Kulu'da Elektrik Kesintisi - Son Dakika

Kulu'da Elektrik Kesintisi

10.03.2011 11:34
Kulu'da Elektrik Kesintisi

Kulu'da Elektrik Kesintisine Gidileceği Bildirildi

Kulu'da elektrik kesintisine gidileceği bildirildi

Kulu MEDAŞ İşletme Mühendisliğinden yapılan yazılı açıklamada, ilçenin bazı bölgelerinde 1 günlüğüne elektrik kesintisine gidileceği bildirildi.

Açıklamada, Kulu merkez ve bağlı yaylalar, Karacadağ merkez ve yaylalar, Kozanlı merkez ve yaylalar, Celep merkez ve yaylalar, Tavşançalı merkez ve yaylalar, Zincirlikuyu merkez ve yaylalar, Tuzyaka merkez ve yaylalar ile Acıkuyu, Ağılbaşı, Altılar, Arşıncı, Beşkardeş, Boğazören, Bozan, Burunağıl, Canımana, Yeşiltepe, Dipdede, Doğutepe, Fevziye, Gökler, Güzelyayla, Hisar, Karacadere, Kırkkuyu, Kömişini, Sarıyayla, Seyitahmetli, Soğukkuyu, Şerefli, Tavlıören, Yaraşlı, Yazıçayır ve Yeşilyurt köylerinde 11 Mart 2011 tarihinde 13.00 ile 15.00 saatleri arasında tesis çalışması nedeniyle elektrik kesintisi yapılacağı bildirildi.

- KONYA

YORUMLAR
500
Trafik sigortası primlerine yüzde 20'ye kadar zam yapıldı! İşte yeni tarifeler... Trafik sigortası primlerine yüzde 20'ye kadar zam yapıldı! İşte yeni tarifeler... Pençe-Kilit bölgesinden acı haber! Siirt'e şehit ateşi düştü Pençe-Kilit bölgesinden acı haber! Siirt'e şehit ateşi düştü Araç sahiplerine kötü haber! Gelen zamla birlikte benzinin fiyatı 21 lirayı aştı Araç sahiplerine kötü haber! Gelen zamla birlikte benzinin fiyatı 21 lirayı aştı
Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Kulu'da Elektrik Kesintisi - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement