Eyüpsultan'da esnaflara korona denetimi - Son Dakika
3.Sayfa

Eyüpsultan'da esnaflara korona denetimi

Eyüpsultan'da esnaflara korona denetimi Eyüpsultan'da, korona virüs tedbirleri kapsamında denetim yapıldı.

28.02.2021 15:29  Güncelleme: 15:43

Eyüpsultan'da esnaflara korona denetimi

İSTANBUL - Eyüpsultan'da, korona virüs tedbirleri kapsamında denetim yapıldı. Eyüpsultan Kaymakamı İhsan Kara'nın da katıldığı denetimlerde esnaf, sosyal mesafe, maske kullanımı ve hijyen kurallarına uygun hareket edilmesi yönünde uyarıldı.

Eyüpsultan Kaymakamlığı tarafından korona virüs tedbirleri kapsamında Rami Mahallesi'nde denetimler gerçekleştirildi. Eyüpsultan Kaymakamı İhsan Kara ve beraberindeki heyet, esnafı sosyal mesafe, maske kullanımı ve hijyen kurallarına uygun hareket etmeleri yönünde uyarıldı. Polis ekipleri ise, araçlardan anons ederek vatandaşlara uyarıda bulundu.

Denetimlerin ardından konuşan Kaymakam Kara, "Ben de arkadaşlarımla birlikte Rami semtimizdeki denetimlere katıldım. Rami esnafımızı ve tüm Eyüpsultan esnafımızı tebrik ediyorum ki, büyük çoğunlukla kurallara uyuluyor. Vatandaşlarımız da sabırla metanetle, sağlıklı günlere ulaşmak için kurallara riayet etmeye çalışıyor. Fakat tedbirlere riayet edilmediği hususunda ise usulüyle uyarıp, idari tedbirleri de uygulamakta kaçınmayacağız" diye konuştu.

Eyüpsultan\'da esnaflara korona denetimi
Kaynak: İHA

Son Dakika 3.Sayfa Eyüpsultan'da esnaflara korona denetimi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement