Çocukluğunda öğrenim gördüğü okuldaki tüm öğrencilere et döner ikram etti - Son Dakika

Çocukluğunda öğrenim gördüğü okuldaki tüm öğrencilere et döner ikram etti

24.05.2022 09:48

Çocukluğunda öğrenim gördüğü okuldaki tüm öğrencilere et döner ikram etti Çocukluğunda öğrenim gördüğü orta okulda ki tüm öğrencilere et döner ikram etti Çocukluğunda öğrenim gördüğü orta okulda ki tüm öğrencilere et döner ikram etti.

Çocukluğunda öğrenim gördüğü okuldaki tüm öğrencilere et döner ikram etti

Çocukluğunda öğrenim gördüğü orta okulda ki tüm öğrencilere et döner ikram etti

SİVAS - Çocukluğunda öğrenim gördüğü orta okulda ki tüm öğrencilere et döner ikram etti.

İsmini gizli tutmak isteyen hayırsever, Sivas'ın Şarkışla ilçesinde seneler önce öğrenim gördüğü Mehmet Emin Tuna Ortaokulunda okuyan öğrencilere ikramda bulunmak istedi. Aracılar vasıtasıyla okuldaki tüm öğrencilere et döner ve lokma tatlısı ikram etti.

"Devamı gelecek"

İsmini açıklamak istemeyen hayırsevere aracılık yapan Ahmet Turan Bayramoğlu, hayır severin daha öncede ilçede ücretsiz ekmek dağıttığını hatırlatarak, "Geçmişte bu okulda eğitim gören şimdi yurt dışında yaşayan bir hayır severimiz bize ulaştı. Okuldaki öğrencilerin öğle yemeğini ikram etmek istediğini söyledi. Bu talep bizi de mutlu etti. Bugün de bu talebini yerine getirdik. İsminin açıklanmasını istemedi. Geçtiğimiz günlerde de ilçemizde, fırınlar ekmek çıkartmayınca ücretsiz ekmek dağıtmıştı. Allah nasip ederse devamı gelecek başka okullara da yardım etmek istiyor" şeklinde konuştu.

YORUMLAR
500
Gölbaşı Belediye Başkanı'ndan Melih Gökçek'e 'Adıyaman Jelibonu' Göndermesi: 'İlk Mahsulleri İkram Etmeye Başladık' Gölbaşı Belediye Başkanı'ndan Melih Gökçek'e 'Adıyaman Jelibonu' Göndermesi: 'İlk Mahsulleri İkram Etmeye Başladık'
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Çocukluğunda öğrenim gördüğü okuldaki tüm öğrencilere et döner ikram etti - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement