Erzurum Büyükşehir Belediyesi'nin Yenilenen Kültür Merkezi - Son Dakika

Erzurum Büyükşehir Belediyesi'nin Yenilenen Kültür Merkezi

10.01.2012 17:00
Erzurum Büyükşehir Belediyesi'nin Yenilenen Kültür Merkezi

Erzurum Büyükşehir Belediyesi'nin yenilenen Kültür Merkezi, hizmete açılacak.

Erzurum Büyükşehir Belediyesi'nin yenilenen Kültür Merkezi, hizmete açılacak.

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Küçükler, yaptığı yazılı açıklamada açılış töreninin 13 Ocak'ta yapılacağını kaydetti.

Önceleri değiştirilebilir oturma düzeniyle hizmet verilen Kültür Merkezi'nin, oditoryum formatında yeniden tasarlandığını belirten Küçükler, şunları ifade etti:

"Kültür Merkezimiz, şu anda Erzurum'un en geniş ve en konforlu kapalı kongre ve gösteri merkezi olma özelliğine sahip. Hizmet kompleksimizi baştan aşağı yeniledik, yepyeni bir görünüm ve teknik özellikler kazandırdık. Sahip olduğu dijital ses sistemiyle bile Kültür Merkezimizin şu anda Erzurum'da bir benzeri yok. Erzurum'a kazandırdığımız bu güzide eserimizin açılışında kıymetli hemşehrilerimizi yanımızda görmek bizleri ziyadesiyle memnun edecek. Grup Dergah'ın katılımıyla hemşehrilerimiz açılışımızda hoş saatler geçirecek. Kültür Merkezimiz şehrimize hayırlı, uğurlu olsun."

- ERZURUM

Kaynak: AA
YORUMLAR
500

Son Dakika Yerel Erzurum Büyükşehir Belediyesi'nin Yenilenen Kültür Merkezi - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement