Su savaşçıları, Ilgaz eteklerinde dondurucu soğukla mücadele ediyor - Son Dakika

Su savaşçıları, Ilgaz eteklerinde dondurucu soğukla mücadele ediyor

16.03.2022 17:07
Su savaşçıları, Ilgaz eteklerinde dondurucu soğukla mücadele ediyor

Kastamonu Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekipleri, Ilgaz isale hattında gece yarısı meydana gelen arızayı gidermek için hızla harekete geçti.

Kastamonu Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekipleri, Ilgaz isale hattında gece yarısı meydana gelen arızayı gidermek için hızla harekete geçti.

Kastamonu Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekipleri, Ilgaz isale hattında gece yarısı meydana gelen arızayı gidermek için hızla harekete geçti. Karlı yollar ve sıfırın altında 14 derecede dondurucu soğukla mücadele eden ekipler, tüm olumsuzluğa rağmen arızanın meydana geldiği noktayı tespit etti. İş makinelerine takılan zincirler ile arıza bölgesine ulaşabilen ekiplerin havanın ve suyun soğukluğuna aldırmadan gece başlayan çalışmaları sürüyor.

Bu doğrultuda isale hattında meydana gelen arıza giderilinceye kadar Esentepe Mahallesi, Şahin Tepesi Mevkii, Kırkçeşme Mahallesi üst kısımları, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, Suluceviz Mevkii, Bahçeşehir Villaları, Rehabilitasyon Hastanesi ve civarı, Aktekke Mahallesi'nin üst kısımları, Leda Kent, Örencik TOKİ konutları, Emirgan Konakları ve civarı, Kadıdağı Yapı Kooperatifi, Şehrii Şahane Konutları ve Sirkeci Konaklarına su verilemeyecek.

Belediye ekiplerinin gün içerisinde arızanın onarımını tamamlayıp akşam saatleri itibariyle içme suyunu yeniden verebileceği öğrenildi. - KASTAMONU

YORUMLAR
500
Pakistan'da şiddetli yağışlar sebebiyle 10 kişi öldü Pakistan'da şiddetli yağışlar sebebiyle 10 kişi öldü İngiltere'nin pek çok bölgesinde termometreler 35 dereceyi gösterdi İngiltere'nin pek çok bölgesinde termometreler 35 dereceyi gösterdi Londra'da aşırı sıcaklar çimleri kuruttu Londra'da aşırı sıcaklar çimleri kuruttu
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Su savaşçıları, Ilgaz eteklerinde dondurucu soğukla mücadele ediyor - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement