Manavgat'ta Mekke'nin Fethi Kutlandı - Son Dakika

Manavgat'ta Mekke'nin Fethi Kutlandı

01.01.2012 10:20
Manavgat'ta Mekke'nin Fethi Kutlandı

Anadolu Gençlik Dergisi Manavgat Temsilciliği tarafından düzenlenen etkinlikle "Mekke'nin Fethi" kutlandı.

Anadolu Gençlik Dergisi Manavgat Temsilciliği tarafından düzenlenen etkinlikle " Mekke'nin Fethi" kutlandı.

Destan Düğün Salonu'nda gerçekleşen etkinlikte, Kur'an-ı Kerim okundu, spor ve sema gösterileri yapıldı. Sakal-ı Şerif'in de getirildiği etkinliğe vatandaşlar ilgi gösterdi.

Anadolu Gençlik Dergisi Manavgat Temsilci Mehmet Gayretli, gazetecilere yaptığı açıklamada, Mekke'nin fethini inançları gereği kutladıklarını söyledi. Gayretli, "Sadece bu yıl değil her yıl Anadolu Gençlik Dergisi tarafından ülkemizin çeşitli il ve ilçelerinde Mekke'nin fethi kutlanıyor. Bu tür programlara insanlarımızın aç olduğu görülüyor. Yılbaşına alternatif olarak kutlamıyoruz. Nasıl bir Hristiyan Kurban Bayramı'nda kurban kesmiyorsa ya da Ramazan ayında oruç tutmuyorsa, biz de Müslüman olarak, Hristiyanların Noel'ini kutlamamız gerektiğini düşünüyoruz" dedi.

- ANTALYA

YORUMLAR
500
MİNİBÜS DEVRİLDİ, SÜRÜCÜ YARALANDI MİNİBÜS DEVRİLDİ, SÜRÜCÜ YARALANDI Antalya'da zipline aktivitesi sırasında asılı kalan çocuk kurtarıldı Antalya'da zipline aktivitesi sırasında asılı kalan çocuk kurtarıldı Ehliyetsiz motosiklet sürücüsü kaza yaptı: 1 yaralı Ehliyetsiz motosiklet sürücüsü kaza yaptı: 1 yaralı
Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Manavgat'ta Mekke'nin Fethi Kutlandı - Son Dakika


Advertisement