Kmü İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nde Görev Değişimi - Son Dakika

Kmü İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nde Görev Değişimi

09.01.2012 11:40
Kmü İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nde Görev Değişimi

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (İİBF) Dekanlığına İşletme Bölümü Öğretim Üyesi Prof.Dr.Osman Çevik, atandı.

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (İİBF) Dekanlığına İşletme Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Osman Çevik, atandı.

Dekanlık'ta düzenlenen törende konuşan KMÜ Rektörü Prof. Dr. Sabri Gökmen, İİBF'ye katkılarından dolayı Prof. Dr. Kemal Esengün'e teşekkür etti.

Bundan üç yıl önce Esengün'ün ihtiyaç olduğunda göreve başladığını ifade eden Gökmen, şunları kaydetti:

"Hocam gecesini gündüzüne katarak bütün gücü, birikimi ve deneyimi ile çalıştı, KMÜ'ye hizmet etti. İyi niyetle kendisini üniversitemize adadı. Ben buna bizzat şahit oldum. Burada sizlerin huzurunda hocamızı tebrik ediyorum. Kemal hocam İİBF'yi değiştirdi, Osman Çevik hocam da geliştirecektir. Bunu başaracağına inanıyorum. KMÜ'nün en alt personelinden en üst düzey yöneticisine kadar gerekli desteği hocamıza vereceğiz."

Prof. Dr. Kemal Esengün ise 3 yılı aşkın bir süredir üniversiteye hizmet etmeye çalıştığını vurgulayarak, "Şimdi bayrağı Prof. Dr. Osman Çevik hocamıza devrediyorum. Ayrıca bütün mesai arkadaşlarıma da teşekkür ederim. Hocamıza bundan sonraki görevinde sağlık ve başarı diliyorum" dedi.

Görevi devralan Prof. Dr. Osman Çevik de kendisine güvenenleri mahcup etmeyeceğini belirtti.

- KARAMAN

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Kmü İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nde Görev Değişimi - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Kamyonet ile otomobil kafa kafaya çarpıştı: 1 ölü, 5 yaralı 23:33 Kamyonet ile otomobil kafa kafaya çarpıştı: 1 ölü, 5 yaralı ABD'nin yeni Ankara Büyükelçisi Jeff Flake onay aldı! 1915 olayları duruşu dikkat çekici 23:26 ABD'nin yeni Ankara Büyükelçisi Jeff Flake onay aldı! 1915 olayları duruşu dikkat çekici AK Parti'ye oy vermekten vazgeçenlerin sebebi ne? Son anketten dikkat çeken sonuç 23:21 AK Parti'ye oy vermekten vazgeçenlerin sebebi ne? Son anketten dikkat çeken sonuç
ABD'li 11 Kongre üyesinden Biden'a küstah Türkiye mektubu! Kullanılan ifadeler kriz çıkarır 23:04 ABD'li 11 Kongre üyesinden Biden'a küstah Türkiye mektubu! Kullanılan ifadeler kriz çıkarır Tanıtımı yapılıp yayınlanmayan EDHO'da büyük kriz! Son gelişme dizinin hayranlarını yıkacak 21:33 Tanıtımı yapılıp yayınlanmayan EDHO'da büyük kriz! Son gelişme dizinin hayranlarını yıkacak ATV'de EDHO'nun günlerce tanıtımı yayınlandı, kanalı açanlar kötü sürprizle karşılaştı 20:16 ATV'de EDHO'nun günlerce tanıtımı yayınlandı, kanalı açanlar kötü sürprizle karşılaştı
Son Dakika: Irak ve Suriye'ye asker göndermeyi içeren tezkerenin süresi, 2 yıl daha uzatıldı 18:26 Son Dakika: Irak ve Suriye'ye asker göndermeyi içeren tezkerenin süresi, 2 yıl daha uzatıldı Annesi ve teyzesini öldürmekle suçlanan adam mahkemede miyavladı 17:44 Annesi ve teyzesini öldürmekle suçlanan adam mahkemede miyavladı
Advertisement