Keçiören'de 2022'ye özel 2022 çocuk için sünnet şöleni - Son Dakika

Keçiören'de 2022'ye özel 2022 çocuk için sünnet şöleni

05.07.2022 10:11
Keçiören'de 2022'ye özel 2022 çocuk için sünnet şöleni

Keçiören Belediyesi, her yıl düzenlenen sünnet şöleninde 2022 yılında 2022 çocuk sünnet ettirildi.

Keçiören Belediyesi, her yıl düzenlenen sünnet şöleninde 2022 yılında 2022 çocuk sünnet ettirildi.

Keçiören Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen ücretsiz sünnet şöleninde aileler ve sünnet olan çocuklar Azerin konseriyle coşkulu bir akşam yaşadı. Şölene, Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, sivil toplum kuruluşlarının üyeleri, siyasi parti temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Her yıl düzenlenen sünnet şölenlerinin bir gelenek halini aldığını belirten Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, "2022 yılında 2022 çocuğumuzu sünnet ettirdik. Yıllardır yaptığımız, gelenek haline gelen sünnet şölenimizi gerçekleştirmekten mutluluk duyduk. Geleceğimiz, istikbalimiz olan güzel yavrularımıza, ailelerine hayırlı olsun. Kıymetli ses sanatçımız Azerin Hanım'a, saz sanatçılarımıza can-ı gönülden teşekkür ediyorum" dedi.

Keçiören'e hizmet etmekten duyduğu memnuniyeti dile getiren Altınok, "Şehrimiz, sevdamız Keçiören'imize yeni eserler, yeni yıldızlar kazandırmaya; şenliklerimiz, konserlerimiz, kurslarımız ve daha birçok hizmetimizle vatandaşlarımız için gece gündüz çalışmaya devam ediyor, sizlere hizmet etmekten şeref ve bahtiyarlık duyuyoruz" diye konuştu.

Birbirinden güzel ezgilerin seslendirildiği konserin sonunda Başkan Altınok sahnede Azerin ve sünnet çocuklarıyla birlikte 'Ölürüm Türkiyem' isimli türküyü seslendirdi. - ANKARA

YORUMLAR
500
AK Partili Karahocagil'den Canan Kaftancıoğlu'na tepki Açıklaması AK Partili Karahocagil'den Canan Kaftancıoğlu'na tepki Açıklaması AK Parti'li Özboyacı: 'Seçim var' desek en hazır olan AK Parti'dir AK Parti'li Özboyacı: 'Seçim var' desek en hazır olan AK Parti'dir
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Keçiören'de 2022'ye özel 2022 çocuk için sünnet şöleni - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement