İç Anadolu Av Yaban Hayatı Federasyon'u Başkanı Üçbaş Çubuk Belediye Başkanı Özden'i Ziyaret Etti - Son Dakika

İç Anadolu Av Yaban Hayatı Federasyon'u Başkanı Üçbaş Çubuk Belediye Başkanı Özden'i Ziyaret Etti

13.02.2012 11:20
İç Anadolu Av Yaban Hayatı Federasyon'u Başkanı Üçbaş Çubuk Belediye Başkanı Özden'i Ziyaret Etti

İç Anadolu Av Yaban Hayatı Federasyonu Başkanı Kamil Üçbaş ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Çubuk Belediye Başkanı Lokman Özden'i ziyaret etti.

İç Anadolu Av Yaban Hayatı Federasyonu Başkanı Kamil Üçbaş ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Çubuk Belediye Başkanı Lokman Özden'i ziyaret etti.

İç Anadolu Av Yaban Hayatı Federasyon Başkanı Kamil Üçbaş ile Çubuk Avcılar ve Doğayı Koruma Derneği Başkanı Sedat Geniş, Belediye Başkanı Lokman Özden'i makamında ziyaret etti.

Ziyarette faaliyetleriyle ilgili bilgi veren Üçbaş, yaban hayvanları için doğaya yem bırakılması konusunda belediyenin kendilerine verdiği destekten dolayı da teşekkür etti.

Ankara genelinde trap yarışları yapacakları geniş bir yerlerinin olmadığını belirten Üçbaş, "Avcıların ve atıcıların Ankara genelinde toplanıp atış yapacakları, sporlarını icra edecekleri bir yerleri bulunmamakta. Bu konuda Çubuk bölgesini en ideal yer olarak düşünüyoruz. Yarışmalar yapıp, şenlikler düzenlenebileceğimiz bir alan olursa, ilçe tanıtımına da katkı sağlayacaktır" dedi.

Başkan Özden ise ziyaretten son derece memnun olduğunu ifade ederek, kendisinin de doğaya ayrı bir ilgi ve sevgi duyduğunu söyledi.

Belediye olarak, doğayı korumanın ve yaşatmanın gereklerini yerine getirmeye çalıştıklarını kaydeden Özden, "Bu konuda ne yapılması gerekiyorsa arkanızdayız. Yemleme çalışması da bunlardan biriydi. Ayrıca ilçenin tanıtımına, ekonomik olarak canlanmasına katkı sağlayacak tüm projelere açığız. Trap yarışları yapılabilecek yer konusunda sizlere her türlü desteği vermeye hazırız. Bu konuda zaten Çubuk Avcılar ve Doğayı Koruma Derneği Başkanı Sedat Geniş'e daha önce destek olacağımızı belirtmiştik" diye konuştu.

- ANKARA

Kaynak: AA
YORUMLAR
500

Son Dakika Yerel İç Anadolu Av Yaban Hayatı Federasyon'u Başkanı Üçbaş Çubuk Belediye Başkanı Özden'i Ziyaret Etti - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement