.10.2023 15 Eki 22:27 Çocuk Tarlada Ölü Bulundu

  Çocuk Tarlada Ölü Bulundu Çanakkale'nin Bayramiç ilçesinde, tarlada oynarken kaybolan 10 yaşındaki Mehmet Sıtkı Gültekin, hareketsiz bir şekilde bulundu. Hastanede yapılan müdahalelere rağmen Gültekin hayatını kaybetti. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

 • 15.10.2023 15 Eki 22:22 Çanakkale'de 10 yaşındaki çocuk tarlada ölü bulundu

  Çanakkale'de 10 yaşındaki çocuk tarlada ölü bulundu Çanakkale'nin Bayramiç ilçesine bağlı Tülüler köyünde, İbrahim Aktaş'a ait kapya biber tarlasında çalışan çiftin 10 yaşındaki oğlu Mehmet Sıtkı Gültekin, hareketsiz bir şekilde bulundu. Hastaneye kaldırılan çocuk, tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Jandarma olayla ilgili inceleme başlattı.

 • 13.10.2023 13 Eki 14:55 Çanakkale'de evin bahçesinde çıkan yangın söndürüldü

  Çanakkale'de evin bahçesinde çıkan yangın söndürüldü Çanakkale'nin Bayramiç ilçesindeki bir evin bahçesinde çıkan yangın, itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle kısa sürede söndürüldü. Alevler bitişiğindeki boş araziye sıçramadan kontrol altına alındı.

 • 12.10.2023 12 Eki 12:56 Çanakkale'de Dolandırıcılık Şüphelisi Tutuklandı

  Çanakkale'de Dolandırıcılık Şüphelisi Tutuklandı Çanakkale'nin Bayramiç ilçesinde yaşayan bir kadının paralarını ve altınlarını dolandırdığı iddiasıyla Balıkesir'de yakalanan şüpheli tutuklandı. Şüpheli, telefonla aradığı kadına kendisini jandarma personeli olarak tanıtarak evine giderek altın ve para çalmıştı. İl Jandarma Komutanlığı'nın çalışmaları sonucunda şüpheli yakalanmış ve üzerinden çıkan para ve altınlar ele geçirilmiştir.

 • 12.10.2023 12 Eki 12:38 Bayramiç'te Kendini Jandarma Olarak Tanıtan Dolandırıcı Tutuklandı

  Bayramiç'te Kendini Jandarma Olarak Tanıtan Dolandırıcı Tutuklandı Çanakkale'nin Bayramiç ilçesinde kendini 'jandarma' olarak tanıtan Doğan İriç, Döndü Ayaz'ın para ve altınlarını alarak dolandırdı. İriç, yapılan takip sonucu Adana'da yakalandı ve tutuklandı.

 • 12.10.2023 12 Eki 11:51 Çanakkale'de Kendini Jandarma Personeli Olarak Tanıtan Dolandırıcı Tutuklandı

  Çanakkale'de Kendini Jandarma Personeli Olarak Tanıtan Dolandırıcı Tutuklandı Çanakkale'nin Bayramiç ilçesinde kendini jandarma personeli olarak tanıtarak, 70 yaşındaki Döndü Ayaz'ı dolandıran Doğan İriç (23) tutuklanarak cezaevine gönderildi. İriç, telefonla Ayaz'ı arayarak adının ölümlü bir olaya karıştığını söyleyerek korkuttu ve evine giderek altınlarını ve paralarını aldı. Jandarma ekipleri tarafından yakalanan İriç, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

 • 11.10.2023 11 Eki 14:13 Dolandırıcılık Şüphelisi Balıkesir'de Yakalandı

  Dolandırıcılık Şüphelisi Balıkesir'de Yakalandı Çanakkale'nin Bayramiç ilçesinde bir kadının paralarını ve altınlarını aldığı iddiasıyla aranan dolandırıcılık şüphelisi, Balıkesir'de gözaltına alındı. Bayramiç ilçesinde yaşayan Döndü Ayaz'ı telefonla arayan ve kendisini jandarma personeli olarak tanıtan kişi, altınları ve paralarını kontrol etmek amacıyla evine geleceğini söyleyerek dolandırdı. Ayaz'ın şikayeti üzerine Jandarma Suç Araştırma Timi çalışma başlattı ve şüpheli Balıkesir'de yakalandı. Gözaltına alınan şüphelinin üzerinden çıkan para ve altınlar el konuldu. Dolandırıcılık mağduru Ayaz, herkesi bu tür telefonlara inanmamaları konusunda uyardı.

 • 11.10.2023 11 Eki 12:31 Bayramiç'te Kendini Jandarma Olarak Tanıtan Dolandırıcı Yakalandı

  Bayramiç'te Kendini Jandarma Olarak Tanıtan Dolandırıcı Yakalandı Çanakkale'nin Bayramiç ilçesinde kendini 'jandarma' olarak tanıtan bir dolandırıcı, Döndü Ayaz'ın para ve altınlarını alarak kaçmaya çalışırken otobüste yakalandı. Dolandırıcının üzerinde yapılan aramada, çalınan değerli eşyalar ele geçirildi.

 • 11.10.2023 11 Eki 11:18 Çanakkale'de Kendini Jandarma Personeli Olarak Tanıtan Dolandırıcı Yakalandı

  Çanakkale'de Kendini Jandarma Personeli Olarak Tanıtan Dolandırıcı Yakalandı Çanakkale'nin Bayramiç ilçesinde kendini jandarma personeli olarak tanıtarak bir kadını dolandıran şahıs, jandarma ekipleri tarafından yakalandı. Dolandırıcının üzerinde çeşitli para ve değerli eşyalar ele geçirildi.

 • 10.10.2023 10 Eki 20:25 Çanakkale'de motosiklet hırsızlığı şüphelileri tutuklandı

  Çanakkale'de motosiklet hırsızlığı şüphelileri tutuklandı Çanakkale'nin Bayramiç ilçesinde 3 gün önce meydana gelen motosiklet hırsızlığı olayıyla ilgili olarak gözaltına alınan 3 kişiden 2'si tutuklandı. Polis ekipleri, çalınan motosikletlerin izini sürerek şüphelileri yakaladı. Şüpheliler adliyeye sevk edildi ve F.O. ile B.K.A. tutuklandı, küçük yaştaki çocuk ise serbest bırakıldı.

Advertisement