Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Öğrencilerinden Başkan Topçuoğlu'na Plaket - Son Dakika

Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Öğrencilerinden Başkan Topçuoğlu'na Plaket

09.04.2012 17:52
Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Öğrencilerinden Başkan Topçuoğlu'na Plaket

Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü öğretim görevlileri ile öğrencilerinden oluşan 63 kişilik grup, geçtiğimiz hafta Kastamonu'ya gelerek bir hafta boyunca şehir merkezinde ve bazı ilçelerde çeşitli...

Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü öğretim görevlileri ile öğrencilerinden oluşan 63 kişilik grup, geçtiğimiz hafta Kastamonu'ya gelerek bir hafta boyunca şehir merkezinde ve bazı ilçelerde çeşitli çalışmalar yaptı.

Ekip sorumlusu Yrd. Doç. Dr. Ali Kılıç'ın koordinatörlüğünde Kastamonu Merkez ve Yakın Çevresi İmar Planı ve Çevre Düzeni Planı Çalışmaları adlı projeyi yürüten grup üyeleri projenin ilk aşaması olarak "Analitik Çalışma" adını verdikleri inceleme, anket ve kurum görüşmelerini yaparak projeye start verdiler.

Kastamonu Belediyesi tarafından desteklenen projenin ilk aşamasında analitik çalışmayı tamamlayan grup üyeleri, Kastamonu Belediye Başkanı Turhan Topçuoğlu'nu ziyaret ederek kendisine bir teşekkür plaketi takdim ettiler. Belediye Meclis Toplantı Salonu'nda gerçekleşen ziyaret yaklaşık 2 saat sürerken 8 öğretim görevlisi ve 55 öğrenciden oluşan proje ekibinin üyeleri Kastamonu'nun şehir planları ve tarihi dokusuyla ilgili olarak Başkan Topçuoğlu ile görüş alışverişinde bulundular.

(Vİ-

09.04.2012 17: 32: 31

TSI

NNNN - KASTAMONU

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500

Son Dakika Yerel Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Öğrencilerinden Başkan Topçuoğlu'na Plaket - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement