Vize Belediyesinden Toplu Nikâh - Son Dakika

Vize Belediyesinden Toplu Nikâh

16.08.2013 13:04
Vize Belediyesinden Toplu Nikâh

Vize Belediyesi tarafından düzenlenen toplu nikâh töreni ile 15 çift dünya evine girdi.

Vize Belediyesi tarafından düzenlenen toplu nikah töreni ile 15 çift dünya evine girdi.

Vize Belediyesi Evlenme Salonu dün gece toplu nikah törenine ev sahipliği yaptı. Evlenen çiftlerin nikahını Vize Belediye Başkanı Selçuk Yılmaz kıyarken, nikah şahitliklerini de Belediye Meclis üyelerinden İsmail Çelik ile Raşit Andıç yaptılar. Namık Kemal Mahallesi muhtarı Necmi Arca'nın da katıldığı nikah töreninde 15 çiftin heyecanları gözlerinden okunuyordu.

Nikah töreninde Belediye Başkanı Selçuk Yılmaz yaptığı konuşmada, "Nikah törenimizde bu sene 15 çift dünya evine giriyor. Evlilik Türk toplumunda önemli yeri olan ve bununla birlikte sorumluluk ve fedakarlık gerektiren bir müessesedir. Bugün burada evlenen çiftlerimizin ömür boyu mutlu olmasını diliyorum" dedi.

Başkan Yılmaz'ın konuşmasının ardından nikahları kıyılan, Tansu -Özer Şolcun, Vildan -Hüseyin Gürfidan, Birgül -Tayfun Gökkaya, Kibariye -Sadık Cantimur, Aslı -Şahin Ateşsaçan, Duygu -Selahattin Varçin, Derya -Gökay Gökkaya, Sedef -Onur Gökkaya, Işıl -Muhammet Gürfidan, Cansel -Tuncay Şolcun, Zeynep -Doğan Ateşsaçan, Nevim -Gürkan Yaşgüç, Seda -Yalçın Karaoğlu çiftleri, kendilerine her konuda büyük destek olan Vize Kaymakamı Murat Duru ve Belediye Başkanı Selçuk Yılmaz'a teşekkür ettiler. - KIRKLARELİ

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500

Son Dakika Yerel Vize Belediyesinden Toplu Nikâh - Son Dakika


Advertisement