Malezya'da gerçekleşen heyelanda yol, üzerindeki araçlarla birlikte çöktü - Son Dakika

Malezya'da gerçekleşen heyelanda yol, üzerindeki araçlarla birlikte çöktü

27.01.2022 22:48

Malezya'da etkili olan şiddetli yağışlar sonrası gerçekleşen heyelanda bütün bir yol çöktü. 5 aracın da çöken yolla birlikte çukura düştüğü olay, anbean kaydedildi.

Selangor eyaletinde etkili olan şiddetli yağışın ardından meydana gelen heyelan nedeniyle bütün bir yol çöktü. 5 aracın çöken yolla birlikte çukura düşmesinin ardından olay yerine çok sayıda ilk yardım ve polis ekipleri geldi.

"'FELAKET OLARAK NİTELENDİRİLDİ

Malezya Polisi, meydana gelen toprak kaymasının büyük bir olay olduğunu söyleyerek yolun heyelan nedeniyle çökmesini "felaket" olarak nitelendirirken yolun, drenaj borusunda meydana gelen patlamanın ardından gerçekleştiği bildirildi.

Malezya'da gerçekleşen heyelanda yol üzerindeki araçlarla birlikte çöktü

7 EYALET SULAR ALTINDA KADLI

Malezya Ulusal Afet Yönetim Ajansı, ülkede etkili olan şiddetli yağışlar nedeniyle 7 eyaletin sular altında kaldığını ve çok sayıda insanın evlerinden tahliye edildiğini açıkladı. Bakanlık tarafından da ülkede son iki haftada, yaşanan sel felaketlerinin ardından 125 binden fazla insanın etkilendiği ve 8 bin 727 kişinin kurtarma merkezine sığındığı açıklandı.

Malezyalı yetkililerden, yaşanan olayda, can kaybı yaşanmadığını, 5 aracın hasar gördüğünü açıkladı.

Malezya'da gerçekleşen heyelanda yol, üzerindeki araçlarla birlikte çöktü
Malezya'da gerçekleşen heyelanda yol, üzerindeki araçlarla birlikte çöktü
Malezya'da gerçekleşen heyelanda yol, üzerindeki araçlarla birlikte çöktü
YORUMLAR
500
Savaştan kaçan Ukraynalı baba Alanya'da 2 çocuğunu bıçaklayarak katletti Savaştan kaçan Ukraynalı baba Alanya'da 2 çocuğunu bıçaklayarak katletti Çatalca'da balık tutarken bulduğu top mermisini kağıda sarıp, minibüsle Esenyurt'a götürdü: Bomba imha uzmanları devrede Çatalca'da balık tutarken bulduğu top mermisini kağıda sarıp, minibüsle Esenyurt'a götürdü: Bomba imha uzmanları devrede KAVGAYI AYIRIRKEN TAKSİSİ ÇALINDI KAVGAYI AYIRIRKEN TAKSİSİ ÇALINDI
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Malezya'da gerçekleşen heyelanda yol, üzerindeki araçlarla birlikte çöktü - Son Dakika


Advertisement