Kiraz Belediyesi'nden İhtiyaç Sahiplerine Özel Mağaza - Son Dakika
Yerel

Kiraz Belediyesi'nden İhtiyaç Sahiplerine Özel Mağaza

Kiraz Belediyesi\'nden İhtiyaç Sahiplerine Özel Mağaza

Kiraz Belediyesi, oluşturduğu ikinci el eşya mağazası ile vatandaşların bağışladığı eşyaları ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyor.

27.08.2015 15:30

Kiraz Belediyesi, oluşturduğu ikinci el eşya mağazası ile vatandaşların bağışladığı eşyaları ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyor.

Kiraz ilçesinde, "Sizin fazlanız onların eksiğini gideriyor" sloganıyla ikinci el eşya mağazasının açılışı için tören düzenlendi. Açılışa, Kiraz Kaymakamı Mustafa Akgül, Kiraz Belediye Başkanı Saliha Şengül, Kiraz İlçe Emniyet Müdürü Uğur İhsan Azap, daire müdürleri, belediye meclis üyeleri, vatandaşlar ve belediye işçileri katıldı. Kiraz Kaymakamı Mustafa Akgül ve Kiraz Belediye Başkanı Saliha Şengül'ün açılış kurdelesini kesmesinin ardından davetliler, mağazada incelemelerde bulundu. Mağazanın, vatandaşların bağışladığı beyaz eşyadan, giyim ürünlerine, mobilyadan oyuncağa kadar geniş ürün yelpazesi bulunduğuna dikkat çeken Kiraz Belediye Başkanı Saliha Şengül, mağazasının ihtiyaç sahiplerine haftanın 6 günü hizmet vereceğini söyledi. Şengül, "Bugüne kadar Halkla İlişkiler birimimize her gün neredeyse ev eşyası, giyim ürünü ihtiyacıyla ilgili dilekçeler geliyordu. Zabıta ekiplerimiz aracılığıyla vatandaşlarımızın talebiyle ilgili inceleme yapıyorduk. İmkanlarımız dahilinde vatandaşlarımızın da desteğiyle ihtiyaç sahiplerinin yanında olmaya çalışıyorduk. Şimdi bir sosyal sorumluluk projesi olarak bu mağazayı geliştirdik. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne tahsisli olan bu binayla ilgili gerekli protokolü yapıp hemen mağazamızı oluşturduk" dedi. - İZMİR

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Kiraz Belediyesi'nden İhtiyaç Sahiplerine Özel Mağaza - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement