Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Turgut Altınok haberleri, Turgut Altınok son dakika, son dakika Turgut Altınok

Son Dakika Turgut Altınok Haberleri

Son dakika Turgut Altınok haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son turgut altınok haberleri anında burada.


 • 30.11.2023 30 Kas 14:30 Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, belediyecilik anlayışını anlattı

  Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, belediyecilik anlayışını anlattı Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, Birlik Vakfı Ankara Şubesi'nin düzenlediği söyleşide 30 yıllık belediyecilik çalışmalarını ve Keçiören'e kazandırılan eserleri paylaştı. Altınok, kentsel dönüşüm çalışmalarıyla ilçeyi modern yaşam alanlarına kavuşturduklarını belirtti. Ayrıca, okulların çevre düzenlemelerini ve sağlık ocaklarını da Keçiören Belediyesi olarak gerçekleştirdiklerini söyledi.

 • 24.11.2023 24 Kas 17:35 Cumhuriyetin 100. Yılı ve Yerel Yönetimler Oturumu Gerçekleştirildi

  Cumhuriyetin 100. Yılı ve Yerel Yönetimler Oturumu Gerçekleştirildi Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok'un katılımıyla gerçekleştirilen 8. Kent Araştırmaları Kongresi'nin son gün oturumlarından 'Cumhuriyetin 100. Yılı ve Yerel Yönetimler' başlıklı oturumda, belediyecilik deneyimleri ve kaynak kullanımı konuşuldu.

 • 29.10.2023 29 Eki 16:48 Keçiören'de 100. yıl coşkusu yürüyüş, ışık ve havai fişek gösterileriyle devam edecek

  Keçiören'de 100. yıl coşkusu yürüyüş, ışık ve havai fişek gösterileriyle devam edecek Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, Cumhuriyetin ilanının 100. yıl dönümü kutlamaları kapsamında ilçedeki siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle birlikte belediye önünde bulunan Atatürk büstüne çelenk bıraktı.

 • 28.10.2023 28 Eki 15:51 Ankara Keçiören Belediyesi Cadde ve Sokakları Türk Bayraklarıyla Süsledi

  Ankara Keçiören Belediyesi Cadde ve Sokakları Türk Bayraklarıyla Süsledi Ankara Keçiören Belediyesi, Cumhuriyetin 100. yılı kutlamaları için ilçede gerçekleştirilecek etkinlikler için cadde ve sokakları Türk bayraklarıyla süsledi. Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, tüm Ankaralıları Keçiören'e davet ederek, Cumhuriyet Bayramı kutlamalarının tarihi şuura yakışır bir şekilde düzenleneceğini belirtti. Kutlamalar arasında çelenk sunma töreni, meşaleli kortej yürüyüşü ve havai fişek gösterisi de yer alacak.

 • 10.10.2023 10 Eki 17:36 Keçiören'de Lavanta Bahçesi Spor Salonu'nun Temeli Atıldı

  Keçiören'de Lavanta Bahçesi Spor Salonu'nun Temeli Atıldı Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok'un katılımıyla Ovacık Mahallesi'ndeki Lavanta Bahçesi'nde düzenlenen törende, Keçiören'e yeni bir spor salonu yapılması için temel atıldı. Başkan Altınok, yaptığı konuşmada ilçede yapılan 11 kapalı spor salonuyla çocuk ve gençlerin farklı spor branşlarını yapabileceklerini belirtti ve bu eserlerin gelecek için yetişen gençlerin yetişmesine katkı sağlayacağını vurguladı. Törenin ardından Başkan Altınok ve belediye yöneticileri, kapalı spor salonunun temeline ilk harcı döktüler.

 • 10.10.2023 10 Eki 15:28 Ankara Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, vatandaşlara TOGG'u kullandırıyor

  Ankara Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, vatandaşlara TOGG'u kullandırıyor Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, Türkiye'nin ilk yerli ve milli otomobili TOGG'u vatandaşlara kullanma izni veriyor. Altınok, TOGG'a ilgi duyan ve merak eden vatandaşları aracı incelemeleri ve anı ölümsüzleştirmeleri için şoför koltuğuna oturtuyor. Belediyeye ait TOGG'un vatandaşa ait olduğunu belirten Altınok, aynı zamanda belediyenin şarj istasyonunun TOGG kullanıcılarına ücretsiz hizmet verdiğini söyledi.

 • 09.10.2023 09 Eki 16:29 Keçiören'de Gönül Köşkü Huzurevi açıldı

  Keçiören'de Gönül Köşkü Huzurevi açıldı Oda sayısı arttırılarak kullanım kapasitesi büyütülen, mevcut odaları yenilenerek modern hale getirilen Ankara'nın Keçiören Belediyesi Gönül Köşkü Huzurevi'nin açılışı gerçekleştirildi.

 • 25.09.2023 25 Eyl 17:34 Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, mezun olduğu okulları ziyaret etti

  Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, mezun olduğu okulları ziyaret etti Ankara'nın Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, mezun olduğu Keçiören Kalaba Ortaokulu ve Kalaba Lisesini ziyaret ederek öğrenci ve öğretmenlerin taleplerini dinledi. Altınok, okulun ihtiyaçlarının karşılanması için talimat verdi ve eğitim kurumlarına destek verdiklerini belirtti.

 • 21.09.2023 21 Eyl 10:24 Ankara Buluşmaları'nda Kent Sorunları Masaya Yatırıldı

  Ankara Buluşmaları'nda Kent Sorunları Masaya Yatırıldı Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok'un başkanlığında düzenlenen 'Ankara Buluşmaları'nda kent sorunları ele alındı. Toplantıda Ankara'nın kentsel sorunları tespit edilerek çözüm önerileri üzerine istişarelerde bulunuldu. Kent Araştırmaları Enstitüsü Genel Direktörü Emir Osmanoğlu'nun teorik bilgileri paylaştığı toplantıda, Keçiören Belediye Başkanı Altınok, kentin tarihi ve kültürel dokusuna sahip çıkmanın önemini vurguladı. Ayrıca, kentlerin altyapı problemlerinin üstyapıyı etkilediğini belirterek Ankara'nın altyapı eksikliğinden kaynaklı yapılaşma sorunlarına dikkat çekti.

 • 07.09.2023 07 Eyl 14:31 Keçiören Belediyesi, Türkülerle Kültürü Yaşatmaya Devam Ediyor

  Keçiören Belediyesi, Türkülerle Kültürü Yaşatmaya Devam Ediyor Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, mahalle konserlerinde türkülerin yaşatılacağını belirtti. Bu hafta düzenlenen konserde TRT sanatçıları Nilgün Kızılcı ve Zeynep Cihan sahne aldı.

 • 05.09.2023 05 Eyl 14:15 Keçiören Belediyesi Alevi Dedeleri ve İnanç Örgütleriyle Buluştu

  Keçiören Belediyesi Alevi Dedeleri ve İnanç Örgütleriyle Buluştu Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok'un başkanlığında gerçekleştirilen 'Ankara Buluşmaları' toplantılarında alevi dedeleri ve alevi inanç ve kültür örgütlerinin temsilcileri bir araya getirildi.

 • 01.09.2023 01 Eyl 12:26 Keçiören Belediyesi Yaz Spor Okulları Sertifika Töreni

  Keçiören Belediyesi Yaz Spor Okulları Sertifika Töreni Keçiören Belediyesi, yaz spor okullarında 24 branşta eğitim alan 7 bin 549 sporcuya sertifika verdi. Tören, Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok'un katılımıyla gerçekleşti.

 • 30.08.2023 30 Ağu 16:42 Keçiören Belediyesi TEKNOMER, TEKNOFEST Ankara'da

  Keçiören Belediyesi TEKNOMER, TEKNOFEST Ankara'da Keçiören Belediyesi TEKNOMER, TEKNOFEST Ankara'da açtığı stantta ziyaretçilerini ağırlıyor.

 • 24.08.2023 24 Ağu 13:05 "Ankara Buluşmaları"nın ikincisi gerçekleştirildi

  'Ankara Buluşmaları'nın ikincisi gerçekleştirildi Keçiören Belediyesi öncülüğünde gerçekleştirilen "Ankara Buluşmaları" başlıklı bilgi, analiz ve değerlendirme toplantılarının ikincisi, Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok'un başkanlığında yapıldı.

 • 22.08.2023 22 Ağu 15:07 Keçiören Belediyesi İlçede Asfalt Çalışmalarına Devam Ediyor

  Keçiören Belediyesi İlçede Asfalt Çalışmalarına Devam Ediyor Keçiören Belediyesi, ilçedeki bozuk ve yıpranmış yolların yenilenmesi için sıcak asfalt serim çalışmalarını sürdürüyor. Uyanış Mahallesi'nde asfalt kazıma, Ayvalı Mahallesi'nde ise sıcak asfalt serim çalışmaları eş zamanlı olarak yürütülüyor. Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, dört yıllık hizmet süresince bozuk yol bırakmadıklarını ve sokak kaldırımlarının yenilendiğini belirtti. Ayrıca, 500 milyon TL'den fazla maliyetle 600 bin ton sıcak asfalt serimi yapılarak geniş ve kullanışlı yollar kazandırıldığı ifade edildi.

 • 21.08.2023 21 Ağu 16:25 Keçiören Hanımlar Lokali'nde Minik Çocuklara Yüz Boyama Etkinliği

  Keçiören Hanımlar Lokali'nde Minik Çocuklara Yüz Boyama Etkinliği Keçiören Sanat ve Meslek Edindirme Kursları (KEÇMEK) öğretmenleri tarafından Keçiören Hanımlar Lokali'nde minik çocuklara yönelik yüz boyama etkinliği düzenlendi. Keçiören Belediyesi, çocukların keyifli vakit geçirmesi için gerçekleştirilen etkinlikte öğretmenler, birbirinden renkli figürleri çocukların yüzlerine resmetti. Etkinlikte çocuklar ve aileler fotoğraf çektirerek renkli hatıralar biriktirdi. Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, Hanımlar Lokali'nde sadece kadınlara yönelik değil çocuklar için de renkli etkinlikler düzenlendiğini belirterek, evlerinde bunalan çocuklarımızın eğlenceli vakit geçirmesi için yüz boyama etkinliği düzenledik. Etkinlikte hem hanımlar hem de çocuklar sıcak havanın da etkisiyle artan stresli ev ortamından uzaklaşarak sosyalleşme imkanı buldular. Hanımlar Lokalimize renkli birçok etkinlikler düzenlemeye devam edeceğiz. Etkinliğe katılan anneler de Hanımlar Lokali'nde gerçekleştirilen etkinliklerden büyük memnuniyet duyduklarını dile getirdiler. - ANKARA

 • 19.08.2023 19 Ağu 23:18 AHİD Ankaralı vatandaşlara aşure dağıttı

  AHİD Ankaralı vatandaşlara aşure dağıttı AHİD (Ankaralılar Derneği), geleneksel aşure dağıtma gününde Ankaralı yüzlerce vatandaşa ve çocuklara aşure dağıttı. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok ve Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar da etkinliğe katılarak aşure dağıttı. AHİD Genel Başkanı Hilmi Yaman, yüzlerce vatandaşın katılımından mutlu olduklarını belirterek, aşure dağıtma gününün geleneksel olarak her sene düzenlendiğini ve bu etkinlikle İslam ailesine huzurun gelmesini temenni ettiklerini ifade etti. AHİD, Ankara'da köklü bir sivil toplum kuruluşu olarak haftanın 6 günü açık olduğunu ve çeşitli etkinlikler düzenlediğini söyledi.

 • 18.08.2023 18 Ağu 15:03 Keçiören Belediyesi'nde Türk Cumhuriyetleri Geleneksel El Sanatları Sergisi Açıldı

  Keçiören Belediyesi'nde Türk Cumhuriyetleri Geleneksel El Sanatları Sergisi Açıldı Keçiören Belediyesi ile TÜRKSOY iş birliğinde düzenlenen Türk Cumhuriyetleri Geleneksel El Sanatları Sergisi, Keçiören Sanat Galerisi'nde açıldı. Sergiye Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, AK Parti Ankara Milletvekili Zeynep Yıldız, TÜRKSOY Genel Sekreteri Sultan Raev ve birçok ülkenin temsilcisi katıldı. Serginin açılışında yapılan konuşmalarda Türk dünyasıyla dayanışmanın önemi vurgulandı ve Türk kültürünün zenginliği vurgulandı. Sergi, 3 Eylül'e kadar ziyaretçilere açık olacak.

 • 15.08.2023 15 Ağu 15:45 Ankara'da Sıcaktan Bunalan Çocuklar Islanma Havuzuna Akın Etti

  Ankara'da Sıcaktan Bunalan Çocuklar Islanma Havuzuna Akın Etti Termometrelerin Ankara'da 40 derecenin üzerini göstermesiyle sıcaktan bunalan çocuklar, Keçiören'deki ıslanma havuzuna akın etti. Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, havuzun çocuklar tarafından yoğun ilgi gördüğünü ve hijyenine büyük önem verdiklerini belirtti. Aileler ise Keçiören Belediyesi tarafından hizmete sunulan meydanın müdavimi olduklarını dile getirdi.

 • 13.08.2023 13 Ağu 14:04 Turgut Altınok'tan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı için adaylık mesajı

  Turgut Altınok'tan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı için adaylık mesajı Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı adaylığı hakkında, "Cumhurbaşkanımız, Cumhur İttifakı'mız uygun görürlerse, aday olmamı isterlerse, yani bizde de görev istenmez, verilir. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı'nı kazanırız" dedi.

 • 10.08.2023 10 Ağu 12:40 Keşmir'in Direnişi ve Özgürlük İsteğini Vurgulayan Fotoğraf Sergisi Keçiören'de Başladı

  Keşmir'in Direnişi ve Özgürlük İsteğini Vurgulayan Fotoğraf Sergisi Keçiören'de Başladı Hindistan'ın yasadışı işgal altındaki Cammu ve Keşmir'deki insan hakları ihlallerini ve Keşmirlilerin direncini vurgulayan bir fotoğraf sergisi Keçiören'de başladı. Serginin açılışını Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok ve Pakistan Büyükelçiliği Maslahatgüzarı Abbas Sarwar Qureshi birlikte yaptı. Sergi, Hindistan'ın bölgedeki işgalini sürdürmek için yasadışı ve tek taraflı olarak Keşmir'in özel statüsünü iptal ettiği kararlarla bağlantılı olarak düzenlendi.

 • 05.08.2023 05 Ağu 17:33 Keçiören Belediyesi'ne Bağlı Kuşcağız Mahallesi'ne Rahman Camii'nin Temelleri Atıldı

  Keçiören Belediyesi'ne Bağlı Kuşcağız Mahallesi'ne Rahman Camii'nin Temelleri Atıldı Keçiören Belediyesi tarafından Kuşcağız Mahallesi'ne inşa edilecek Rahman Camii'nin temelleri atıldı. Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, temel atma töreninde yaptığı konuşmada, camilerin ilim ve kültür merkezleri olduğunu vurgulayarak, cami planlamasında gençlik merkezlerine de yer verilmesi gerektiğini belirtti. Tören sonunda caminin temelleri atıldı.

 • 04.08.2023 04 Ağu 23:53 Yerel Seçim Anketi: Altınok, Soylu ve Gökçek'i Geride Bıraktı

  Yerel Seçim Anketi: Altınok, Soylu ve Gökçek'i Geride Bıraktı ORC Araştırma'nın gerçekleştirdiği yerel seçim anketine göre, AK Partili seçmenlerin yüzde 27.6'sı Mansur Yavaş'ın karşısında aday olarak Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok'u görmek istediklerini belirtti. Süleyman Soylu yüzde 24.1 ile ikinci sırada yer alırken, Melih Gökçek ise yüzde 17.5 ile üçüncü oldu.

 • 04.08.2023 04 Ağu 19:56 Keçiören Belediyesi ve Ankara Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlenen Engelsiz Gönüller Yaz Şenliği başladı

  Keçiören Belediyesi ve Ankara Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlenen Engelsiz Gönüller Yaz Şenliği başladı Keçiören Belediyesi ve Ankara Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Engelsiz Gönüller Yaz Şenliği, Kalaba Kent Meydanı'nda başladı. Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, engelli vatandaşların hayatlarının kolaylaştırılması gerektiğini belirterek, bu konuda belediyelerin, bakanlıkların ve sivil toplum örgütlerinin görevlerinin olduğunu vurguladı. Altınok, Türkiye'nin engelli vatandaşlar için önemli adımlar attığını söyleyerek, Cumhurbaşkanı'na teşekkür etti. Şenlik kapsamında birçok etkinlik düzenlenirken, Engelsiz Gönüller Yaz Şenliği 6 Ağustos'a kadar devam edecek.

 • 04.08.2023 04 Ağu 11:16 Keçiören'de Şehit Kubilay Mahallesi'ne kapalı spor salonu yapılıyor

  Keçiören'de Şehit Kubilay Mahallesi'ne kapalı spor salonu yapılıyor Keçiören Belediyesi tarafından Şehit Kubilay Mahallesi'nde inşa edilecek kapalı spor salonunun temelleri atıldı. Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, temel atma törenine katılanlar arasında yer aldı ve spor tesisinin önemine vurgu yaparak, gençlere ve vatandaşlara spor imkanı sunulduğunu belirtti. Spor salonu ücretsiz olacak ve çeşitli spor dallarında eğitim verme imkanı sağlayacak.

 • 04.08.2023 04 Ağu 11:07 Keçiören Belediyesi Şehit Kubilay Mahallesi'ne kapalı spor salonu inşa ediyor

  Keçiören Belediyesi Şehit Kubilay Mahallesi'ne kapalı spor salonu inşa ediyor Keçiören Belediyesi, Şehit Kubilay Mahallesi'ne yeni bir kapalı spor salonu inşa etmek için temel atma töreni düzenledi. Törene Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, Hacettepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Cahit Güran ve birçok sivil toplum kuruluşu temsilcisi katıldı. Başkan Altınok, sporun önemine vurgu yaparak, gençlere ve vatandaşlara spor tesisi olarak önemli bir zenginlik sunulduğunu belirtti. Spor salonu, Şehit Kubilay Mahallesi'ne ve komşu mahallelere yapılan hizmetlerin bir parçası olarak inşa ediliyor.

 • 04.08.2023 04 Ağu 09:51 Keçiören Belediyesi tarafından Şehit Kubilay Mahallesi'nde yeni bir park açıldı

  Keçiören Belediyesi tarafından Şehit Kubilay Mahallesi'nde yeni bir park açıldı Keçiören Belediyesi, Şehit Kubilay Mahallesi'nde inşa ettiği Yusuf Kurtbeyoğlu Parkı'nın açılışını gerçekleştirdi. Açılışa Belediye Başkanı Turgut Altınok da katıldı. Altınok, açılışta yaptığı konuşmada, parkın isminin merhum Yusuf Kurtbeyoğlu'na ithaf edildiğini belirtti. Ayrıca, Keçiören Belediyesi'nin yaptığı hizmetlerin sadece Keçiörenlilere değil, tüm Ankaralılara hizmet ettiğini vurguladı.

 • 01.08.2023 01 Ağu 10:27 Keçiören'de Şehit Kubilay Mahallesi'ne yeni park açıldı

  Keçiören'de Şehit Kubilay Mahallesi'ne yeni park açıldı Keçiören Belediyesi tarafından ilçedeki Şehit Kubilay Mahallesi'ne inşa edilen yeni parka 6 Şubat Kahramanmaraş Depremi'nde yaşamını kaybeden anne, kızı ve torununun ismi verildi. Parkın açılışı Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok tarafından yapıldı. Açılışta konuşan Başkan Altınok, deprem şehitlerini anarak, kentsel dönüşümün önemine vurgu yaptı ve Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin kentsel dönüşüm planını veto etmesine tepki gösterdi.

 • 31.07.2023 31 Tem 21:39 Keçiören Belediyesi, depremde hayatını kaybedenlere park açtı

  Keçiören Belediyesi, depremde hayatını kaybedenlere park açtı Keçiören Belediyesi, 6 Şubat'taki Kahramanmaraş merkezli depremlerde yaşamını yitiren Zehra Dikkatli, Kadriye Korucu ve Eylül Korucu'nun isimlerini taşıyan bir park inşa etti. Parkın açılışını Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok yaptı. Altınok, deprem faciasının ülkeyi yasa boğduğunu belirterek, parka adını verdikleri üç kişinin Keçiören sakini olduğunu ve deprem sırasında hayatlarını kaybettiklerini söyledi. Altınok, deprem felaketlerinin önüne geçilmesi için kentsel dönüşüm projelerinin hızlandırılması gerektiğini vurgulayarak, yasal düzenlemeler yapılmasını istedi. Parka isimleri verilen Zehra Dikkatli, Kadriye Korucu ve Eylül Korucu'nun, Kahramanmaraş Palmiye Sitesi'nde, 6 Şubat'taki ilk depremde hayatlarını kaybettikleri belirtildi.

 • 25.07.2023 25 Tem 17:41 Keçiören Belediyesi, Okullara Duvar Boyası Desteği Sağlıyor

  Keçiören Belediyesi, Okullara Duvar Boyası Desteği Sağlıyor Keçiören Belediyesi, 'Eğitime Bir Tuğla da Bizden' projesi kapsamında ilçedeki devlet okullarının tadilat çalışmalarında kullanılması için talepte bulunan okullara duvar boyası desteği sağlıyor. Belediye Başkanı Turgut Altınok, eğitimin önemine vurgu yaparak, Japonya'nın eğitimle kalkındığını belirtti. Belediye olarak eğitime büyük destekler sunduklarını ifade eden Altınok, öğretmenler odası, spor salonları, kütüphane ve laboratuvar gibi birçok hizmet verdiklerini söyledi. Ayrıca, boyaların kalitesine önem verdiklerini ve sağlık için kaliteli boya dağıttıklarını belirtti.

 • 24.07.2023 24 Tem 11:37 Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, Gazeteciler ve Basın Bayramı'nı kutladı

  Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, Gazeteciler ve Basın Bayramı'nı kutladı Ankara'da Keçiören Belediyesi Başkanı Turgut Altınok, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı'nı kutladı. Altınok, basının demokrasiler için önemli bir denetleme mekanizması olduğunu vurgulayarak, gazetecilerin kamu yararını gözeterek toplumu bilgilendirdiğini ve aksaklıkları gündeme taşıdığını belirtti. Ayrıca gazetecilerin doğruluk, dürüstlük ve uluslararası gazetecilik ilkelerine bağlı kalarak görevlerini yerine getirdiğini ifade etti.

 • 24.07.2023 24 Tem 11:35 Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, Şehit ve Gazi Aileleriyle Bir Araya Geldi

  Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, Şehit ve Gazi Aileleriyle Bir Araya Geldi Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, şehit ve gazi aileleri onuruna düzenlenen yemekte ailelerle bir araya geldi. Programda yaptığı konuşmada vatanın şehit ve gazilere borçlu olduğunu belirten Altınok, şehit ve gazilerimize minnettar olduklarını ifade etti.

 • 22.07.2023 22 Tem 15:58 Keçiören'de Yılın İlk Buğday Hasadı Yapıldı

  Keçiören'de Yılın İlk Buğday Hasadı Yapıldı Ankara'da Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, ilçeye bağlı Kösrelik köyünde, 2023 yılının ilk buğday hasadına katıldı. Dualar eşliğinde biçerdöverin koltuğuna oturan Altınok, ata tohumdan üretilen buğdayların ilk hasadını köylülerle birlikte yaptı. Başkan Altınok, tarımsal üretimin artması gerektiğine dikkat çekerek, köydeki nüfusun tamamının üretim yapmadığını belirtti.

 • 21.07.2023 21 Tem 20:14 Keçiören Belediyesi, Gazilere Yemek Verdi

  Keçiören Belediyesi, Gazilere Yemek Verdi Keçiören Belediyesi, ilçede yaşayan gazi ve gazi aileleri onuruna düzenlenen yemek programında şehitler dualarla anıldı. Programda konuşan Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, Türkiye'nin şehit ve gaziler sayesinde vatan olduğunu vurgulayarak, gazilerle sohbet edip talep ve isteklerini dinledi.

 • 29.06.2023 29 Haz 10:17 Gönül Köşkü Huzurevi'nde bayram kutlaması

  Gönül Köşkü Huzurevi'nde bayram kutlaması Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, Kurban Bayramı kutlama etkinliği kapsamında Gönül Köşkü Huzurevi sakinleri ile buluşarak onların bayramını kutladı. Yaşlılara hitaben yaptığı konuşmada Başkan Altınok, huzurevi sakinleri ile birlikte bayramı kutlamanın mutluluğunu dile getirdi. Programda şarkılı ve türkülü mini bir eğlence de düzenlendi.

 • 28.06.2023 28 Haz 16:45 Keçiören Belediyesi Gönül Köşkü Huzurevi'nde Kurban Bayramı Kutlaması

  Keçiören Belediyesi Gönül Köşkü Huzurevi'nde Kurban Bayramı Kutlaması Keçiören Belediyesi Gönül Köşkü Huzurevi sakinleri, Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok ve Türkiye Güçsüzlere ve Kimsesizlere Yardım Vakfı Genel Başkanı Gülgen Dural'ın katılımıyla Kurban Bayramı'nı eğlenceli bir şekilde kutladı. Bayramlaşma programında yaşlılar, yemeklerini yedikten sonra müzik eşliğinde oyunlar oynadı. Altınok ve Dural, huzurevi sakinlerine hediyeler takdim ederek bayramlarını kutladı. Altınok, Allah'a şükrederek bayramı huzurevi sakinleriyle kutlamanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtti. Ayrıca, huzurevinin yapımında emeği olan Gülgen Dural'a teşekkür etti ve kişinin kazandırdığı eserlerin hayatta en önemli husus olduğunu vurguladı. Altınok, huzurevi sakinlerine Kurban Bayramı'nı tebrik ederek bayramın hayır ve güzelliklere vesile olmasını temenni etti.

 • 18.06.2023 18 Haz 17:24 Keçiören Belediyesi Babalar Günü'nü kutladı

  Keçiören Belediyesi Babalar Günü'nü kutladı Keçiören Belediyesi, Babalar Günü dolayısıyla Gönül Köşkü Huzurevi sakinleriyle bir etkinlik düzenledi. Belediye Başkanı Turgut Altınok, yaşlılarla birlikte pasta kesti ve konuşmasında babaların ve annelerin emeklerine değindi. Huzurevi sakinlerine çeşitli hediyeler veren Altınok, Türkiye Güçsüzler ve Kimsesizlere Yardım Vakfı Genel Başkanı Gülgen Dural'ın da katkısını vurguladı.

 • 18.06.2023 18 Haz 16:53 Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, Babalar Günü'nü Huzurevi Sakinleriyle Kutladı

  Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, Babalar Günü'nü Huzurevi Sakinleriyle Kutladı Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, Babalar Günü kapsamında Gönül Köşkü Huzurevi'ne ziyarette bulundu. Altınok, burada yaptığı konuşmada yaşlıların hayatının kıymetli birer kitap niteliğinde olduğunu belirterek, huzurevi sakinleriyle birlikte pasta kesildi.

 • 16.06.2023 16 Haz 16:53 Keçiören Belediye Başkanı Altınok'tan zehirlenme olayı açıklaması

  Keçiören Belediye Başkanı Altınok'tan zehirlenme olayı açıklaması Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, Ankara'da meydana gelen tarım ilacı zehirlenmesi olayına ilişkin açıklama yaptı. Altınok, kimyasal maddelerin sıcaktan genleşerek diğer dairelere sıçradığını belirtti. Olayda 2 kişi hayatını kaybederken, 10 kişi hastaneye kaldırıldı.

 • 16.06.2023 16 Haz 16:29 Keçiören'de zehirlenme olayı: 2 kişi hayatını kaybetti, 2 kişi gözaltında

  Keçiören'de zehirlenme olayı: 2 kişi hayatını kaybetti, 2 kişi gözaltında Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, ilçede bir apartmanda meydana gelen zehirlenme olayına ilişkin soruşturma kapsamında 2 kişinin gözaltına alındığını söyledi. Apartmanda 2 kişinin hayatını kaybettiği, 1'i ağır 10 kişinin ise etkilendiği böcek ilacından zehirlenme olayıyla ilgili Altınok, ilaçlama hizmeti veren firmaların ruhsatlandırılması ve sıkı denetimlere tabi olması gerektiğini belirtti.

 • 16.06.2023 16 Haz 15:27 Ankara'da tarım ilacı zehirlenmesi: 2 kişi hayatını kaybetti

  Ankara'da tarım ilacı zehirlenmesi: 2 kişi hayatını kaybetti Ankara'nın Keçiören ilçesinde bir apartmanda yapılan ilaçlama sonucu tarım ilacı zehirlenmesi meydana geldi. Zehirlenen 12 kişiden 10 yaşındaki Elif Sude Sabancılar ve annesi Türkan Sabancılar hayatını kaybetti. Olayla ilgili açıklama yapan Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, kimyasal maddelerin havanın da sıcak olmasıyla beraber genleşip diğer dairelere sıçradığını belirtti. İlaçlamayı yapan yabancı uyruklu ailenin karakolda ifade verdiği aktarıldı.

 • 15.06.2023 15 Haz 17:44 Keçiören Belediyesi, Sabun ve Yüzey Temizleyici Üretim Atölyesi Açtı

  Keçiören Belediyesi, Sabun ve Yüzey Temizleyici Üretim Atölyesi Açtı Keçiören Belediyesi, Bağlum Karakaya Mahallesi'ndeki AR-GE tesislerinde sabun ve yüzey temizleyici üretim atölyesi açtı. Belediye Başkanı Turgut Altınok, atölyenin açılışında yaptığı konuşmada, Kovid-19 salgını ile birlikte maske, kolonya ve dezenfektan ihtiyacının ortaya çıkmasıyla 90 bin adet dezenfektan üretildiğini belirtti. Ayrıca, kamu kurumlarındaki sıvı sabun giderlerinin fazla olduğunu belirten Altınok, sıvı sabun üretim atölyesi kurduklarını ve kamu kurumu ve okulların sıvı sabun ihtiyacının ücretsiz karşılanacağını söyledi.

 • 14.06.2023 14 Haz 18:25 Keçiören Belediye Başkanı Altınok: Su baskınlarından Büyükşehir Belediyesi sorumlu

  Keçiören Belediye Başkanı Altınok: Su baskınlarından Büyükşehir Belediyesi sorumlu Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, ilçede yaşanan su baskınlarına ilişkin yaptığı açıklamada, ara sokaklardaki su ve kanal sorumluluğunun tamamının Büyükşehir Belediyesine ait olduğunu belirtti. Altınok, Büyükşehir Belediyesinin yeterli tedbirler almadığını ve oluşan hasarlardan sorumlu olduğunu ifade ederek, vatandaşların zararının da karşılanması gerektiğini söyledi.

 • 14.06.2023 14 Haz 12:40 Keçiören Belediyesi Kariyer Ofisi, özel bir market zincirinde işe başlatılacak 50 kişi için mülakat yaptı

  Keçiören Belediyesi Kariyer Ofisi, özel bir market zincirinde işe başlatılacak 50 kişi için mülakat yaptı Keçiören Belediyesi Kariyer Ofisi, özel bir market zincirinde işe başlatılacak 50 kişi için mülakat yaptı. Mülakat sonucunda personel adayları yeni işleriyle buluşacak. Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, Kariyer Ofisi'nin iş bulma konusunda önemli bir köprü görevi gördüğünü belirterek, şimdiye kadar 2 bin 500'den fazla vatandaşın istihdamını sağladıklarını söyledi.

 • 10.06.2023 10 Haz 20:55 Keçiören'de Abdullah Uzun Parkı hizmete açıldı

  Keçiören'de Abdullah Uzun Parkı hizmete açıldı Keçiören Belediyesi tarafından Şehit Kubilay Mahallesi'nde inşa edilen Abdullah Uzun Parkı, Kıbrıs Gazisi Abdullah Uzun'un eşi ve yakınlarının katılımıyla hizmete açıldı. Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, açılışta yaptığı konuşmada, Abdullah Uzun'u rahmetle anarken, Keçiören Belediyesi'nin Ankara Büyükşehir Belediyesi'nden daha fazla hizmet yaptığını belirtti.

 • 07.06.2023 07 Haz 17:18 Keçiören Belediyesi Şefkat Mahallesi'nde Hanımlar Lokali açtı

  Keçiören Belediyesi Şefkat Mahallesi'nde Hanımlar Lokali açtı Keçiören Belediyesi, kadınların sosyal hayata katılımını artırmak ve kolaylaştırmak için Şefkat Mahallesi'nde Hanımlar Lokali açtı. Açılışa Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, AK Parti Keçiören İlçe Başkanı Zafer Çoktan ve kadınlar katıldı. Lokal, kadınların sosyalleşme alanı olacak ve aynı zamanda dinlenme evi olarak hizmet verecek. Ayrıca Aile Terapi Merkezi ve diyetisyen hizmeti de sunulacak. Konuşmaların ardından yapılan çekilişle bir vatandaşa bisiklet, bir kişiye de televizyon hediye edildi.

 • 07.06.2023 07 Haz 15:50 Keçiören Belediyesi Hanımlar Lokali açılışı gerçekleştirildi

  Keçiören Belediyesi Hanımlar Lokali açılışı gerçekleştirildi Keçiören Belediyesi, kadınların sosyal hayata katılımını sağlamak amacıyla inşa ettiği ilk Hanımlar Lokali'nin açılış törenini gerçekleştirdi. Törene Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, siyasi parti ve sivil toplum kuruluş temsilcileri ile bölge sakinleri katıldı. Lokal, hanımların dinlenme ve vakit geçirme mekanı olarak hizmet verecek. Ayrıca, çekilişle bir vatandaşa bisiklet, diğer bir vatandaşa ise televizyon hediye edildi.

 • 01.06.2023 01 Haz 12:13 Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, LGS sınavına girecek öğrencilerle buluştu

  Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, LGS sınavına girecek öğrencilerle buluştu Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, LGS sınavına girecek öğrencilerle buluşarak öğrencilere tavsiyelerde bulundu. Altınok, öğrencilere çalışma, sorumluluk, kültür ve kötü alışkanlıklardan uzak durma gibi konularda öğütler verdi. Etkinlikte pasta kesilerek öğrencilere başarı dileklerinde bulunuldu.

 • 30.05.2023 30 May 02:42 Ankara'da sokaklar denize döndü! Meteoroloji bugün için de vatandaşları uyardı

  Ankara'da sokaklar denize döndü! Meteoroloji bugün için de vatandaşları uyardı Ankara'da dün aniden bastıran dolu yağışı ve sağanak, vatandaşlara zor anlar yaşattı. Meteoroloji bugün de öğle saatlerinden itibaren kuvvetli gök gürültülü sağanak yağış beklendiğini duyururken; Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, "Acilen ABB ve ASKİ'nin üzerine düşen görevleri yapması lazım. Böyle bir manzara yok. Sanki deniz, sanki nehir, sanki ırmak" dedi.

 • 29.05.2023 29 May 20:37 Ankara'da Sağanak: Yollar Göle Döndü, Ev ve İş Yerleri Su Altında Kaldı

  Ankara'da Sağanak: Yollar Göle Döndü, Ev ve İş Yerleri Su Altında Kaldı Ankara'nın Keçiören ilçesinde etkili olan sağanak nedeniyle cadde ve sokaklar göle döndü, ev ve iş yerleri su altında kaldı. Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, sel sularının tahliye edilmesinin Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin sorumluluğunda olduğunu belirtti.

Advertisement