Hisarcık'ta Öğrenciler Kahvehane Önünde Kitap Okudu - Son Dakika
Hisarcık'ta Öğrenciler Kahvehane Önünde Kitap Okudu

Hisarcık'ta Öğrenciler Kahvehane Önünde Kitap Okudu

31.03.2016 13:18

Kütahya'nın Hisarcık ilçesinde Kütüphane Haftası dolayısıyla Cumhuriyet İlkokulu öğrencileri, kahvehane önünde yapılan toplu kitap okuma etkinliğine katıldı.

Kütahya'nın Hisarcık İlçesinde Kütüphane Haftası dolayısıyla Cumhuriyet İlkokulu öğrencileri kahvehane önünde yapılan toplu kitap okuma etkinliğine katıldı.

Kütüphane Haftası nedeniyle Cumhuriyet İlkokulu öğrencilerinden 35 kişilik bir grup Sınıf Öğretmenleri Adem Bozkurt, Deniz Karayiyen ve Erhan Önal nezaretinde Cumhuriyet Meydanındaki kahvehane önünde düzenlenen kitap okuma etkinliğine katıldılar.

Kitapların hayatın vazgeçilmez bir parçası olduğunu söyleyen Okul Müdürü Şevket Şen," Çocuklarda kitap okuma alışkanlığını kazandırmak ve sevdirmek amacıyla farkındalık oluşturma açısından kahvehane önünde kitap okuma etkinliği düzenledik. Etkinlik sayesinde öğrencilerimiz açık havada kitap okumanın keyfini yaşamışlardır. Öğrencilerimiz ile birlikte kitap okuyarak etkinliğimize destek veren İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Mehmet Ali Özdemir, Sınıf Öğretmenlerimiz Adem Bozkurt, Deniz Karayiyen ve Erhan Önal'a çok teşekkür ediyorum." dedi.(MA-EFE) - KÜTAHYA

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500

Son Dakika Yerel Hisarcık'ta Öğrenciler Kahvehane Önünde Kitap Okudu - Son Dakika


Advertisement