Kredi Yurtlar Kurumu (Kyk) Yurt Sorunları Masaya Yatırıldı - Son Dakika
Yerel

Kredi Yurtlar Kurumu (Kyk) Yurt Sorunları Masaya Yatırıldı

Kredi Yurtlar Kurumu (Kyk) Yurt Sorunları Masaya Yatırıldı

Ardahan Üniversitesinde eğitim-öğretim gören öğrencilerin KYK’ya ait yurtlardan daha iyi faydalanabilmeleri için yapılması gereken çalışmalar hakkında Ardahan Valisi Ahmet Deniz Başkanlığında toplantı yapıldı.

11.09.2014 09:24

Ardahan Üniversitesinde eğitim-öğretim gören öğrencilerin KYK'ya ait yurtlardan daha iyi faydalanabilmeleri için yapılması gereken çalışmalar hakkında Ardahan Valisi Ahmet Deniz Başkanlığında toplantı yapıldı.

Valilik makamında yapılan toplantıya Belediye Başkanı Faruk Köksoy, Rektör Prof. Dr. Ramazan Korkmaz, Vali Yardımcısı Deniz Pişkin, KYK Ardahan Yurt Müdürü Ali Caner ve Milli Eğitim Müdürü Tevfik Fikret Eteker katıldı.

Toplantıda, Ardahan Üniversitesinde eğitim-öğretim gören öğrencilerin 2014-2015 öğretim yılının başlamasıyla birlikte Ardahan'a geldikleri, bu öğrencilerin Kredi Yurtlar Kurumu'na ait yurtlardan daha iyi ve daha güvenli bir şekilde faydalanabilmeleri için yapılması gereken çalışmalar ele alındı.

KYK yurtlarından daha fazla öğrencinin faydalanması gerektiği yönünde fikir birliğine varılan toplantıda ayrıca, öğrencilerin güvenli bir şekilde Ardahan'da eğitim-öğretim görmeleri konusunda yapılacaklar hakkında değerlendirmelerde bulunuldu. - ARDAHAN

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Kredi Yurtlar Kurumu (Kyk) Yurt Sorunları Masaya Yatırıldı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement