Lüleburgaz Belediye Başkanı Gerenli, Roman Vatandaşlara Yemek Dağıttı - Son Dakika

Lüleburgaz Belediye Başkanı Gerenli, Roman Vatandaşlara Yemek Dağıttı

Lüleburgaz Belediye Başkanı Gerenli, Roman Vatandaşlara Yemek Dağıttı
Son Güncelleme: 12.04.2023 09:38

Lüleburgaz’ın Kuştepe bölgesindeki Roman vatandaşlara yemek dağıtan Belediye Başkanı Murat Gerenli, “Kentimizin her noktasında halkımızla birlikteyiz. Kuştepe’de yardımlaşma ve dayanışma duygusunu yücelten kentimizin değerli isimlerinden Mahmut Erdal, Bahattin Güçlü ve Selahattin Özpamuk’la bu imecede emeği geçen komşularımıza teşekkür ederim” dedi.

Lüleburgaz'ın Kuştepe bölgesindeki Roman vatandaşlara yemek dağıtan Belediye Başkanı Murat Gerenli, "Kentimizin her noktasında halkımızla birlikteyiz. Kuştepe'de yardımlaşma ve dayanışma duygusunu yücelten kentimizin değerli isimlerinden Mahmut Erdal, Bahattin Güçlü ve Selahattin Özpamuk'la bu imecede emeği geçen komşularımıza teşekkür ederim" dedi.

Lüleburgaz Belediye Başkanı Murat Gerenli, kentin Kuştepe bölgesinde Roman vatandaşlarla bir araya gelip yemek dağıtmı yaptı.

Lüleburgaz Belediyesi ile kentteki iş insanları Mahmut Erdal, Bahattin Güçlü ve Selahattin Özpamuk'un iş birliğiyle gerçekleştirilen etkinlikte vatandaşlara seslenen Başkan Gerenli, Ramazan ayının Türk halkına birlik, beraberlik, huzur, hoşgörü ve sağlık getirmesini diledi.

Gerenli, "Kentimizin her noktasında halkımızla birlikteyiz. Kuştepe'de, yardımlaşma ve dayanışma duygusunu yücelten kentimizin değerli isimlerinden Mahmut Erdal, Bahattin Güçlü, Selahattin Özpamuk ve bu imecede emeği geçen komşularıma teşekkür ederim" diye konuştu.

YARDIMLAŞMA DERNEĞİNE ZİYARET

Başkan Gerenli daha sonra kentte her gün yaklaşık 200 kişiye yemek dağıtımı gerçekleştiren Biz Bize Yeteriz Derneği'ni ziyaret etti. Dernek Başkanı Emin Sanpur ile bir araya gelen Başkan Gerenli, yemek dağıtım süreci hakkında bilgi aldı. Başkan Gerenli, Sanpur'a gösterdiği duyarlılık için teşekkür ederken, Lüleburgaz Belediyesi'nin desteklerine devam edeceğinin altını çizdi.

Kaynak: ANKA

Son Dakika Yerel Lüleburgaz Belediye Başkanı Gerenli, Roman Vatandaşlara Yemek Dağıttı - Son Dakika


Advertisement