Erzurum Ülkü Ocakları'ndan unutulmaz konser - Son Dakika
Yerel

Erzurum Ülkü Ocakları'ndan unutulmaz konser

Erzurum Ülkü Ocakları\'ndan unutulmaz konser

Erzurum Ülkü Ocakları İl Başkanlığı tarafından düzenlenen 'Cumhuriyetin 100. Yılında Bozkurt'un Hür Sedası' konserinde ünlü sanatçı Ali Kınık sahne aldı ve davetlilere unutulmaz bir gece yaşattı. MHP Erzurum İl Başkanı Adem Yurdagül de konuşmasında organizasyonu kutladı.

08.03.2024 15:32  Güncelleme: 15:37

Erzurum Ülkü Ocakları İl Başkanlığı tarafından 'Cumhuriyetin 100. Yılında Bozkurt'un Hür Sedası' konseri düzenlendi. Kazım Karabekir Stadyumu'nda gerçekleştirilen konserde ünlü sanatçı Alı Kınık sahne aldı. Ali Kınık sahne performansıyla davetlilere unutulmaz bir gece yaşattı.

MHP Erzurum İl Başkanı Adem Yurdagül burada yaptığı konuşmada, "Edep ve terbiye ile vatan, millet sevdasını yüreğimize nakşettiğimiz, kutlu dergahımız Ülkü Ocaklarımız tarafından düzenlenen konser etkinliğine, Ülkü Ocakları Genel Başkan Yardımcımız Lütfü Nebioğlu, Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Mehmet Sekmen, İlçe Belediye Başkan adaylarımız ve teşkilatımızla birlikte katılarak binlerce ülküdaşımızla aynı havayı teneffüs etmenin mutluluğunu yaşadık. Bu büyük organizasyonu tertipleyen İl Başkanımız kıymetli kardeşim Mevlüt Özcan, ilçe Ocak başkanlarımız ve tüm ekiplerini yürekten kutluyorum" diye konuştu. - ERZURUM

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Erzurum Ülkü Ocakları'ndan unutulmaz konser - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement