Son Dakika Haberleri: Instagram Hesabını Açan Aleyna Tilki'yi Yıkan Görüntü

Instagram Hesabını Açan Aleyna Tilki'yi Yıkan Görüntü

6 gün önce

Aleyna Tilki'nin hacker tarafından ele geçirilen ve kapatılan Instagram hesabı geri açıldı. Ancak 1 milyonun üzerindeki takipçi sayısının 722 bine düştüğü görüldü.

Aleyna Tilki'nin hacker tarafından ele geçirilen ve kapatılan  Instagram hesabı açıldı. Tilki,  Instagram hesabının açıldığını resmi  Twitter hesabından attığı tweet'le takipçilerine duyurdu.

TAKİPÇİ SAYISI 722 BİNE DÜŞTÜ

Ancak genç şarkıcıyı  Instagram hesabını açtığında kötü bir sürpriz bekliyor. Kapanmadan önce bir milyondan fazla takipçisi olan Aleyna Tilki'nin  Instagram hesabında takipçi sayısının 722 bine düştüğü görüldü.

"GERÇEKTEN ÇOK MUTLUYUM"

Aleyna Tilki  Instagram hesabının açıldığını duyurduğu tweet'in ekran alıntısını  Instagram hesabından takipçileriyle "Gerçekten çok mutluyum... Kötü zamanlarımızda yanımızda olacak,gerçekten bizi sevmiş insanlar varmış... Bunu gördüm ben bu sayede! Aranıza tekrar hoş geldimm" notuyla paylaştı.

İşte Aleyna Tilki'nin  Instagram paylaşımı:

Kaynak: Haberler.com / Mehmet Kerem Hançer

Olcay Şahan Instagram'da Beşiktaş Paylaşımı Yaptı Melih Gökçek: Elinizdeki Doları Hemen Elden Çıkarın Olympiakos, Osmanlıspor Maçının Ardından Yaptığı Paylaşımla Tepki Çekti

1