Diclekent Ortaokulu'nun Bilim Fuarı Açılışı - Son Dakika

Diclekent Ortaokulu'nun Bilim Fuarı Açılışı

30.05.2016 18:09
Diclekent Ortaokulu'nun Bilim Fuarı Açılışı

Diyarbakır İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Aslan, Kayapınar İlçesi Diclekent Ortaokulu'nda düzenlenen TÜBİTAK 4006 Projesi Bilim Fuarı'nın açılışını gerçekleştirdi.

Diyarbakır'ın Kayapınar İlçesi Diclekent Ortaokulu'nda düzenlenen TÜBİTAK 4006 Projesi Bilim Fuarı'nın açılışını İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Aslan gerçekleştirdi.

Halk oyunu ekibinin gösterisiyle karşılanan İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Aslan daha sonra İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Aslan Özdemir ve Okul Müdürü Raif Türk ile birlikte kurdele keserek fuarın açılışını gerçekleştirdi.

Açılışın ardından öğrencilerin fen ve teknoloji alanında yaptığı çalışmaların sergilendiği fuarı gezen İl Milli Eğitim Müdürü Aslan, burada gerçekleştirilen çalışmaları tek tek inceleyerek öğrencilerle yakından ilgilendi.

İl Milli Eğitim Müdürü Aslan, daha sonra öğretmenler odasında okulun öğretmenleriyle bir süre sohbet ettikten sonra okuldan ayrıldı.

YORUMLAR
500
Diyarbakır'da evlat nöbetindeki 2 aile daha evladına kavuştu Diyarbakır'da evlat nöbetindeki 2 aile daha evladına kavuştu Diyarbakır'da zehirlenme şüphesiyle 4 işçi hastaneye kaldırıldı Diyarbakır'da zehirlenme şüphesiyle 4 işçi hastaneye kaldırıldı Diyarbakır'da 'Bölgesel Düzeyde Kadın Kooperatifi Çalıştayı' düzenlendi Diyarbakır'da 'Bölgesel Düzeyde Kadın Kooperatifi Çalıştayı' düzenlendi
Kaynak: Temsilci

Son Dakika Yerel Diclekent Ortaokulu'nun Bilim Fuarı Açılışı - Son Dakika

Bu haber Temsilci tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Temsilci tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Temsilci kurumudur.

Advertisement