İnegöl'deki Başarılı Polisler Ödüllendirildi - Son Dakika

İnegöl'deki Başarılı Polisler Ödüllendirildi

15.08.2013 11:48
İnegöl'deki Başarılı Polisler Ödüllendirildi

Bursa'nın İnegöl İlçesi'nde Emniyet Müdürlüğü tarafından, personelin motivasyonunun yüksek tutulması ve çalışma azmi aşılaması amacıyla, her ay personele yönelik düzenlenen ödül törenleri devam ediyor.

Bursa'nın İnegöl İlçesi'nde Emniyet Müdürlüğü tarafından, personelin motivasyonunun yüksek tutulması ve çalışma azmi aşılaması amacıyla, her ay personele yönelik düzenlenen ödül törenleri devam ediyor. Haziran ve Temmuz aylarında görevlerinde başarılı olan 10 polis memuruna düzenlenen törenle ödülleri verildi.

Önleyici hizmetler Büro Amirliği çok amaçlı salonunda düzenlenen törene, İlçe Emniyet Müdürü Murat Sevinç, amirler, komiserler ve polis memurları katıldı.

Törende konuşan Sevinç, "Göreve geldiğimiz günden bu yana emsallerine göre daha fazla başarı göstermiş olan amir, memur meslektaşlarımızı ödüllendiriyoruz. Kriterimiz şu oldu. Emsallerine göre gerçekten gayret gösteren personelimize ödülleri vermeye çalışıyoruz. Kriterlerimiz, en fazla yakalama olaylarını, adli olayları bedeni ve ruhu ile çözmeye çalışan, suçla suçlu arasındaki bağı ortaya çıkaran ve emsallerine göre de daha fazla gayret gösteren arkadaşlarımızı ödüllendirmeye çalışıyoruz. Ödüllendirmelerimiz sürecek. Geçen ayın Ramazan olması nedeniyle böyle bir program düzenlememiştik. Haziran ve Temmuz ayında başarılı olan personelimizi bugün ödüllendiriyoruz. Arkadaşlarımızı tebrik ediyorum" dedi.

Konuşmanın ardından, Haziran ve Temmuz ayları içerisinde en çok suçlu şahıs yakalayan Önleyici Büro Amirliği'nde görevli polis memurları Abdül Kadir Reyis ve Ahmet Alayurt, kasa hırsızlığı olayı şüphelilerini yakalayan Asayiş Büro Amirliği'nde görevli Recep Canbaz, Mustafa Kartal ve Yavuz Yüzer, hakkında 5 yıl cezası bulunan şahsı yakalayan polis memurları Ramazan Terzioğlu, Taner Büyükgün, Yalçın Tanrıkulu ve Mahmut Öner, zorla kadın kaçırma olayı şüphelisini yakalayan polis memurları Selim Atabey ve Mehmet Demirhan'a birer küçük altın ve şilt hediye edildi. - BURSA

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500

Son Dakika Yerel İnegöl'deki Başarılı Polisler Ödüllendirildi - Son Dakika


Advertisement