Nuh Peygamber Tufanı ve Cudi Dağı" Kitabının 2. Baskısı Piyasaya Çıktı - Son Dakika
Yerel

Nuh Peygamber Tufanı ve Cudi Dağı" Kitabının 2. Baskısı Piyasaya Çıktı

Nuh Peygamber Tufanı ve Cudi Dağı" Kitabının 2. Baskısı Piyasaya Çıktı

Cizreli araştırmacı yazar Abdullah Yaşın’ın, 'Nuh Peygamber Tufanı ve Cudi Dağı' kitabının ikinci baskısı piyasaya çıktı.

16.01.2014 15:49

Cizreli araştırmacı yazar Abdullah Yaşın'ın, 'Nuh Peygamber Tufanı ve Cudi Dağı' kitabının ikinci baskısı piyasaya çıktı.

Cizreli Şeyh Ahmet'e Hani'nin torunu araştırmacı yazar Abdullah Yaşın'ın, 'Nuh Peygamber Tufanı ve Cudi Dağı' adlı kitabının ikinci baskısı görücüye çıktı. İlk kitabını 1983 yılında çıkaran Yaşın, 1996'da "Şırnak" kitabını çıkarmıştı. Yaşın 2007'de "Tarih Kültür Cizre" birinci baskı, 2011'de "Tarih Kültür Cizre" ikinci baskı ve 2012 yılında da "Kürt Filozofu Şeyh Ehmed'e Xani Hazretleri" ve "Büyük Kürt Mucid Cizreli İsmail Ebul-İz" kitaplarını çıkardı. Son olarak ilk baskısı Ekim 2013 tarihinde piyasaya çıkan kitabın ikinci baskısı da kırtasiyelerde satılmaya başladı. Yaşın, "Nuh Peygamber Tufanı ve Cudi Dağı" kitabının piyasaya çıkmasında desteklerini esirgemeyen Kaymakam Şenol Koca'ya, Şırnak TSO Başkanı Osman Geliş ve Yönetim Kurulu üyelerine, Cizre TSO Başkanı Süleyman Çağlı ve Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür ediyorum" dedi.

Kitaba ilginin çok yüksek olduğunu belirten Yaşın, gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı bütün okurlara teşekkür ettiğini sözlerine ekledi. - ŞIRNAK

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Nuh Peygamber Tufanı ve Cudi Dağı' Kitabının 2. Baskısı Piyasaya Çıktı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement