Yunuslar yelkenliye böyle eşlik etti - Son Dakika

Yunuslar yelkenliye böyle eşlik etti

20.05.2021 15:11

Yunuslar yelkenliye böyle eşlik etti Kuşadası Körfezi'nde kendisine ait yelkenliyle, sıcak havanın keyfini çıkaran Yusuf Çetinkaya, teknenin önünde yunusların kendisine eşlik ettiğini fark ederek o anları cep telefonu ile görüntüledi.

Yunuslar yelkenliye böyle eşlik etti

AYDIN - Kuşadası Körfezi'nde kendisine ait yelkenliyle, sıcak havanın keyfini çıkaran Yusuf Çetinkaya, teknenin önünde yunusların kendisine eşlik ettiğini fark ederek o anları cep telefonu ile görüntüledi.

Kuşadası'nda yelkenli ile denize açılan Yusuf Çetinkaya, yunus sürüsünün tekneye eşlik ettiği anları cep telefonuyla kaydetti. Çetinkaya, nadir de olsa yelkeniyle gezdiği sırada yunuslara denk geldiğini söyledi. Yunusları su yüzeyinde gördüğünde o günü "uğurlu" kabul ettiğini belirten Çetinkaya, yunusların yarım saat boyunca kendilerini takip ettiğini ve çok mutlu olduğunu ifade etti.

YORUMLAR
500
Kuşadası Belediyesi'nde Ek Zam Sevinci Kuşadası Belediyesi'nde Ek Zam Sevinci Ebru Yaşar'ın 'geleceğe Nefes' Konserleri Tüm Hızıyla Devam Ediyor Ebru Yaşar'ın 'geleceğe Nefes' Konserleri Tüm Hızıyla Devam Ediyor Kuşadası depreminin uğultusu korkuttu Kuşadası depreminin uğultusu korkuttu
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Yunuslar yelkenliye böyle eşlik etti - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement