Kaymakamdan Nezaket Okulu'na Ziyaret - Son Dakika
Yerel

Kaymakamdan Nezaket Okulu'na Ziyaret

Kaymakamdan Nezaket Okulu\'na Ziyaret

Pursaklar Kaymakamı İhsan Kara, belediye bünyesinde eğitim veren Türkiye’nin ilk ve tek projesi olan Nezaket Okulları’nı ziyaret ederek öğrencilerle birlikte vakit geçirdi.

14.11.2016 10:33

Pursaklar Kaymakamı İhsan Kara, belediye bünyesinde eğitim veren Türkiye'nin ilk ve tek projesi olan Nezaket Okulları'nı ziyaret ederek öğrencilerle birlikte vakit geçirdi.

Geleceğin hanımefendisi ve beyefendilerini yetiştirmek üzere 2011'de Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin tarafından hayata geçirilen Nezaket Okulları takdir görmeye devam ediyor. 5 yıldır binlerce çocuğa eğitim veren Nezaket Okulları bu kez Pursaklar Kaymakamı İhsan Kara'yı ağırladı. Nezaket Okulunu ziyaret eden Kaymakam Kara ve birim müdürleri, yapılan çalışmalar ve eğimimler konusunda yetkililerden bilgi aldı. Eğitim sınıfları ve oyun alanlarını da gezen Pursaklar Kaymakamı İhsan Kara, öğrencilerle birlikte oyun salonunda keyifli dakikalar geçirdi. Miniklerle yakından ilgilenip oyunlarına eşlik eden Kaymakam, telefonla Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin'i arayarak, "Pursaklar'a böyle bir hizmet kazandırdığınız için bir kez daha teşekkür ediyorum değerli Başkanım. Burada çocuklarımızın başarılı eğitimini ve bulundukları güzel ortamı birim müdürlerimizle gezme imkanı bulduk. Başarılarınızın devamını diliyorum. Pursaklar'da kaymakam olmaktan dolayı şanslı olduğumu bir kez daha ifade ediyorum" dedi. - ANKARA

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Kaymakamdan Nezaket Okulu'na Ziyaret - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement