Kitap okumanın önemine değinmek için sokakta kitap okudular - Son Dakika

Kitap okumanın önemine değinmek için sokakta kitap okudular

26.06.2022 12:29

- Kitap okumanın önemine değinmek için sokakta kitap okudular Bilecik'te sokakta kitap okuma etkinliği Bilecik İl Halk Kütüphanesi Müdüresi Selda Öztürk: "Amacımız okuma kültürünü geliştirmek, okumanın önemini inanlara hissettirmek" Bilecik'te öğrenim gören ortaokul ve lise...

- Kitap okumanın önemine değinmek için sokakta kitap okudular

Bilecik'te sokakta kitap okuma etkinliği

Bilecik İl Halk Kütüphanesi Müdüresi Selda Öztürk:

"Amacımız okuma kültürünü geliştirmek, okumanın önemini inanlara hissettirmek"

BİLECİK - Bilecik'te öğrenim gören ortaokul ve lise öğrencileri, öğretmenleriyle birlikte kitap okumanın önemine değinmek için sokakta kitap okuma etkinliği gerçekleştirdi.

Bilecik İl Halk Kütüphanesi tarafından ortaokul ve lise öğrencileri için 'Kütüphanede Hayat Var' temasıyla etkinlik düzenlendi. Öğretmenleriyle birlikte sokakta kitap okuyan gençler, farkındalık oluşturmak istedi. Kütüphane önündeki kaldırıma koyulan sandalye ile birlikte öğrenciler, seçtikleri bir kitabı sonuna kadar okudu.

Bilecik İl Halk Kütüphanesi Müdüresi Selda Öztürk, 'Kütüphanede Hayat Var' temasıyla çeşitli etkinlikler düzenlediklerini anlatarak, "Bu çerçevede yaptığımız bu etkinliğimiz kitap okuma etkinliği. Amacımız okuma kültürünü geliştirmek. Okumanın önemini inanlara hissettirmek için böyle bir etkinlik yapmayı planladık. Bunun için okulumuzdan minik öğrencilerimiz katıldı. Okumak hayattır" dedi.

YORUMLAR
500
Şehit oğlu için çocuklara şeker dağıtıyor Şehit oğlu için çocuklara şeker dağıtıyor Bilecik'te ambulansın karıştığı zincirleme trafik kazasında 4 kişi yaralandı Bilecik'te ambulansın karıştığı zincirleme trafik kazasında 4 kişi yaralandı Bilecik'te 8 Yaşındaki Zeynep Yağmur Çevik, 'Kadına Şiddete Hayır' Temalı Resim Sergisi Açtı Bilecik'te 8 Yaşındaki Zeynep Yağmur Çevik, 'Kadına Şiddete Hayır' Temalı Resim Sergisi Açtı
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Kitap okumanın önemine değinmek için sokakta kitap okudular - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement