Semt Merkezleri Baharı Fasılla Karşılıyor - Son Dakika

Semt Merkezleri Baharı Fasılla Karşılıyor

10.03.2012 09:36
Semt Merkezleri Baharı Fasılla Karşılıyor

Çeşitli etkinliklerle, özellikle kadınların ve çocukların sosyal yaşamda daha çok yer almalarını destekleyen Konak Belediyesi, başlattığı fasıl günleriyle semt merkezlerini şenlendirdi.

Çeşitli etkinliklerle, özellikle kadınların ve çocukların sosyal yaşamda daha çok yer almalarını destekleyen Konak Belediyesi, başlattığı fasıl günleriyle semt merkezlerini şenlendirdi.

Güzelyalı İyileştirme Platformu İmbat Fasıl Grubu, Konak Belediyesi semt merkezlerinde canlı fasıl programına başladı. Her hafta başka bir semt merkezinde düzenlenen fasıl dinletileri, kurs gören kadınların da motivasyonunu artırdı.

Güzelyalı İyileştirme Platformu İmbat Fasıl Grubu, ilk müzik dinletisini Konak Belediyesi Ayla Ökmen Semt Merkezi'nde gerçekleştirdi. Sınıflarda kurs gören kadınlar ders bitiminde müzisyenlerle karşılaştı. Şef Ali İhsan Kaya'nın yönetiminde Türk Sanat Müziği eserleri seslendiren İmbat Fasıl Grubu'na, kursiyerler de eşlik etti.

Kadınların Konak Belediyesi semt merkezlerinde üretimi kazanca, paylaşımı da sosyal terapiye dönüştürdüklerini ifade eden Konak Belediye Başkanı Dr. Hakan Tartan şöyle konuştu: "Semt merkezlerinde kadınlarımız bir yandan üretirken bir yandan da bu üretimi kazanca dönüştürüyorlar ve aile bütçelerine katkıda bulunuyorlar. Ama bunun da ötesinde bir arada olmanın verdiği mutluluğu yaşıyorlar. Kurslarda yaşadıkları sevgi, dostluk ve dayanışma havası sosyal terapi işlevi görerek onları daha mutlu, daha özgüvenli bireyler haline getiriyor. Farklı kültür sanat etkinlikleriyle kadınlarımızı desteklemeye devam edeceğiz." - İZMİR

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500
Sokak ortasında sopalı bıçaklı kavga kamerada Sokak ortasında sopalı bıçaklı kavga kamerada Birlikte çalıştığı kişinin evini basıp 'Sen faizcisin' diyerek saldırdı! Demir sopalı ve bıçaklı kavga kameralara yansıdı Birlikte çalıştığı kişinin evini basıp 'Sen faizcisin' diyerek saldırdı! Demir sopalı ve bıçaklı kavga kameralara yansıdı

Son Dakika Yerel Semt Merkezleri Baharı Fasılla Karşılıyor - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement