Diyarbakır'da Altyapı Çalışması - Son Dakika

Diyarbakır'da Altyapı Çalışması

10.04.2012 12:07
Diyarbakır'da Altyapı Çalışması

Diyarbakır Yenişehir Belediye Başkanı Selim Kurbanoğlu, Dicle Mahallesi'nde yürütülen altyapı çalışmalarını denetledi.

Diyarbakır Yenişehir Belediye Başkanı Selim Kurbanoğlu, Dicle Mahallesi'nde yürütülen altyapı çalışmalarını denetledi.

Mahallelerde yürütülen kaldırım ve yol çalışmalarını denetleyen Kurbanoğlu, çalışmaların ivedilikle tamamlanmasını istedi.

Halka en iyi hizmeti sunmaya çalıştıklarını belirten Kurbanoğlu, Yenişehir ilçesinde bulunan tüm mahallelerin sorunlarını ortadan kaldırmaya çalıştıklarını söyledi.

Dicle Mahallesi'nin altyapısını büyük oranda tamamladıklarını kaydeden Kurbanoğlu, "Dicle Mahallesi'nin alt kısmında küçük bir çalışma yapılması gerekiyordu. Bu çalışmayı da tamamlayarak Dicle Mahallesi'nin altyapı sorunlarını bitirmiş olacağız. Dicle Mahallesi'ndeki bazı sokakların fiziki yapısından dolayı bazı noktalarda parke taşı yerine betonarme çalışması yapmak zorunda kaldık" dedi.

- DİYARBAKIR

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
Diyarbakır Merkez Camisinde çevre düzenleme çalışmaları tamamlandı Diyarbakır Merkez Camisinde çevre düzenleme çalışmaları tamamlandı NESLİ TEHLİKEDEKİ SU SAMURU ÖLÜ BULUNDU, LEOPAR DA OLAN BÖLGENİN KORUMAYA ALINMASI İSTENDİ NESLİ TEHLİKEDEKİ SU SAMURU ÖLÜ BULUNDU, LEOPAR DA OLAN BÖLGENİN KORUMAYA ALINMASI İSTENDİ Diyarbakır'da ölü bulunan su samuru kadavra olarak kullanılacak Diyarbakır'da ölü bulunan su samuru kadavra olarak kullanılacak

Son Dakika Yerel Diyarbakır'da Altyapı Çalışması - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement